قیمت فیلتر بنزین سمند

شما میتوانید جهت خرید به فروشگاه های لوازم یدکی خودرو مراجعه و نسبت به خرید آن ها اقدام نمایید. در صورت عدم تعویض به موقع این دستگاه باعث افزایش آلودگی هوا و نیز افزایش مصرف سوخت خود می شوید. این قطعه که در زیر خودرو قرار دارد، در هر ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار کیلومتر باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود و جهت اینکار باید از تعمیر کاران مجرب استفاده نمایید. یکی از پر کاربرد ترین فیلتر های بنزین سمند مدل ef7 می باشد که از کیفیت و مواد اولیه ی بسیار خوبی ساخته شده است. نکته ی مهم در این باره اینست که در ماه های گرم سال باید بازدید و بررسی این قطعه را زود به زود انجام داد تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

در مورد انواع فیلتر بنزین مناسب خودروی سمند باید گفت که قیمت آن ها دارای تنوع زیادی بوده و در انواع ایرانی و خارجی در دسترس شما می باشد. این محصول در کیفیت های مختلف و با طول عمر های متنوعی تولید و روانه ی بازار می شود. شرکت های زیادی در ایران نسبت به تولید این محصول اقدام میکنند اما خرید محصول با کیفیت و با ماندگاری بالا از اهمیت بیشتری برخوردار است. مجموعه آراد برندینگ در تولید این فیلتر ها نهایت دقت را داشته و استفاده از مواد اولیه با کیفیت از اولویت های مجموعه است تا محصولی بی نقص و کاملا سالم به دست مصرف کننده برسد.

فیلتر بنزین سمند

همان طور که اشاره شد در بازه های زمانی مختلف باید نسبت به تعویض فیلتر بنزین خودرو از جمله سمند اقدام نمود. نشانه های خرابی این قطعه مواردی چون استارت ضعیف خودرو، عملکرد ضعیف خودرو، روشن شدن چراغ چک خودرو، خروج بوی نا مطبوع از اگزوز، اختلال در انژکتور و کاربراتور و نیز خرابی در پمپ سوخت می باشد که با مشاهده ی هر کدام از این موارد در اولین فرصت نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. یکی از پر کاربرد ترین فیلتر های بنزین سمند مدل ef7 می باشد که از کیفیت و مواد اولیه ی بسیار خوبی ساخته شده است. نکته ی مهم در این باره اینست که در ماه های گرم سال باید بازدید و بررسی این قطعه را زود به زود انجام داد تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

شاید برای افراد تازه کار جالب باشد بدانند که فیلتر بنزین سمند کجاست. این قطعه در زیر خودرو قرار دارد و جایی بین موتور و مخزن سوخت می باشد. وظیفه ی این قطعه زدودن ناخالصی های بنزین می باشد که میتواند به موتور خودرو آسیب های جدی وارد نماید. ما انواعی از فیلتر بنزین داریم که به سه دسته تقسیم میشوند. دسته اول فیلتر بنزین فلزی است که از آلومینیوم ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی در کارایی و طول عمر آن دارد. دسته ی دوم فیلتر بنزین پلاستیکی است که از پلی اتین و مواد نفتی ساخته شده و بر عکس مدل فلزی کارایی و طول عمر پایینی دارد. دسته ی سوم فیلتر بنزین کارتریجی است که در خودرو های قدیمی یافت میشود و شما می توانید با تعویض و یا شستشوی صافی داخل آن مورد استفاده ی مجدد قرار دهید که از حیث اقتصادی بسیار به صرفه می باشد.

قیمت فیلتر بنزین ساینا

خودروها از بنزین برای تامین سوخت استفاده کرده و همه ی آنها فیلتر بنزین دارند، شاید برای شما سوال شده باشد که فیمت فیلتر بنزین ساینا چقدر است و چطور باید آن را تهیه کرد؟فیلتر روغن سوخت یک دستگاه ساده است که در یک سیستم سوخت نصب می شود تا آلاینده ها را حذف کند معمولا، یک فلز یا پلاستیک است که شامل یک عنصر فیلتراسیون است سوخت از باک وارد فیلتر می شود آماده برای استفاده در موتور می شود. فیلترهای سوخت همیشه در موتورهای احتراق داخلی وجود داشته است فیلترهای قدیمی یک قوطی پلاستیکی کوچک بود که برای موتورهای آن زمان مناسب بود، با عبور سوخت از فیلتر تحت فشار بالا عمل صاف کردن بنزین به راحتی انجام می شد و بنزین تمیز به موتور می رسید.

امروزه فیلتر سوخت یک طراحی کمی متفاوت است با معرفی موتورهای تزریق مستقیم، نیاز به صافی بود که بتواند سطوح فشار بالای سیستم سوخت را تحمل کند. قیمت فیلتر بنزین با توجه به مدل ان متفاوت است. فیلتر مدرن از بسیاری جهات قوی تر است. پوسته خارجی از مواد بهتر ساخته شده است، رسانه فیلتراسیون مقاوم تر و حفاظت شده تر است و کل مجموعه فیلتر از شرایط فشار بیش از حد توسط دریچه های مخصوص محافظت می شود. چیزهایی که نیاز خواهید داشت: فیلتر بنزین جدید، پیچ گوشتیها، آچارهای باز، پارچه پارچه‌ای، کاسه‌ای برای گرفتن سوختی که ممکن است بیرون بریزد، تکه‌ای پارچه و وسایل محافظ مانند عینک و دستکش شما همچنین به یک جک و پایه جک نیاز خواهید داشت.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =