فرآورده گوجه مانند یک راهنما مسیر ثروت ‌سازی را به من نشان داد

زمانی ‌که به ‌دنبال یک شغل درآمدزا بودم با پیشنهاد پدرم وارد حوزه کاری گوجه و رب گوجه شدم که می‌ توانم بگویم این انتخاب یک نقطه عطف در زندگی من بود و مرا به سمت ثروت سوق داد در این مسیر سودآوری بالایی را بدست آوردم از این رو به افرادی که به‌ دنبال یک کسب ‌و کار ناب هستند محصول گوجه و رب گوجه را پیشنهاد می ‌کنم در ادامه با این حوزه بهتر آشنا شوید. 

رب گوجه طبیعی

در استانداردهای بین المللی فقط و فقط از ترکیبات رب گوجه طبیعی باید در رب های آن استفاده شود و اضافه کردن هرگونه مواد و نگهدارنده های دیگر موجب سلب اعتماد اطمینان شرکتهای سازنده رب گوجه فرنگی خواهد شد. از طرفی باید نمک موجود در ترکیبات گوجه فرنگی بین حدود یک یا دو درصد باشد و اگر بیشتر از آن مورد از نمکها استفاده شود در واقع سازنده های تولید رب گوجه فرنگی مورد نقد و بررسی قرار بگیرد. در این موارد باید گفت که شرکت ما توانسته است بهترین محصول رب گوجه فرنگی را در میان عرضه کنندگان خانگی و صنعتی دارد که ما با بهره گیری بهترین روشها برای تولید رب در میان کارخانه ها فراوان تولید توانسته ایم رقابت را به میان بیاوریم و عرصه رقابت در بازارها را به سمتی کنترل کند تا توان خرید و فروش عمده ربهای گوجه فرنگی ما که باکیفیتهای عالی به میان آمده است بیشتر نمود کند.

گوجه فرنگی برای رب

اغلب انواع گوجه فرنگی برای رب که به کشورهای دیگر صادر می شوند گلخانه ای هستند زیرا گوجه هایی که در محیط گلخانه کشت و پرورش داده میشوند پوستی ضخیم داشته و برای حمل و نقل در مقاصد دور و بسیار دور مناسب تر هستند. در نهایت این کالا با خراب شدن بسیار کمی به دست مشتری میرسند، میتوان به جرات گفت که روی کیفیت و مقاومت گوجه های گلخانه ای برای صادر به مقصد های دور میتوان به راحتی حساب کرد. بنابراین هنگام خرید گوجه فرنگی برای رب توجه داشته باشید که می توانید گوجه هایی با کیفیت بسیار کمتر را نیز خریداری کنید زیرا در نهایت تنها عصاره این میوه گرفته می شود.

گوجه فرنگی قرمز

گوجه فرنگی قرمز حاوی ۹۵% آب و ۵% کربوهیدرات و فیبر است. علاوه بر این شامل مقدار قابل توجهی ویتامین های A، C، K و خانواده ویتامین های B، مواد معدنی چون پتاسیم، منگنز، منیزیم؛ مس و فسفر، پروتئین و لیکوپن است. ترکیب این مواد در گوجه فرنگی برای سلامتی بسیار مفید هستند. این مواد به تقویت بدن برای تبدیل کلوگز به انرژی مفید برای انجام فعالیتهای بدنی کمک می نمایند. همچنین با کنترل گلوگز خون و افزایش سیستم مقاومت از بدن در مقابل بیماریهایی چون دیابت محافظت می کند. آنتی اکسیدان موجود در این میوه در برابر ابتلا به بیماریهای عفونی محافظی بسیار خوب است. علاوه بر اینها، مصرف گوجه فرنگی قدرت یادگیری و حافظه را افزایش داده و برای جلوگیری از سرطان بسیار توصیه می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + دوازده =