پوشه دکمه دار پارچه ای

قیمت پوشه دکمه دار پارچه ای

از جمله یکی از وسایل کوچک و بزرگ که نق مهمی در نگه داشتن وسایل ما دارد پوشه های A4 دکمه دار پلاستیکی هستند، این پوشه ها به نسبت مدلهای دیگر نگه دارنده وسایل از قیمت با تخفیف بسیار مناسبی هم بهره مند می باشند. پوشه های اداری مهمولا در سایزهای استانداردی مانند A3 ،A4 ، A5 و A6 تولید و عرضه می شوند این پوشه ها معمولا توسط  سازمانها و نهادها با بسته ۱۰ عددی مورد استفاده قرار می گیرند. افراد اداری برای نگهداری از مدارک نیاز به محفظه ای مناسب با استانداردهای تعریف شده جدید و بروز دارند. به همین دلیل پوشه دکمه دار تبلیغاتی که نسخه کوچک نر و نازکتر و ارزان همان پوشه های بزرگ هستند در اندازه های مختلف می شوند .

این پوشه ها معمولا با محیط زیست کاملا سازگار است و پوشه ای بازیافتی به حساب می آید. توجه داشته باشید که اگر سندهای خاصی دارید که مناسب با اندازه استاندارد پوشه نیستند، شما باید به دنبال پوشه ای با اندازه خاص آن اسناد بگردید. برای مثال اگر سند یا مدرک شما به صورت A5 می باشد بهتر است از پوشه های A5 استفاده کنید تا بیشترین میزان نگهداری را بر روی سند داشته باشد و از چروک دن مدرک جلوگیری شود. شما برای خرید بهترین انواع پوشه های دکمه دار پلاستیکی و مقوایی با طرحهای متنوع و قیمت مناسب می توانید با کارشناسان فروش آراد برندینگ تماس بگیرید.

قیمت پوشه دکمه دار

تبلیغات یکی از موارد بسیار مهمی می باشد که می تواند بر فروش تاثیر بسیاری بگذارد. استفاده از پوشه های دکمه دار تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار می تواند یکی از مارد بسیار خوش قیمت و خاص برای تبلیغ کردن باشد. این پوشه ها همچون پوشه گیره دار به صورت دیگری نیز تقسیم بندی می شوند که به بر اساس موارد دیگری مانند رنگهای مختلف و یا جنس پوشه است. از مدلهای مختلف جنس پوشه های دکمه دار می توان به  پوشه دکمه دار طلقی یا پوشه دکمه دار پارچه ای اشاره کرد. در میان انواع مدلهای پارچه دکمه دار مدل طلقی نسبت به مدل پارچه ای از دوام بیشتری بهره می برد و به همین دلیل این نوع در میان مردم بسیار محبوب تر و پر فروش تر می باشد.

در بسیاری از موارد به دلیل این که قیمت پوشه دکمه دار بسیار مناسب و همچنین کاربردی بودن بسیار بیشتر به نسبت کارتها برای تبلیغ مورد استفاده قرار می گیرد .این پوشه ها با توجه به انکه بیشتر از موارد دیگر برای نگهداری جزوات، مدارک و سندها مورد استفاده قرار می گیرد برای بازار یابی و تبلیغ یک گذینه بسیار بهتر از تراکت و کارتها می باشد زیرا شما در حال تبلیغ با وسیله ای هستید که برای مدتی با فرد می باند و برند و تبلیغ شما به مدت بیشتر در جلوی چشمانش قرار می گیرد. این نوع تبلیغ بدون شک تاثیر بهتری به نسبت استفاده از تراکتها برای شما خواهد داشت. فرایند چاپ پوشه دکمه دار تبلیغاتی به صورت طلاکوب یا به عبارتی دیگر به رنگ طلایی و یا چاپ سیلک که به رنگ مکی می باد انجام می پذیرد. رنگ طلایی به نسبت رنگ مشکی می تواند بهتر بر روی این پوشه ها جلب توجه کند.

پوشه دکمه دار پارچه ای

تصور کنید یک دانش آموز، دانشجو و یا حتی کارمند با انبوهی از برگه ها و کاغذ کرافت مواجه باشد که احتمالا بر روی هر یک اطلاعات مهمی درج شده و باید به خوبی مورد محافظت قرار بگیرند و در صورت مفقود و یا پاره شدن خساراتی را به دنبال خواهند داشت طبیعی است در چنین شرایطی فقط یک پوشه مطمئن که درب آن با دکمه بسته می شود و هیچ نگرانی بابت بیرون ریختن برگه ها وجود ندارد می تواند بهترین وسیله برای کمک به اقشار یاد شده باشد. البته طراحی پوشه ها بسیار متنوع است و حتما در بازار با نمونه های بدون دکمه آن هم مواجه شده اید اما آنچه نمونه یاد شده را نزد مصرف کنندگان محبوب کرده است همین ضریب امنیت بالای آن می باشد که کمک می کند اولا تمامی اسناد و برگه ها به خوبی دسته بندی شوند و دوما اطمینان کاملی در مورد در امان ماندن آنها وجود خواهد داشت.

در میان دانشجویان و دانش آموزان نوعی پوشه دکمه دار پارچه ای محبوبیت دارد که از جنس پارچه ی خاص بوده و اغلب در مدلهای فانتزی طراحی و تولید می شوند به طوری که می توانند پارچه هایی تک رنگ و یا گلدار بوده و قشر جوان آن را با شال روسری تی شرت و یا مانتوی خود ست می کنند. پوشه دکمه دار پارچه ای و  کاغذ کرافت روغنی دارای این حسن است که هنگام کثیف شدن به راحتی قابل شستشو بوده و در صورتیکه جنس پارچه باکیفیت باشد و از دوخت محکمی بهره ببرد می تواند تا سالها قابلیت استفاده کردن را داشته باشد و با صرف هزینه اولیه به مدت طولانی از آن بهره مفید برد. پوشه های دکمه دار در هر جنس طرح و رنگی که باشند در هر حال وظیفه محافظت کامل از برگه های مهم را برعهده دارند و علاوه بر نظم بخشیدن به لوازم شخصی می توانند محل مناسبی برای نگهداری و بایگانی برخی مدارک و اسناد هم به حساب آیند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + ده =