ثبت نام ایران خودرو 1401: آغاز طرح فروش فوق العاده ۵ محصول ایران خودرو از فردا

فروش فوق العاده + قیمت و زمان تحویل (اردیبهشت ماه)

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

اعلامیه‌های فروش:

وضعیت کلی بازار خودروی کشور:‌ آشفتگی بازار خودرو از مشخصات مهم سالهای اخیر است که بی‌ارتباط با وضعیت تولید شرکت‌های خودروساز نیست. نوسانات نرخ ارز در سه ماهه پایانی سال ٩۶، خروج آمریکا از برجام و وعده بازگشت تحریم‌ها در اردیبهشت ٩٧، به کاهش تحرک در خطوط تولید خودروسازان انجامید تا آنجا که تعداد خودروهای تولیدی در سال گذشته در مقایسه با سال ٩۶ کاهش قابل توجهی یافت.

آغاز طرح فروش فوق العاده ۵ محصول ایران خودرو از فردا [به روز رسانی]- اردیبهشت۱۴۰۱

طرح فروش فوق العاده ۵ محصول ایران خودرو با موعد تحویل سه ماهه از فردا ۱۱ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد

طرح فروش فوق العاده ۵ محصول ایران خودرو با موعد تحویل سه ماهه از فردا یک شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه آغاز و تا روز ۵ شنبه مورخ ۱۵ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

برندگان و منتخبین طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو نسبت به ثبت نام اقدام کنند. البته قبل از قرعه کشی متقاضی هیچ گونه وجهی واریز نخواهد کرد.

ثبت نام ایران خودرو اردیبهشت 1401

لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو [به روز رسانی]- اردیبهشت۱۴۰۱

لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از سوی این شرکت ابلاغ شد.

محصولاتی که در لیست ذیل قرار ندارند، در این ماه عرضه نخواهند شد.

آغاز پیش‌فروش ۴ محصول ایران‌خودرو از امروز [به روز رسانی]- فروردین ۱۴۰۱

گروه صنعتی ایران‌خودرو در دومین طرح پیش‌فروش یکساله محصولات خود در سال جدید و همزمان با پنجمین طرح حمایت قانون خانواده چهار محصول خود را عرضه کرده است. این طرح از امروز ششم اردیبهشت ماه به مرحله اجرا در آمده و تا پایان روز پنجشنبه (۸ اردیبهشت) ادامه داشته و طبق روال قرعه‌کشی آن شنبه هفته آتی (۱۰ اردیبهشت) برگزار می‌شود.

در ادامه روند اجرای طرح‌های فروش در سه‌شنبه‌های ایران‌خودرو، این هفته که هفدهمین طرح پیش‌فروش یکساله ایران‌خودرو و دومین مرحله آن در سال ۱۴۰۱ است، چهار محصول این گروه خودروسازی عرضه شده است؛ این در حالیست که همزمان با این طرح، دومین طرح حمایتی پیش‌فروش محصولات این گروه خودروسازی (و در مجموع پنجمین طرح حمایتی ایران‌خودرو از قانون مذکور) برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر اجرا می‌شود.

آخرین طرح پیش‌فروش اجرا شده برای محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در اواخر فروردین ماه برای هشت محصول برگزار شد.

حال این گروه خودروسازی در دومین طرح از پیش‌فروش محصولات خود چهار محصول شامل تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژر در دو مدل اتوماتیک و دستی با گیربکس شش سرعته و فرمان برقی را عرضه کرده است. متقاضیان می‌توانند از امروز (۶ اردیبهشت ماه) تا پایان روز پنجشنبه (۸ اردیبهشت ماه) با مراجعه به سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir، نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند.

موعد تحویل این خودروها، فروردین و اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ و مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد منتخبان، در نظر گرفته شده است.

طبق روال سه‌شنبه‌های ایران‌خودرویی، مراسم قرعه کشی برای انتخاب مشتریان نهایی شنبه هفته آینده (۱۰ اردیبهشت ماه) در حضور نهادهای نظارتی برگزار و از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

مشتریان منتخب این طرح ظرف مدت سه روز فرصت دارند تا مبلغ پیش‌پرداخت خودرو را از طریق همان سایت فروش اینترنتی محصولات واریز کنند. بدیهی است که عدم واریز مبلغ علی‌الحساب در مدت تعیین شده، به منزله انصراف خواهد بود و ثبت‌نام متقاضی کان‌لم‌یکن تلقی خواهد شد.

در این مرحله از پیش‌فروش یکساله گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز، شرایط ثبت‌نام و محدودیت‌های فروش همچون اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و… اعمال خواهند شد.

همچنین امکان صلح و نقل‌وانتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد، ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود و از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه در طرح‌های پیشین فروش خودروسازان نشده‌اند نیز وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبت‌نام کنند.

همانطور که اشاره شد، همزمان با برگزاری هفدهمین طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو، این گروه خودروسازی در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ١٩ آبان ١۴٠٠ مجلس شورای اسلامی، پنجمین طرح حمایتی خود برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم یا مابعد آن‌ها، پس از تاریخ فوق متولد شده باشند، را اجرایی کند.

محدودیت عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی یا ارائه گواهی‌نامه معتبر در بخشنامه فروش طرح حمایتی دیده نمی‌شود؛ مادران مشمول امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات ایران‌خودرو را خواهند داشت؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی از طریق قرعه‌کشی مشخص خواهند شد. در غیر این صورت تمامی مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذی‌ربط خواهد رسید، امکان واریز وجه خودرو انتخابی را خواهند داشت.

طرح جدید پیش فروش ایران خودرو [به روز رسانی]- فروردین ۱۴۰۱

طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر ۱ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ شروع و تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ ادامه خواهد داشت.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

ایران‌ خودرو، هشت محصول خود را در طرح پیش فروش یک ساله و در قالب دو بخش‌نامه پیش فروش و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت عرضه می‌کند.

در این دو بخش‌نامه، محصولات تارا دستی و اتوماتیک، ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی مجهز به گیربکس شش سرعته، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و ۲۰۷ اتوماتیک دو رنگ با موعد تحویل حداکثر یک ساله عرضه می‌شود.

مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در روز شنبه ۲۷ فروردین‌ماه مشخص خواهند شد.

طرح جدید فروش فوری ایران خودرو [به روز رسانی] – فروردین ۱۴۰۱

گروه صنعتی ایران‌ خودرو، طرح فروش فوری محصول خود را با موعد تحویل ۹۰ روزه از امروز سه شنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۱ به مدت ۳ روز به اجرا می‌گذارد.

موعد تحویل خودروها از تیرماه ۱۴۰۱ تعیین شده است. تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند در زمان تعیین شده، از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌ خودرو نسبت به پیش ثبت نام اولیه (شرکت در قرعه‌کشی) اقدام کنند.

فروش فوق العاده عادی ایران خودرو (فروردین ۱۴۰۱):

شرح خودرورنگ های قابل عرضهقیمت مصوب فروش
پژو ۲۰۶ تیپ ۳ هاچ‌بک سقف شیشه‌ایسفید، نقره ای متالیک، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، گیلاسی، آبی کاسپین۱.۸۱۲.۴۸۰.۰۰۰
پژو پارس سال با موتور XU7pسفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک۱.۸۴۸.۸۹۴.۰۰۰
پژو پارس ELXسفید، مشکی متالیک، آبی رویال متالیک۲.۱۱۲.۶۷۰.۰۰۰
رانا پلاس سقف شیشه‌ای با گیربکس دستی ۶ سرعتهسفید، مشکی متالیک، نقره ای متالیک، قرمز۲.۲۸۲.۹۶۷.۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف قرمزسفید، مشکی۳.۱۸۴.۹۴۵.۰۰۰

شرایط فروش نقدی محصولات هایما (بدون قرعه کشی) [به روز رسانی] – اسفند ۱۴۰۰

ایران خودرو در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان، محصولات هایما ( S5 پلاس و S7 پلاس) را بدون قرعه کشی عرضه نماید. 

این طرح از تاریخ پنجشنبه ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح فعال خواهد شد.

شرایط بخشنامه:

۱ – به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق میگیرد.

۲ – ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پاژه سوم معتبر (عدم انقضای تارزخ اعتبار) الزامی است. در صورت احراز مغایرت اطلاعات اظهار شده، ثبت نام لغو و مبلغ واریزی طی بیست روز کاری مسترد خواهد گردید.

۳ – امکان صلح در این قرارداد وجود ندارد. موعد تحویل خودروها ۳ ماه است.

خودرورنگ های قابل عرضهقیمت مصوب فروش
هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیکسفید، مشکی متالیک، ذغالی متالیک، خاکستری متالیک، نقره ای متالیک، قهوه ای اسپرسو متالیک۶۸۰۹۹۶۰۰۰۰
هایما S5 توربو شارژ اتوماتیک با گیربکس AT6سفید، مشکی متالیک، زغالی متالیک، خاکستری متالیک، نقره ای متالیک۵۹۵۰۰۰۰۰۰۰

طرح فروش فوق‌ العاده محصولات ایران‌ خودرو [به روز رسانی] – اسفند ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین طرح فروش فوق‌ العاده محصولات خود سه محصول را با موعد تحویل ۳ ماهه عرضه می‌کند. این طرح از روز سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود. دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک، رانا پلاس و پژو ۲۰۷i دستی با سقف شیشه‌ای محصولات عرضه شده در این طرح هستند.

واتساپ در حال آزمایش رابط کاربری جدیدی برای تماس‌های صوتی است
بیشتر بخوانیم
خودروقیمت مصوب فروش (ریال)رنگ های قابل عرضه
پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه ای۲۳۵۵۵۸۰۰۰۰سفید- نقره ای متالیک- خاکستری متالیک- قرمز- ابی کاسپین متالیک
رانا پلاس۲۱۴۱۱۱۸۰۰۰سفید- نقره ای متالیک- خاکستری متالیک- مشکی متالیک- گیلاسی متالیک
دنا پلاس توربو اتوماتیک۳۹۷۴۴۳۰۰۰۰سفید- نقره ای متالیک- خاکستری متالیک- مشکی متالیک

طرح فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو (ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی) [به روز رسانی] – اسفند ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین طرح فروش فوق‌ العاده محصولات خود ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، سه محصول را با موعد تحویل ۳ ماهه عرضه می‌کند. این طرح از روز سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود. دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک، رانا پلاس و پژو ۲۰۷i دستی با سقف شیشه‌ای محصولات عرضه شده در این طرح هستند.

نام خودروقیمت مصوب فروشرنگ های قابل عرضه
پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای۲۳۵۵۵۸۰۰۰۰مشکی متالیک- قرمز- ابی کاسپین- سفید- نقره ای متالیک- خاکستری متالیک
رانا پلاس۲۱۴۱۱۱۸۰۰۰سفید- نقره ای متالیک- خاکستری متالیک- مشکی متالیک- گیلاسیمتالیک
دنا پلاس توربو اتوماتیک۳۹۷۴۴۳۰۰۰۰سفید- نقره ای مالیک- خاکستری متالیک- مشکی متالیک

لیست قیمت محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] – اسفند ۱۴۰۰

قیمت محصولات ایران خودرو در اسفند ۱۴۰۰ اعلام شد. این قیمت‌ها، قیمت نهایی فروش بوده و خودروهایی که در لیست قیمت ایران خودرو وجود ندارند، یا در اسفندماه تولید نشده‌اند یا عرضه‌ای در این ماه نداشته‌اند. همچنین قیمت تارا دستی برای آن‌ دسته از حواله‌های پیش فروش ایران خودرو است که موعد تحویل‌شان در اسفند ۱۴۰۰ باشد.

مدل خودروقیمت اسفند ۱۴۰۰
پژو ۴۰۵ تاکسی دوگانه سوز۱۴۹ میلیون و ۵۸۸ هزارتومان
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۱۴۹ میلیون و ۳۸۹ هزارتومان
پژو پارس سال۱۶۹ میلیون و ۲۳۳ هزارتومان
پژو پارس دوگانه سوز۱۷۵ میلیون و ۷۲۹ هزارتومان
پژو پارس ال ایکس۱۷۵ میلیون و ۹۲۳ هزارتومان
سمند ال ایکس۱۵۹ میلیون و ۷۶۱ هزارتومان
سمند ال ایکس EF7۱۵۷ میلیون و ۳۳۴ هزارتومان
سمند ال ایکس EF7 گازسوز۱۶۸ میلیون و ۳۷۶ هزارتومان
سورن پلاس۲۴۲ میلیون و ۵۲۴ هزارتومان
رانا پلاس۲۱۴ میلیون و ۱۱۱ هزارتومان
رانا پلاس پانوراما۲۲۷ میلیون و ۶۲۳ هزارتومان
دنا با کروز کنترل۲۰۵ میلیون و ۲۶۲ هزارتومان
دنا پلاس۲۲۷ میلیون و ۳۷۷ هزارتومان
دنا پلاس توربو ۵ دنده۳۴۵ میلیون و ۶۸ هزارتومان
دنا پلاس توربو ۶ دنده۳۵۹ میلیون و ۸۱۰ هزارتومان
دناپلاس توربو اتومات۳۹۷ میلیون و ۴۴۳ هزارتومان
پژو ۲۰۷ فرمان هیدرولیکی۲۰۸ میلیون و ۳۶۷ هزارتومان
پژو ۲۰۷ فرمان برقی۲۱۵ میلیون و ۴۲ هزارتومان
پژو ۲۰۷ فرمان برقی پانوراما۲۳۵ میلیون و ۵۵۸ هزارتومان
هایما S7 پلاس۶۸۰ میلیون و ۹۹۶ هزارتومان
هایما S5 گیربکس ۶AT۵۹۵ میلیون تومان
تارا دستی۲۹۳ میلیون و ۳۵ هزارتومان
تارا اتومات۴۱۵ میلیون تومان

فروش فوری ایران خودرو ویژه عید مبعث [به روز رسانی] – اسفند ۱۴۰۰

طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید مبعث از فردا سه شنبه آغاز خواهد شد.
طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل ۳ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) مطابق جدول انتهای بخشنامه از سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ شروع و تا پایان روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ ادامه خواهد داشت.

کلیه شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

فروش محصولات ایران‌‌خودرو به مادران دارای دو فرزند و بالاتر [به روز رسانی] – اسفند ۱۴۰۰

در پی تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گروه صنعتی ایران‌‌خودرو در نظر دارد، طرح‌ فروش ویژه مادران را هم زمان با سایر روش‌های فروش اجرا کند و بدین ترتیب پس از ابلاغ بخشنامه، امکان ثبت‌ نام خودرو برای مادرانی که تولد فرزندشان از تاریخ نوزدهم آبان ماه امسال به بعد است، فراهم خواهد شد.

در صورتی‌که تعداد مادران متقاضی بیش از ظرفیت فروش باشد، از طریق قرعه‌ کشی و در غیر این‌ صورت بدون قرعه‌کشی ثبت‌ نام انجام می‌شود.

پس از ثبت‌ نام اولیه، اطلاعات مادران برای تایید شرایط به مراجع ذیربط ارسال می‌شود و پس از آن امکان ثبت نام قطعی و واریز وجه فراهم خواهد شد.

طرح جدید پیش فروش ۸ محصول ایران خودرو [به روز رسانی] – اسفند ۱۴۰۰

طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ شروع و تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ ادامه خواهد داشت.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

پیش فروش 8 محصول ایران خودرو - اسفند 1400

طرح جدید فروش فوری محصولات هایما ویژه ولادت حضرت علی [به روز رسانی] – ویژه بهمن ۱۴۰۰

ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی (ع) به اطلاع عموم متقاضیان و نمایندگی های محترم میرساند شرکت ایران خودرو در نظر دارد شرایط فروش فوق العاده خانواده هایما با موعد تحویل ۳ ماهه و از طریق قرعه کشی را به شرح جدول ذیل ارائه نماید.

این بخشنامه از تاریخ سه شنبه ۲۶ لغایت ۲۸ بهمن ماه فعال خواهد بود.

ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) الزامی میباشد.

طرح جدید فروش فوری محصولات هایما ویژه ولادت حضرت علی

فروش نقدی محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] – ویژه دهه فجر ۱۴۰۰

طرح فروش نقدی ۳ محصول شرکت ایران خودرو ویژه دهه مبارک فجر از فردا سه شنبه آغاز خواهد شد.

این طرح از تاریخ سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ لغایت پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ فعال خواهد بود.
کلیه شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

موعد تحویل خودروها ۳ ماه است.

خودرورنگ قابل عرضهقیمت (ریال)
پژو پارس TUسفید-نقره‌ای-خاکستری-مشکی-آبی رویال۱۷۵۹۲۳۷۰۰۰
دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیکسفید-نقره‌ای-خاکستری-مشکی۳۹۷۴۴۳۰۰۰۰
دنا پلاس توربو شارژرسفید-مشکی-خاکستری۳۵۹۸۱۰۰۰۰۰

قیمت جدید محصولات ایران‌خودرو اعلام شد [به روز رسانی] – بهمن ۱۴۰۰

ایران‌خودرو قیمت محصولات خود ویژه بهمن‌ماه سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

براساس لیست جدید اعلام شده از سوی این خودروساز قیمت دنا پلاس توربو شارژ با رشد ۲.۷ قیمت به ۳۴۵ میلیون تومان رسیده است. این در حالی است که این خودرو بیش از این از قیمت کارخانه‌ای ۳۳۶ میلیون تومانی برخوردار بود.

جالب است بدانید که ایران‌خودرو در بهمن‌ماه دنا پلاس توربو ۶ دنده را نیز قیمت‌گذاری کرده و برچسب قیمتی ۳۵۹ میلیون تومانی را به این خودرو اختصاص داده است.

مدل خودروقیمت دی ۱۴۰۰ بدون مالیاتقیمت بهمن ۱۴۰۰ با مالیات
پژو ۴۰۵ تاکسی دوگانه سوز۱۴۵ میلیون و ۷۷۵ هزارتومان۱۴۹ میلیون و ۵۸۸ هزارتومان
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۱۴۹ میلیون و ۳۸۹ هزارتومان۱۴۹ میلیون و ۳۸۹ هزارتومان
پژو پارس سال۱۶۴ میلیون و ۹۰۷ هزارتومان۱۶۹ میلیون و ۲۳۳ هزارتومان
پژو پارس دوگانه سوز۱۷۱ میلیون و ۲۳۴ هزارتومان۱۷۵ میلیون و ۷۲۹ هزارتومان
پژو پارس ال ایکس۱۷۱ میلیون و ۴۲۳ هزارتومان۱۷۵ میلیون و ۹۲۳ هزارتومان
سمند ال ایکس۱۵۵ میلیون و ۶۸۲ هزارتومان۱۵۹ میلیون و ۷۶۱ هزارتومان
سمند ال ایکس EF۷۱۵۵ میلیون و ۹۷۲ هزارتومان۱۵۷ میلیون و ۳۳۴ هزارتومان
سمند ال ایکس EF۷ گازسوز۱۶۴ میلیون و ۷۳ هزارتومان۱۶۸ میلیون و ۳۷۶ هزارتومان
رانا پلاس۲۱۲ میلیون و ۲۴۷ هزارتومان۲۱۴ میلیون و ۱۱۱ هزارتومان
رانا پلاس پانوراما۲۲۷ میلیون و ۶۲۳ هزارتومان۲۲۷ میلیون و ۶۲۳ هزارتومان
دنا با کروز کنترل۲۰۳ میلیون و ۴۷۵ هزارتومان۲۰۵ میلیون و ۲۶۲ هزارتومان
دنا پلاس۲۲۵ میلیون و ۳۹۵ هزارتومان۲۲۷ میلیون و ۳۷۷ هزارتومان
دنا پلاس توربو۳۳۶ میلیون و ۱۵۶ هزارتومان۳۴۵ میلیون و ۶۸ هزارتومان
دنا پلاس توربو ۶ دنده۳۵۹ میلیون و ۸۱۰ هزارتومان
دناپلاس توربو اتومات۳۹۳ میلیون و ۹۵۶ هزارتومان۳۹۷ میلیون و ۴۴۳ هزارتومان
پژو ۲۰۷ فرمان هیدرولیکی۲۰۶ میلیون و ۵۵۴ هزارتومان۲۰۸ میلیون و ۳۶۷ هزارتومان
پژو ۲۰۷ فرمان برقی۲۱۳ میلیون و ۱۶۹ هزارتومان۲۱۵ میلیون و ۴۲ هزارتومان
پژو ۲۰۷ فرمان برقی پانوراما۲۳۳ میلیون و ۵۰۳ هزارتومان۲۳۵ میلیون و ۵۵۸ هزارتومان
هایما S۷ پلاس۶۷۵ میلیون تومان۶۸۰ میلیون و ۹۸۶ هزارتومان
هایما S۵ گیربکس ۶AT۵۹۵ میلیون تومان۵۹۵ میلیون تومان
تارا دستی۲۹۰ میلیون و ۴۷۲ هزارتومان۲۳۹ میلیون و ۳۵ هزارتومان
تارا اتومات۴۱۵ میلیون تومان۴۱۵ میلیون تومان

طرح پیش‌فروش تارا اتوماتیک ویژه بهمن‌ماه اعلام شد [به روز رسانی] – بهمن ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران‌خودرو شرایط پیش‌فروش تارا اتوماتیک ویژه بهمن ماه ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

طرح پیش‌فروش تارا اتوماتیک از فردا به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود و مشتریان برای ثبت‌نام نهایی از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

مراسم قرعه‌کشی که روز شنبه ۱۶ بهمن‌ماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد، به صورت زنده از طریق سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند، در زمان مقرر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

روسیه توسط چه شرکت‌های بزرگی تاکنون تحریم شده است؟ لیست کامل
بیشتر بخوانیم
خودروپیش پرداخت
(میلیون تومان) 
رنگ‌های موجودموعد تحویل
تارا اتوماتیک۱۶۶مشکی-خاکستری-نقره ای-آبی کبود-آبی رویالشهریور الی بهمن ۱۴۰۱

فروش فوق‌العاده سه محصول ایران‌خودرو [به روز رسانی] – بهمن ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای افزایش عرضه به بازار، برنامه فروش فوق‌العاده سه محصول خود را از فردا سه شنبه به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.

در این طرح سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه می‌شود. مشتریان نهایی در روز شنبه نهم بهمن ماه از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد.

مراسم قرعه‌کشی از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

متقاضیان می توانند در زمان تعیین شده از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

پیش فروش محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] – دی ۱۴۰۰

طرح پیش فروش هفت محصول گروه صنعتی ایران خودرو از ۲۸ دی ماه جاری به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود.

در این طرح تارا دستی،‌ سورن پلاس، رانا پلاس و رانا پلاس با سقف شیشه‌ای، دنا پلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک و پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای با موعد تحویل دی و بهمن ۱۴۰۱ عرضه می‌شود.

مشتریان برای ثبت نام نهایی از طریق قرعه کشی که با حضور نمایندگان نهادهای ناظر روز شنبه دوم بهمن ماه برگزار می شود، انتخاب خواهند شد.

پیش فروش محصولات ایران خودرو دی 1400

فروش فوق‌العاده خانواده هایما [به روز رسانی] – دی ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای اجرای سیاست‌های وزارت صمت در تنظیم بازار خودرو،‌ طرح فروش فوق‌العاده محصولات خانواده هایما را به اجرا می‌گذارد.

در این طرح دو محصول هایما S5 مجهز به گیربکس ۶AT و هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل سه ماهه عرضه می شود.

متقاضیان می توانند از فردا سه شنبه تا پنج شنبه همین هفته، نسبت به ثبت نام اولیه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] – دی ۱۴۰۰

دور جدید فروش نقدی با قیمت قطعی محصولات ایران خودرو از فردا سه شنبه آغاز خواهد شده و متقاضیان خرید خودرو می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.

این طرح از فردا سه شنبه مورخ ۱۳ دی لغایت پنجشنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ فعال خواهد بود.

کلیه شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

خودرو

قیمت مصوب فروش

زمان تحویل

دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک۳۹۳ میلیون تومانسه ماهه
پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای۲۳۳ میلیون تومان
رانا پلاس سقف شیشه‌ای۲۲۷ میلیون تومان

ایران خودرو در حال حاضر طرح فروش اقساطی ندارد [به روز رسانی] – دی ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اخبار برخی سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر فروش اقساطی محصولات این شرکت را جعلی خواند.

به گزارش پرشین خودرو، در پی انتشار برخی اطلاعیه‌های فروش اقساطی محصولات ایران‌خودرو، این خودروساز در اطلاعیه‌ای، ضمن جعلی خواندن آن، تنها مسیر ثبت‌نام برای خرید محصولات را سایت فروش اینترنتی این شرکت به نشانی esale.ikco.ir دانست.

در این اطلاعیه عنوان شده، هیچ‌گونه اقدامی از سوی ایران‌خودرو برای فروش اقساطی محصولات صورت نگرفته و اطلاعیه‌های منتشر شده کاملا بی ارتباط به این شرکت است.

این اطلاعیه، ضمن هشدار به مشتریان درخصوص کلاهبرداری برخی سودجویان، بر مراجعه به منابع اصلی خبری ایران‌خودرو از جمله سایت خبری ikcopress.ir و سایت فروش محصولات به نشانی esale.ikco.ir برای دریافت اطلاعات فروش تاکید کرده است.

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] – دی ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران‌خودرو، طرح فروش ۷ محصول خود را با موعد تحویل یک ساله از سه شنبه ۷ دی ماه ۱۴۰۰ به مدت ۳ روز به اجرا می‌گذارد.

دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، تارا دستی، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، دناپلاس توربوشارژ دستی، راناپلاس، راناپلاس سقف شیشه‌ای و سورن پلاس، هفت محصولی هستند که در این طرح عرضه خواهند شد. 

موعد تحویل خودروها از آذر تا دی ماه ۱۴۰۱ تعیین شده است.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

متقاضیان می توانند در زمان تعیین شده، از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو نسبت به پیش ثبت نام اولیه (شرکت در قرعه کشی) اقدام کنند. 

خودرو

پیش پرداخت

زمان تحویل

دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک۱۵۷.۵۸۰.۰۰۰آذر و دی ۱۴۰۱
تارا دستی۱۱۶.۱۸۰.۰۰۰
پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای۹۳.۴۰۱.۰۰۰
دناپلاس توربوشارژ دستی۱۳۴.۴۶۰.۰۰۰
رانا پلاس۸۴.۸۹۸.۰۰۰
رانا پلاس سقف شیشه‌ای۹۱.۰۰۰.۰۰۰
سورن پلاس۹۶.۱۶۰.۰۰۰

طرح جدید فروش فوری ایران خودرو [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۰

طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل ۳ ماهه) مرحله بیست و هفتم برخی محصولات شرکت ایران خودرو (قرعه کشی) مطابق جدول بخشنامه از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ شروع و تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ادامه خواهد داشت.

– تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه فعال خواهد بود.

– سند خودروها آزاد می باشد.

خودرو

قیمت

زمان تحویل

رانا پلاس پانوراما۲۲۷.۶۲۳.۰۰۰حداکثر ۹۰ روز
دنا پلاس توربو اتوماتیک۳۹۳.۹۵۶.۰۰۰
پژو ۲۰۷ دستی پانوراما۲۳۳.۵۰۳.۰۰۰
سورن پلاس۲۴۰.۴۰۸.۰۰۰

فروش فوری هفتگی ایران‌خودرو، از این هفته آغاز می‌شود [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۰

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از اجرای برنامه های هفتگی فروش فوری از هفته جاری خبر داد.

بابک رحمانی افزود: «فروش‌های فوری در کنار برنامه‌های پیش فروش یک ساله و مشارکت در تولید ادامه خواهد داشت.»

وی تاکید کرد: «با اصلاح قیمت‌ها، فروش ۱۰۰ هزار دستگاه بیش از تعهدات تا پایان سال در دستور کار ایران خودرو قرار گرفته است.»

رحمانی با بیان این که، تلاش خواهیم کرد تا با عرضه مستمر خودرو به بازار، زمینه واسطه گری را حذف کنیم، اظهار امیدواری کرد: «با افزایش تولید و عرضه، رانت موجود در بازار حذف شده و مشتریان واقعی بتوانند نیاز خود را از طریق تولیدکننده تامین کنند.»

با توجه به برنامه ‌ریزی‌هایی که از قبل انجام شده، برنامه فروش این هفته در روز شنبه با فروش فوق ‌العاده محصولات انجام و فروش هفتگی روزهای دوشنبه از هفته آینده به اجرا گذاشته خواهد شد. 

وی تصریح کرد: «روزهای دوشنبه به صورت ثابت،‌ برنامه فروش در قالب‌های مختلف فروش فوق‌العاده، پیش فروش یک ساله و همچنین مشارکت در تولید اجرا خواهد شد.»

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران‌خودرو [به روز رسانی]- آذر ۱۴۰۰

بدینوسیله به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند شرکت ایران خودرو درنظر شرایط پیش فروش برخی از محصولات با موعد تحویل (حداکثر۱۲ ماهه) به شرح ذیل ارائه میگردد.

 طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ شروع و تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ ادامه خواهد داشت.

قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات ایران‌خودرو اعلام شد [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۰

شنیده‌ها حاکی است، افزایش ۱۰ تا ۱۸ درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ روی میز است تا در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب برسد.

بیش از یک ماه از اعلام واگذاری تعیین قیمت خودرو به ستاد تنظیم بازار می‌گذرد و هر روز اخبار متفاوتی از اعلام قیمت‌های جدید خودروهای داخلی آن هم به نقل از مسئولان دولتی منتشر می‌شود؛ به نحوی که هر یک اعلام می‌کنند ستاد تنظیم بازار این هفته قیمت‌های جدید را به شرکت‌ها ابلاغ می‌کند اما روز مقرر فرا می‌رسد ولی خبری از اعلام قیمت‌های جدید نیست. به نظر می‌رسد هنوز مسئولان دولتی درباره قیمت‌های جدید به توافق نرسیده و هر کس به صورت سلیقه‌ای خبرهای تأیید نشده‌ای را اعلام می‌کند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد وزارت صمت به دنبال آن است تا این افزایش قیمت‌ها بیش از ۱۰ درصد باشد چرا که به گفته معمارباشی مدیرکل دفتر نیرومحرکه وزارت صمت باید به زیان تولید خودروسازان پایان داد.

وی با اعلام اینکه با وضعیتی که شرکتهای خودروساز با آن مواجه هستند امکان فعالیت دیگر وجود ندارد زیرا تولید برای آنها زیان ده شده است، گفته است: این هفته در جلسه ستاد تنظیم بازار جمع بندی برای قیمت های جدید انجام می شود.

براساس آخرین شنیده‌ها گویا افزایش ۱۰ تا ۱۸ درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ در حال بررسی است و قرار است در جلسه پیش از ظهر امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب نهایی برسد. در صورت نهایی شدن این قیمتها، از فردا فروش جدید شرکت‌های خودروساز با قیمت‌های جدید انجام خواهد شد.

نرخ‌های ذیل قیمت پایه است (بدون احتساب مالیات، عوارض، شماره گذاری و ….)

طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل ۳ ماهه) مرحله بیست و هفتم برخی محصولات شرکت ایران خودرو (قرعه کشی) مطابق جدول بخشنامه از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ شروع و تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ادامه خواهد داشت.

– تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه فعال خواهد بود.

– سند خودروها آزاد می باشد.

خودرو

قیمت

زمان تحویل

رانا پلاس پانوراما۲۲۷.۶۲۳.۰۰۰حداکثر ۹۰ روز
دنا پلاس توربو اتوماتیک۳۹۳.۹۵۶.۰۰۰
پژو ۲۰۷ دستی پانوراما۲۳۳.۵۰۳.۰۰۰
سورن پلاس۲۴۰.۴۰۸.۰۰۰
قوانین شبکه های اجتماعی
بیشتر بخوانیم

فروش فوری هفتگی ایران‌خودرو، از این هفته آغاز می‌شود [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۰

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از اجرای برنامه های هفتگی فروش فوری از هفته جاری خبر داد.

بابک رحمانی افزود: «فروش‌های فوری در کنار برنامه‌های پیش فروش یک ساله و مشارکت در تولید ادامه خواهد داشت.»

وی تاکید کرد: «با اصلاح قیمت‌ها، فروش ۱۰۰ هزار دستگاه بیش از تعهدات تا پایان سال در دستور کار ایران خودرو قرار گرفته است.»

رحمانی با بیان این که، تلاش خواهیم کرد تا با عرضه مستمر خودرو به بازار، زمینه واسطه گری را حذف کنیم، اظهار امیدواری کرد: «با افزایش تولید و عرضه، رانت موجود در بازار حذف شده و مشتریان واقعی بتوانند نیاز خود را از طریق تولیدکننده تامین کنند.»

با توجه به برنامه ‌ریزی‌هایی که از قبل انجام شده، برنامه فروش این هفته در روز شنبه با فروش فوق ‌العاده محصولات انجام و فروش هفتگی روزهای دوشنبه از هفته آینده به اجرا گذاشته خواهد شد. 

وی تصریح کرد: «روزهای دوشنبه به صورت ثابت،‌ برنامه فروش در قالب‌های مختلف فروش فوق‌العاده، پیش فروش یک ساله و همچنین مشارکت در تولید اجرا خواهد شد.»

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران‌خودرو [به روز رسانی]- آذر ۱۴۰۰

بدینوسیله به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند شرکت ایران خودرو درنظر شرایط پیش فروش برخی از محصولات با موعد تحویل (حداکثر۱۲ ماهه) به شرح ذیل ارائه میگردد.

 طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ شروع و تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ ادامه خواهد داشت.

قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات ایران‌خودرو اعلام شد [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۰

شنیده‌ها حاکی است، افزایش ۱۰ تا ۱۸ درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ روی میز است تا در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب برسد.

بیش از یک ماه از اعلام واگذاری تعیین قیمت خودرو به ستاد تنظیم بازار می‌گذرد و هر روز اخبار متفاوتی از اعلام قیمت‌های جدید خودروهای داخلی آن هم به نقل از مسئولان دولتی منتشر می‌شود؛ به نحوی که هر یک اعلام می‌کنند ستاد تنظیم بازار این هفته قیمت‌های جدید را به شرکت‌ها ابلاغ می‌کند اما روز مقرر فرا می‌رسد ولی خبری از اعلام قیمت‌های جدید نیست. به نظر می‌رسد هنوز مسئولان دولتی درباره قیمت‌های جدید به توافق نرسیده و هر کس به صورت سلیقه‌ای خبرهای تأیید نشده‌ای را اعلام می‌کند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد وزارت صمت به دنبال آن است تا این افزایش قیمت‌ها بیش از ۱۰ درصد باشد چرا که به گفته معمارباشی مدیرکل دفتر نیرومحرکه وزارت صمت باید به زیان تولید خودروسازان پایان داد.

وی با اعلام اینکه با وضعیتی که شرکتهای خودروساز با آن مواجه هستند امکان فعالیت دیگر وجود ندارد زیرا تولید برای آنها زیان ده شده است، گفته است: این هفته در جلسه ستاد تنظیم بازار جمع بندی برای قیمت های جدید انجام می شود.

براساس آخرین شنیده‌ها گویا افزایش ۱۰ تا ۱۸ درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ در حال بررسی است و قرار است در جلسه پیش از ظهر امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب نهایی برسد. در صورت نهایی شدن این قیمتها، از فردا فروش جدید شرکت‌های خودروساز با قیمت‌های جدید انجام خواهد شد.

نرخ‌های ذیل قیمت پایه است (بدون احتساب مالیات، عوارض، شماره گذاری و ….)

خودروقیمت قبل (تومان)قیمت جدید (تومان)
پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز۱۲۴.۰۰۰.۰۰۰۱۴۵.۷۷۵.۵۰۰
تارا دستی۲۹۰.۴۰۰.۰۰۰۲۹۰.۴۷۲.۹۰۰
تارا اتوماتیک۴۱۵.۰۰۰.۰۰۰
دنا با کروز کنترل۱۷۲.۹۰۰.۰۰۰۲۰۳.۴۷۵.۹۰۰
دنا پلاس۱۹۱.۵۰۰.۰۰۰۲۲۵.۳۹۵.۸۰۰
دنا پلاس توربو۲۸۵.۳۰۰.۰۰۰۲۳۶.۱۵۶.۲۰۰
دنا پلاس توربو اتوماتیک۳۹۰.۰۰۰.۰۰۰۳۹۳.۹۵۶.۱۰۰
۲۰۶ تیپ ۲۱۲۷.۱۲۰.۰۰۰۱۴۹.۳۸۹.۰۰۰
۲۰۷ دستی (فرمان هیدرولیک)۱۷۵.۵۰۰.۰۰۰۲۰۶.۵۵۴.۱۰۰
۲۰۷ دستی (فرمان برقی)۱۸۱.۱۷۰.۰۰۰۲۱۳.۱۶۹.۶۰۰
۲۰۷ دستی پانوراما۲۱۶.۲۶۰.۰۰۰۲۳۳.۵۰۳.۷۰۰
۲۰۷ اتوماتیک TU5 پلاس ۳۵۶.۰۰۰.۰۰۰
پارس بنزینی۱۴۰.۰۰۰.۰۰۰۱۶۴.۹۰۷.۷۰۰
پارس دوگانه سوز۱۴۵.۶۰۰.۰۰۰۱۷۱.۲۳۴.۱۰۰
پارس ال ایکس۱۴۵.۸۰۰.۰۰۰۱۷۱.۴۲۳.۶۰۰
رانا پلاس۱۸۰.۹۰۰.۰۰۰۲۱۲.۲۴۷.۳۰۰
رانا پلاس (پانوراما)۱۹۳.۴۰۰.۰۰۰۲۲۷.۶۲۳.۸۰۰
سمند LX۱۳۲.۴۵۰.۰۰۰۱۵۵.۶۸۲.۷۰۰
سمند EF7۱۳۲.۷۰۰.۰۰۰۱۵۵.۹۷۳.۲۰۰
سمند EF7 دوگانه سوز۱۳۹.۵۰۰.۰۰۰۱۶۴.۰۷۲.۲۰۰
سورن پلاس۲۰۴.۲۵۰.۰۰۰۲۴۰.۴۰۸.۴۰۰
هایما S5۵۷۰.۰۰۰.۰۰۰۵۹۵.۰۰۰.۰۰۰
هایما S7۶۷۵.۰۰۰.۰۰۰۶۷۵.۰۰۰.۰۰۰

طرح جدید فروش فوری هایما S5 و S7 [به روز رسانی] – آذر ۱۴۰۰

در پاسخ به تقاضاهای مکرر هموطنان محترم جهت خرید محصولی جذاب و با کیفیت شرکت ایران خودرو ، در نظر دارد طرح فروش نقدی هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک و هایما AT6 S5 توربو شارژ اتوماتیک (بدون قرعه‌کشی) با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه را با شرایط جدول ذیل ارائه نماید:

زمان شروع این طرح از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ بوده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. 

فروش فوری هایما S5 S7  آذر 1400

مرحله دوم پیش فروش محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] – آبان ۱۴۰۰

ثبت نام در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو (با روش قرعه کشی) مطابق جدول ذیل از تاریخ پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ لغایت شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ادامه خواهد داشت.

در این طرح ۶ محصول شامل دنا پلاس اتومات، تارا دستی، ۲۰۷ دستی، دنا پلاس توربو، رانا پلاس و سورن پلاس عرضه شده است.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه نیز اعمال خواهد شد ولی سند این خودروها آزاد است.

اعلام لیست قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو  [به روز رسانی] – آبان ۱۴۰۰

قیمت جدید کارخانه ای محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در آبان ماه ۱۴۰۰ ویژه مشتریان نهایی مشخص شد.

خودروقیمت قبل (تومان)قیمت جدید (تومان)
پژو ۴۰۵ دوگانه سوز۱۲۴.۰۰۰.۰۰۰۱۴۵.۴۰۰.۰۰۰
تارا دستی۲۹۰.۴۰۰.۰۰۰۳۱۵.۰۰۰.۰۰۰
تارا اتوماتیک۴۱۵.۰۰۰.۰۰۰
دنا۱۷۲.۹۰۰.۰۰۰۲۰۳.۸۰۰.۰۰۰
دنا پلاس۱۹۱.۵۰۰.۰۰۰۲۲۴.۶۰۰.۰۰۰
دنا پلاس توربو۲۸۵.۳۰۰.۰۰۰۳۲۸.۸۰۰.۰۰۰
دنا پلاس توربو اتوماتیک۳۹۰.۰۰۰.۰۰۰۳۹۵.۰۰۰.۰۰۰
۲۰۶ تیپ ۲۱۲۷.۱۲۰.۰۰۰۱۸۴.۰۰۰.۰۰۰
۲۰۷ دستی (فرمان هیدرولیک)۱۷۵.۵۰۰.۰۰۰۲۰۴.۸۰۰.۰۰۰
۲۰۷ دستی (فرمان برقی)۱۸۱.۱۷۰.۰۰۰۲۱۱.۴۰۰.۰۰۰
۲۰۷ دستی پانوراما۲۱۶.۲۶۰.۰۰۰۲۴۹.۰۰۰.۰۰۰
۲۰۷ اتوماتیک TU5 پلاس۳۵۶.۰۰۰.۰۰۰
پارس سال۱۴۰.۰۰۰.۰۰۰۱۶۴.۱۰۰.۰۰۰
پارس دوگانه سوز۱۴۵.۶۰۰.۰۰۰۱۷۰.۴۰۰.۰۰۰
پارس TU5۱۴۵.۸۰۰.۰۰۰۱۷۱.۳۰۰.۰۰۰
رانا پلاس۱۸۰.۹۰۰.۰۰۰۲۰۸.۷۰۰.۰۰۰
رانا پلاس (پانوراما)۱۹۳.۴۰۰.۰۰۰۲۲۵.۷۰۰.۰۰۰
سمند LX۱۳۲.۴۵۰.۰۰۰۱۵۵.۶۰۰.۰۰۰
سمند EF7۱۳۲.۷۰۰.۰۰۰۱۵۶.۲۰۰.۰۰۰
سمند EF7 دوگانه سوز۱۳۹.۵۰۰.۰۰۰۱۶۴.۱۰۰.۰۰۰
سورن پلاس۲۰۴.۲۵۰.۰۰۰۲۳۶.۰۰۰.۰۰۰
هایما S5۵۷۰.۰۰۰.۰۰۰۵۷۰.۰۰۰.۰۰۰
هایما S7۶۷۵.۰۰۰.۰۰۰۶۷۵.۰۰۰.۰۰۰

طرح جدید فروش فوری هایما S7 پلاس (بدون محدودیت) [به روز رسانی] – آبان ۱۴۰۰

در این طرح، محصول هایما S7 پلاس در رنگ‌های سفید، مشکی متالیک، ذغالی متالیک، خاکستری متالیک و نقره ای متالیک با موعد تحویل سه ماهه به فروش می‌رسد.

اجرای طرح از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

متقاضیان می‌توانند از طریق سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو  [به روز رسانی]  – مهر و آبان ۱۴۰۰

طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ شروع و تا پایان روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ ادامه خواهد داشت.

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو  مهر و آبان ۱۴۰۰

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه نیز اجرا خواهد شد.

گیربکس شش سرعته به زودی بر روی محصولات دنا پلاس توربوشارژ دستی و پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای نصب خواهد شد.

طرح جدید فروش فوری محصولات ایران‌خودرو [به روز رسانی] – مهر ۱۴۰۰

فروش فوق ‌العاده (با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران‌ خودرو (با روش قرعه‌کشی) مطابق جدول فوق از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ شروع و تا پایان روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ ادامه خواهد داشت.

شرایط و ضوابط قرعه‌کشی همچنان فعال است.

کاهش ۱۸ تا ۴۰ میلیون تومانی مبلغ پیش‌پرداخت در هشتمین طرح پیش‌فروش ایران‌خودرو  [به روز رسانی] – مهر ۱۴۰۰

هشتمین طرح پیش‌فروش یکساله محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در حالی امروز آغاز شد که مبلغ پیش‌پرداخت خودروهای ارائه شده در این طرح کاهش یافته است.

در این طرح فروش همان پنج محصول عرضه شده در طرح پیش‌فروش ششم ایران‌خودرو، یعنی خودروهای پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، رانا پلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی و دنا پلاس توربوشارژ اتومات ارائه شده است. در طرح پیش‌فروش قبلی ایران‌خودرو که در اواخر ماه گذشته ارائه شده بود تنها یک خودرو یعنی تارا دنده دستی در دسترس خریداران قرار گرفت. علت این اتفاق نیز نارضایتی خودروسازان از مصوبه آخر شورای رقابت مبنی بر ”عدم مشمولیت تورم برای پیش‌پرداخت مبلغ خودرو” اعلام شده بود.

گفتنی است کاهش مبلغ پیش‌پرداخت در هشتمین طرح پیش‌فروش ایران‌خودرو نیز به این مصوبه ارتباط دارد. براین اساس متقاضیانی که در قرعه‌کشی هشتمین طرح پیش‌فروش ایران‌خودرو برنده شوند مبلغ پیش‌پرداخت کمتری را به حساب این گروه خودروسازی واریز کرده و مابقی‌مانده وجه را نیز در زمان تحویل خودرو مطابق با تورم پرداخت خواهند کرد.

مطابق با آخرین مصوبه شورای رقابت در طرح‌های پیش‌فروش خودروهای مشمول قیمت‌گذاری، سهمی از خودرو که پیش پرداخت آن قبلا انجام شده مشمول هیچگونه تورم قیمتی احتمالی در زمان تحویل خودرو، نخواهد شد و صرفاً بقیه سهم باقیمانده مشمول تورم بخشی احتمالی خواهد بود.

مطابق با بخشنامه اعلامی از سوی ایران‌خودرو در طرح پیش‌فروش مهرماه به طور متوسط بین ۱۸ تا ۴۰ میلیون تومان از مبلغ پیش‌پرداخت خودروها کاسته شده و به عبارت دیگر مبلغ پیش‌پرداخت به جای ۵۰ درصد از مبلغ فعلی خودرو به ۴۰ درصد کاهش یافته است.

به عنوان نمونه در طرح پیش‌فروش مرداد ماه مبلغ پیش‌پرداخت برای خودرو پژو ۲۰۷ دنده دستی سقف شیشه‌ای ۱۰۸ میلیون و ۱۳۱ هزار تومان در نظر گرفته شده بود اما در طرح پیش‌فروش فعلی این مبلغ به رقم ۸۶ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان کاهش یافته است.

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو  [به روز رسانی] – مهر ۱۴۰۰

طرح پیش‌فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه) برخی از محصولات شرکت ایران‌خودرو (با روش قرعه‌کشی) و مطابق جدول ذیل از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ شروع و تا پایان روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ادامه خواهد داشت.

هشتمین طرح پیش‌فروش ایران خودرو

قیمت کارخانه‌ای کلیه محصولات ایران خودرو  اعلام شد [به روز رسانی] – مهر ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو قیمت کلیه محصولات خود را ویژه مهرماه ۱۴۰۰ اعلام نمود.

براساس اطلاعات دریافتی از شرکت ایران خودرو، قیمت محصولات این شرکت به شرح ذیل می باشد. اگر نام برخی خودروها در لیست درج نشده بخاطر عدم تولید در مهرماه ۱۴۰۰ است.

قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو مهر ۱۴۰۰ قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو مهر ۱۴۰۰

طرح جدید فروش فوری هایما S7 پلاس بدون قرعه‌کشی [به روز رسانی] – مهر ۱۴۰۰

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند در پاسخ به تقاضاهای مکرر هموطنان محترم جهت خرید محصولی جذاب و با کیفیت شرکت ایران خودرو ، در نظر دارد طرح فروش نقدی هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک (بدون قرعه کشی) با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه را با شرایط جدول ذیل ارائه نماید:

زمان شروع این طرح از ساعت ۱۰ صبح روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ بوده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

خودرورنگقیمت قطعی (تومان)زمان تحویل
هایما S7+سفید – مشکی متالیک – ذغالی متالیک – خاکستری متالیک – نقره ای متالیک۶۷۵،۰۰۰،۰۰۰۳ ماهه

قیمت جدید هایما S7 پلاس منتشر شد [به روز رسانی] – مهر ۱۴۰۰

قیمت جدید خودرو هایما S7 پلاس از سوی ایران خودرو ویژه مهرماه ۱۴۰۰ مشخص شد.

فروش فوق العاده (قرعه کشی) این محصول با قیمت جدید بزودی آغاز خواهد شد.

خودروقیمت قطعی شهریور (تومان)قیمت قطعی مهر (تومان)
هایما S7+۶۴۰،۰۰۰،۰۰۰۶۷۵،۰۰۰،۰۰۰

طرح جدید فروش فوری رانا پلاس با سقف پانوراما [به روز رسانی] – مهر ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش فوری رانا پلاس پانوراما با جعبه دنده ۶ سرعته و پیشرانه TU5 پلاس را اعلام کرده است و می خواهد برای اولین بار، عرضه این محصول را آغاز کند.

طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه) مطابق بخشنامه از روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ شروع و تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ادامه خواهد داشت.

شرایط و ضوابط قرعه کشی همچنان فعال است.

سوالات متداول کاربران سراسر وب درمورد ثبت نام در ایران خودرو

ثبت نام ایران خودرو به چه صورت است؟

خریداران باید به صورت اینترنتی در برنامه‌های فروش ایران خودرو ثبت نام کنند.

قرعه‌کشی ایران خودرو چه زمان‌هایی برگزار می‌شود؟

ایران خودرو در تاریخ‌های مختلفی از سال قرعه‌کشی برگزار می‌کند و این تاریخ‌ها معمولا چندین هفته پس از ثبت نام صورت می‌گیرند.

در قرعه‌کشی ایران خودرو چه خودروهایی برای فروش گذاشته می‌شوند؟

در قرعه‌کشی‌های ایران خودرو محصولات مختلفی مانند پژو ۲۰۷، پژو پارس، رانا، سورن، تارا و دنا به فروش گذاشته می‌شوند.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + سه =