فروش پالت چوبی اصفهان

فروش پالت چوبی اصفهان

پالتها از نظر سایز و ابعاد ساخته شده با یکدیگر تفاوتهایی دارند و از این رو توان بارگیری حجم مشخصی از کالا را دارند و با توجه به آن وزن بیش از اندازه پتانسیل پالت می تواند سبب آسیب و شکستگی آن شود. تخته هایی که بر روی سطح پالت قرار می گیرند با فاصله های مشخصی از یکدیگر نصب می شوند که برای این نوع پالتها تخته ها با فاصله های کمی از یکدیگر قرار می گیرند و پالتهای حمل سرامیک در ابعاد ۱ در ۱ و یا ۱متر در ۱۲۰ سانتی متری تولید می شوند.

امروزه یکی از نیازهای کارخانجات و تولیدکنندگان پالت چوبی است تا محصولات خود را با اطمینان خاطر و بدون هیچ گونه آسیبی و با سرعت بالا عرضه کنند و با بهترین قیمت روز آن را سفارش دهند. پالت ها می توانند هزاران کیلوگرم وزن را تحمل کنند پس درحین خرید این محصول به کیفیت مواد اولیه ی آن توجه کنید مجموعه آراد برندینگ این افتخار را دارد که سالیان متمادی در عرصه توزیع این محصول فعالیت داشته است و اگر به دنبال محصول باکیفیت و در عین حال با قیمت مناسب هستید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.

پالت چوبی یکبار مصرف اصفهان

برخی دیگر از پالتهای چوبی به صورت پهن و با ارتفاع کمی ساخته می شوند تا حمل و نقل کالا بر روی آن راحت تر انجام گیرد و توان حمل کالاهای سنگین را دارند و معمولا برای بارگیری انواع سرامیک، سنگهای ساختمانی و سایر مصالح استفاده می شوند. تخته هایی که بر روی سطح پالت قرار می گیرند با فاصله های مشخصی از یکدیگر نصب می شوند که برای این نوع پالتها تخته ها با فاصله های کمی از یکدیگر قرار می گیرند و پالتهای حمل سرامیک در ابعاد ۱ در ۱ و یا ۱متر در ۱۲۰ سانتی متری تولید می شوند. تحمل بار این پالتها در هنگامی که بر روی زمین ثابت هستند با زمانی که در حال بارگیری و بر روی لیفتراک یا جرثقیل قرار می گیرند متفاوت می باشد.

در اکثر شهرهای صنعتی عرضه و تقاضای پالت زیاد می باشد که انواع مختلف آنها در مراکز تولیدی پالت چوبی اصفهان به صورت چوبی و یکبار مصرف برای مصرف کنندگان ارائه می شود که هر کدام از آنها برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار  می گیرد. برخی از پالتها در اندازه ها و ابعاد کوچکی تولید می شوند که ضخامت چوب و تخته های آنها نیز ممکن است ضخیم یا نازک باشد که برای محصولات پتروشیمی و غیره به کار می رود و برخی از مدلهای این پالت چوبی با تخته های ضخیم و چوب روسی ساخته می شوند که ارتفاع بیشتری نسبت به سایر پالتها دارند و ابعاد آن بستگی به نوع کالا دارد و برای بار گیری کارتنهای مختلف بکار می روند که ارتفاع مناسبی را دارا می باشند تا در صورت نشتی آب و یا ورود آب به انبار کارتنها از تماس آب در امان بمانند و رطوبت به کارتنها نرسد.

خرید و فروش پالت چوبی عمده

امروزه با پیشرفت دستگاه ها، سرعت عمل کارخانه ها در تولید، بسته بندی بالا رفته است و باعث افزایش تولید این محصول با ابعاد و کیفیت استاندارد شده است و البته از بهترین ویژگی آن، جابه جایی آسان محموله با کمترین زمان و بیشترین کیفیت هم می توان اشاره کرد. پالت چوبی باید دارای چه ویژگیهایی باشد؟ به طورکلی مهم ترین نکته کلیدی که در انتخاب نوع جنس پالت مهم می باشد وزن بار است. شرکت ها یا تولیدکنندگانی که وزن بار آنان بالاتر از ۵۰۰ کیلوگرم و یا از پالت خود به صورت مکرر استفاده می کنند بهترین گزینه پالت چوبی می باشد که علاوه بر آن باید از ویژگی هایی بسزایی برخوردار باشد. همچون؛جنس چوب پالت باید به طوری باشد که مورد حمله حشرات قرار نگیرد.

یکی از مهم ترین تجهیزات مورد نیازی که شرکت های بزرگ و انبارهای صنعتی از آن استفاده می کنند پالت می باشد که به صورت عمده و در جنس های مختلفی همچون چوبی، پلاستیکی آن را خرید و فروش می کنند که در مراکز فروش پالت چوبی می توانید انواع آن را تهیه کنید. پالت، سازه محکمی است که مهم ترین کاربرد آن در صنعت حمل و نقل می باشد که از جنس های مختلفی همچون چوبی و پلاستیکی تولید می شود. همچنین تولیدکنندگانی برای برای جابجایی درون کارگاهی و بیرون کارگاهی محموله خود، از پالت استفاده می کنند به دلیل این است که، علاوه بر اینکه هیچگونه آسیبی به محصول وارد نمی شود بلکه در نظم محصولات نقش بسزایی هم دارد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 5 =