ظروف نقره قدیمی گاندی

قیمت ظروف نقره قدیمی گاندی

افراد برای غذا خوردن یا پذیرایی از میهمانانشان نیاز به ظروف مختلف و بسیار متنوعی دارند که در هنگام غذا لذت کافی را ببرند. این ظروف از هرجنسی می تواند باشد برای مثال ظروف ملامینی، چینی، آرکوپال، پیرکس، مسی و غیره.

در این میان نوعی از ظروف وجود دارند که علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و کیفیتی بالا، از قیمت بالاتری نیز برخوردارند. فلز نقره عنصری است با عدد اتمی Ag47 در جدول تناوبی مندلیف وجود دارد که از جمله بارزترین ویژگیهای ظاهری آن می توان به نرم بودن بافت آن، براق بودن، بالا بودن میزان رسانش گرمایی و الکتریکی آن و همچنین منعکس کردن نور اشاره کرد.

افرادی که به دنبال اطلاعات بیشتری درحوزه این محصول می باشند می توانند از طریق سایت آراد برندینگ اطلاعات  مورد نظرشان را به صورت کامل از طریق مشاوران دریافت نمایند.

از جمله پارامترهای مهم تعیین کننده قیمت ظروف پذیرایی نقره پارسیس درصد خلوص نقره به کاررفته در ساختار این محصولات است.

ظروفی که از جنس فلز نقره ساخته شده باشند عاری از هرگونه باکتری و مواد مضر هستند به گونه ای  که حتی بسیاری از افراد برای محافظت از انواع نوشیدنی یا ماده غذایی این ظروف استفاده می کنند زیرا خاصیت ذاتی نقره از بین بردن باکتریهاست.

توصیه شده است که برای این که خواص غذا به صورت کامل به بدنتان منتقل شود از ظروف نقره ای استفاده کنید علی الخصوص کودکان و سالمندان که در این زمینه نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

 

ظروف نقره دکوری قدیمی

ظروف نقره دکوری در قدیم با روش قلم زنی سنتی بصورت دستی انجام می شد و میزان خالصی نقره در ظروف دکوری قدیمی بیشتر از مدلهای تولیدی امروزی است ظروف نقره دکوری قدیمی همیشه دارای طرفداران خود است و هیچگاه این ظروف ارزش اصلی خود را از دست نمی دهند ظروف نقره قدیمی به دلیل ارزش زیادی که دارند فقط توسط افراد خاص و متمدنی ارزش هنر را می فهمند خریداری می شود.

تولید ظروف نقره دکوری و میوه خوری مسی دارای مراحل بسیار زیادی می باشد مثل ذوب نمودن نقره خام، ریختگی، خم کردن، عیار کردن، قلم زنی و غیره که همه آنها دارای مراحل کلی تری دیگری می باشند شاید با خود بگویید آیا واقعا ظروف نقره دکوری قدیمی با ارزش هستند؟ در پاسخ به سوال شما می گوییم بله چرا که ظروف نقره دکوری دستی قدیمی نسبت به نوع امروزی بسیار با ارزش اند و مشاهده شده که بعضی از این ظروفهای نقره دکوری قدیمی در موزه های معروف کشور نگه داری می شوند.

نقره ها در اصل از ترکیب عناصرهای شیمیایی مختلفی تشکیل می شوند که بسیار این مواد انعطاف پذیر هستند، دارای استحکام و مقاومت زیادی می باشند به همین خاطر ظروف نقره قدیمی مانند دیگر لوازم تزئینی منزل می توانند کارایی داشته باشند و قدیمی بودن این محصول چیزی از کیفیت و ارزش آن کم نخواهد کرد.

امروزه از نقره ها در صنعتهای مختلفی چون ظروف، دکوری سازی و جواهرسازی استفاده زیادی شده و با تولیدات انبوه در این زمینه توانستند سود کلانی را به کشور ببخشند و این محصولات را به کشورهای مختلف دنیا نیز ارسال کنند.

قیمت ظروف نقره گاندی

ممکن است برندهای مختلف در فرآیند قیمت گذاری محصولاتشان با یکدیگر اتفاق نظر نداشته باشند برای مثال برند گاندی برای ظروف نقره خود  قیمتی را در نظرگرفته است که با قیمت محصولات برند پارسیس  یکسان نمی باشد عوامل متعددی مانند میزان عیار نقره می تواند در این تفاوت قیمت فاحش دخیل باشد.

احتمالا در فیلمهای قدیمی دیده اید که از ظروف نقره برای نگهداری و خنک نگه داشتن نوشیدنیهای و گرم نگه داشتن دمنوش پادشاهان استفاده می کردند، این یک نمونه بارز از همین ویژگی فلز نقره است که خنک کننده به حساب می آید و تمامی این مارد هم به دلیل خواص و ماهیت شیمیایی و ذاتی خود فلز است.

برای خرید نوع اصل و مرغوب ظروف نقره گاندی می توانید به فروشگاه ها و مراکز معتبر ارائه دهنده این ظروف مانند فروشگاه گاندی مراجعه کنید تا خیالتان از هر لحاظ آسوده باشد هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت.

برای تشخیص نقره های اصل از نوع نامرغوب و فیک آن روشهای بسیاری وجود دارد که بهترین روش دقت و توجه یه نشانه هایی است که برروی فلز درج شده است.

این علائم و نشانه هایی که حکاکی شده اند بیانگر میزان  و درجه خلوص، نام طراح و سازنده و همچنین معدن استخراج آن نقره می باشد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 8 =