فویل آلومینیومی صنعتی چسبی نخ دار

فویل آلومینیومی صنعتی چسبی نخ دار

کاربرد محصولات آنجایی به چشم می آید که در هر زمینه ای بتوانید از آن بهره ببرید که فویل آلومینیوم ضخیم دقیقا به همین صورت است و موارد مختلفی برای استفاده از آن ذکر شده است که در چند مورد کوتاه به آنها می پردازیم. این محصول همانند فویل آلومینیومی صنعتی چسبی بیشتر به شکل رول شده می باشد و همچنین ضخامتهای مختلفی دارد که بسته به استفاده ای که می خواهید از آن بکنید بهتر است تا در مورد آن کاملا تحقیق کنید. لوازم منزل باید یه گونه ای باشند که در هر موقع که احساس نیاز کردید در اختیار شما قرار بگیرند و همچنین در بخشهای مختلف آشپزی بیشترین تغییرات را در خود دارد و به همین جهت باید همیشه آماده ی این تغییرات باشیم و وسایلی را در اختیار داشته باشیم تا در مواقع نیار به کمک ما بیایند. فویل آلومینیومی به قدربی در بین افراد جا افتاده است که در رده ی بالایی از درخواستها قرار می گیرد و ما در اینجا سعی می کنیم آن دسته از ویژگیهایی که بقیه از ان اطلاع ندارند را بیان کنیم تا دیگران هم علاقه مند به استفاده از آن شوند.

هر گاه که اسم چنین محصولی می آید اولین چیزی که به ذهن ما می آید درباره ی غذاست و شیوه های مختلفی که با استفاده از فویل می توانیم بهره ببریم بهترین شیوه ای که برای این کار پیشنهاد می شود این است که گوشت فیله را که می خواهید کباب کنید را درون آن بپیچید گذارید و سپس درون شلعه قرار دهید. قرار نگرقتن در معرض شعله ی مستقیم باعث می شود تا بهتر درست شود و غذای سالمتری برای شما آماده شود محافظت از غذا توسط این ماده به گونه ای می باشد که دیگر نمی سوزد و بخش داخلی گوشت هم به خوبی پخته می شود. 

فویل آلومینیوم چسبی نخ دار

این روکش با فن آوری جدید تولید شد که به سرعت جایگاه ویژه ای در صنایع مختلف پیدا کرد در قسمت پشت فویل آلومینیوم چسبی نوعی چسب تعبیه شده است که یک طرف آن به فویل چسبیده و طرف دیگر کاغذ سفید رنگی دارد که با جدا سازی آن به راحتی می توان این فویل را به سطوح مختلف چسباند از این رو در تاسیسات مکانیکی به عنوان یک عایق مقاوم به کار گرفته می شود اگر چه به سهولت می توان آن را چسباند اما مقاومت بسیار بالایی دارد. آن به صورت رولهایی با ابعاد و ضخامت استاندارد تولید می شود که با توجه به میزان نیاز و مصرف می توان آن را خریداری کرد این فویل رنگ خاصی دارد و به دلیل مقاومت بالا در برابر تغییرات آب و هوایی دچار تغییر رنگ نمی شود و این یکی از مزیتهای مهم آن می باشد.

فویل آلومینیومی صنعتی چسبی نخ دار

یکی دیگر از محصولات پر کاربرد دیگر فویل آلومینیوم چسبی نخ دار است در تهیه آن از نخ ابریشم به عنوان تار و پود استفاده می شود که نسوز بوده و در زمینه های مختلفی مانند کوره به کار می رود و مقاومت بسیار بالایی دارد که تا هزار درجه سانتیگراد می رسد همچنین از آن برای درزگیری و پوشش اتصالات فایبرگلاس و پشم سنگ استفاده می شود به دلیل مقاومت زیاد برای هوابندی رابطهای کانالهای خرطومی بسیار پر کاربرد است و همچنین برای پیکر بندی پلی اورتان به کار می رود بدین ترتیب که گوشه های پلی اورتان با آن به طور کامل پوشانده می شود.

فویل چسبی نقره ای

از آنجا که آشپزخانه قلب هر خانه است و اکثراً مکانی است که به علت پخت و پز غذا و شست و شوی ظروف بیشتر در معرض آلودگی و چربی قرار می گیرد با استفاده از فویل چسبی نقره ای یک پوشش زیبا و عالی بوجود می آورید و قابلیت بی نظیر آن تمیز شدن سریع آن می باشد چرا که بانوی خانه مجبور نمی شود وقت زیادی را در آشپزخانه برای نظافت صرف کند و می تواند به امور دیگر خود برسد.

اگر چیدمان منزل شما کلاسیک و مدرن است با استفاده از این فویلهای چسبی نقره ای و طلایی می توانید هزینه کمتری برای تغییر دکوراسیون منزل خود متحمل شوید، یکی از مزایای استفاده فویل چسبی در آشپزخانه این است که درز میان کابینتها، سینک ظرفشویی و اجاق گاز پوشانده می شود.

فویل آلومینیومی صنعتی چسبی نخ دار

در نتیجه از نفوذ آب و چربی جلوگیری می کند. از آنجا که خانمها طلا را دوست دارند رنگ طلایی این فویل هم برای خانمها جذابیت خاصی دارد ورق فویل آلومینیومی ضد حرارت است و همچنین می تواند عایق در برابر سرما هم باشد به این صورت که اگر دیواری از منزل دارید که در فصل زمستان سرما از آن به داخل نفوذ می کند با چسباندن این نوع ورق علاوه بر زیبا سازی دکوراسیون به گرم کردن خانه هم کمک می کنید، این ورق ضد خش بوده و زمانی که از چاقو در آشپزخانه استفاده می کنید نگران نباشید.

ورق فویل را می توان بر روی درب و پنجره های شیشه ای و کاشی و سرامیک آشپزخانه و همچنین حمام و دستشویی و بدنه داخلی ماشین هم استفاده کرد ورق فویل را بر روی میز ناهارخوری بچسبانید و با یک دستمال بعد از خوردن غذا به راحتی میز را تمیز کنید همچنین برای داخل کمد، کشوها، کف و دیواره ها را با این نوع ورقها بپوشانید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =