ایزوگام دولایه پلیمری دلیجان

قیمت ایزوگام دولایه پلیمری دلیجان

قیمت ایزوگام دولایه پلیمری دلیجان

به هر میزانی که کیفیت مواد اولیه در ساخت ایزوگامها بهتر و بالاتر باشد محصول تولید شده مرغوب تر می باشد و ایزوگام پلیمری با قیمت خرید فروش مناسب در انواع گوناگون تک لایه، ایزوگامهای دولایه و نمونه های سه لایه تولید و به بازار عرضه می شوند.

به منظور بالابردن میزان دوام و طول عمر انواع مختلف ایزوگامها همانطور که در سایت آراد برندینگ اشاره شده است از نوعی قیر مخصوص پلیمری استفاده می نمایند به منظور جلوگیری از ایجاد رطوبت و نم در ساختمانها نوعی عایق به نام ایزوگامهای پلیمری بسیار پرکاربرد می باشد که این نوع عایق معمولا از الیاف مصنوعی و نوعی قیر ساخته می شود که مانع از نفوذ هرگونه رطوبتی به قسمتهای زیرین می گردد این ایزوگام طرح دار با کمک گرما بر روی سطوح مختلف نصب می گردند در نتیجه مانع از نفوذ هرگونه رطوبتی به قسمتهای زیرین می شوند.

امروزه کارخانجات متعددی به تولید انواع مختلف ایزوگام پلیمری می پردازند از آنجایی که امروزه این محصول درساختمانها و سایر جاها کاربردهای فراوانی دارد بدین ترتیب خرید و فروش این محصول با سودآوری فراوانی همراه می باشد.

به علاوه برخی از تولیدات داخلی این محصول به دلیل تقاضای فراوان کشورهای همسایه به سایر کشورها صادر می گردد و صادرات ایزوگامهای پلیمری بخشی از تجارت کشور را به خود اختصاص داده است.

قیمت ایزوگام پلیمری دلیجان

به طور کلی ایزوگام ایران شرق از انواع گوناگونی تشکیل شده است که یکی از آنها ایزوگام پلیمری می باشد که به دلیل استقبال از ایزوگام در کارخانه های شهرهایی مانند دلیجان تولید و عرضه می شود.

ایزوگام از انواع مختلفی تشکیل شده است مانند:

ایزوگام معمولی: این ایزوگام در میان مردم مورد استفاده قرار می گیرد که از لایه های گوناگونی تولید شده است.

ایزوگام دمیده: این ایزوگام از قیر دمیده تشکیل شده است دمیده از پلیمری کیفیت پایین تری برخوردار است که از قیر دمیده برای تولید ورقهای پوشش بام و باتری اتومبیل استفاده می شود.

ایزوگام تک لایه: این ایزوگام ها از پلی استر به صورت تک لایه دوخته شده است و انعطاف پذیر است.

ایزوگام با روکش آلمینیومی: مکانهایی که در مقابل نور مستقیم خورشید قرار دارند از این ایزوگام استفاده می کنند.

ایزوگام بدون روکش آلمینیومی: این ایزوگام که قیمتی متفاوت از قیمت ایزوگام پلیمری دلیجان دارد برای عایق بندی سرویسهای بهداشتی و غیره به کار می رود و از نوعی عایقهایی مانند رطوبتی هم به شمار می آید.

ایزوگام برش خورده: این مدل ایزوگام برای عایق بندی سقفهای شیروانی به کار می رود.

ایزوگام با روکش سنگ ریزه: این ایزوگام اغلب برای تزیین مورد استفاده قرار می گیرد.

ایزوگام در استخر هم مورد استفاده قرار می گیرد برای این استخر را ایزوگام می کنند چون از خروج آب از دیوارها جلوگیری می کند و با نصب ایزوگام استخر را زیبا تر می کند به طوری که هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

ایزوگام در سرویس بهداشتی هم استفاده می شود که از مواد بی رنگ و غلیظ برای پوشاندن سطح دسشویی استفاده می کنند.

قیمت ایزوگام دو لایه

هر عایق رطوبتی دارای انواع مختلفی است و ایزوگام نیز از این قاعده مستثنی نیست که به دلیل داشتن تنوع در مدلها قیمتهای آن نیز متفاوت می باشد، قیمت ایزوگام دو لایه نیز بسته به کیفیت، نحوه خرید، نوسانات بازار، هزینه های تولید و کیفیتهای مواد اولیه متفاوت می باشد.

قیمت ایزوگام دولایه از ایزوگام تک لایه گرانتر است و نمونه های طرح دار آن در مکانهایی که در معرض دید است استفاده می شود و قیمتهای آن نیز بالاتر می باشد.

ایزوگام دولایه به دلیل داشتن فویل نور خورشید را منعکس می کند و این باعث می شود برف به خوبی دوب شود و راحت تر سراریز شود، همچنین نوع باکیفیت آن از بهترین مواد اولیه تشکیل شده که یک رول آن حدود صد متر می باشد.

ایزوگام دارای وزنی بین ۳۷ تا ۴۲ کیلوگرم است که نمونه های باکیفیت بعد از داغ شدن بوی نامطبوعی از آن استشمام نمی شود که این بو نشان دهنده استفاده از پودرهای معدنی به جای قیر در عایق می باشد، با کشیدن دست بر روی آن نباید در کف دست سیاهی ایجاد شود در غیر اینصورت می توان فهمید از مواد پلیمری در آن استفاده شده است که در قیمت ایزوگام دو لایه تاثیرگذار است.

ایزوگام خوب دارای مقاومت کششی بالایی است و با خم شدن و کشیده شدن دچار شکستگی و پارگی نمی شود، لذا با قرار دادن تکه ای از این عایق در فریزر می توانید به بالا بودن کیفیت آن پی ببرید چون اگر کیفیت بدی داشته باشد دچار شکستگی می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 10 =