چاقو شکاری

قیمت چاقو شکاری همه کاره کلمبیا

یکی از مهم ترین وسایلی که در موقعیت های مختلف مانند: طبیعت گردی و کوهنوردی به آن احتیاج پیدا می کنیم چاقو مدل شکاری می باشد که بهترین نوع آن چاقویی است که دست ساز بوده و ساخت آن توسط هنرمندان زنجان انجام شده است.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا مواردی که در خصوص چاقو شکاری به آن احتیاج دارید را ذکر کنیم تا دیگر نیازی به مراجعه به مقالات دیگر نباشد تا پس از کسب اطلاعات بتوانید به راحتی آن را تهیه کنید.

یکی از صنایع دستی که در زنجان وجود دارد چاقو بوده که در سایت آراد برندینگ به طور مفصل به آن پرداخته شده است و در انواع مختلفی مانند: چاقو شکاری تاشو زنجان ساخته می شود؛ قدمت صنعت چاقو سازی به زمان حکومت مغول ها بر می گردد به صورت کلی می توان گفت که چاقو های زنجان از لحاظ جنس تیغه به دو گروه مختلف تقسیم می شوند که شامل زیر می باشد:

چاقو فولادی: دارای مقاومت بالایی است که به دلیل وجود فولاد در آن است.

چاقو استیل: در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشند.

یکی از برند هایی که در تولید چاقو شکاری زنجان بسیار معروف می باشد برند مروارید است؛ پس از گذشت مدت زمانی چاقوی شما کند می شود و باید به فکر تیز کردن آن باشید، برای اینکه از تخریب تیغه چاقو جلوگیری شود بهتر است از چاقو تیزکن میله ای شکل استفاده کنید جنس این میله از استیل می باشد، اگر می خواهید که طول عمر چاقوی شما زیاد شود بهتر است به طور مداوم از این میله برای تیز کردن چاقو استفاده کنید.

نحوه عملکرد این میله ها به این صورت است می باشد که در زمان کشیده شدن میله به چاقو، میله باعث از بین رفتن شکستگی و دندانه ها می شود و چاقو تیز می شود.

قیمت چاقو همه کاره

از مورد استفاده ترین چاقوها، چاقو شکاری و همه کاره است که از کیفیت خوب تیغه ها و دسته برخوردار است و معمولا از پلاستیک و یا فلز دسته ی آن ساخته می شود.

از معمول ترین استفاده های آن در مسافرت و کارهای بیرون از خانه می باشد که همه ی افراد می توانند از آن استفاده نمایند.

استفاده از چاقو قدمت بسیار زیادی در تمدن بشر داشته و شاید بتوان گفت که اولین وسیله ی دفاعی بشر در برابر حیوانات چاقو بوده که به شکلهای مختلفی تولید می شده و تا کنون پیشرفتهای چشم گیری در این زمینه پیدا کرده است، نمونه ی آن هم چاقو همه کاره است که از استفاده ی شخصی گرفته تا در جنگل و شکار مورد استفاده افراد می باشد که در قیمت چاقو همه کاره تاثیرگذار است.

از کاربردهای آن می توان به سوهان، قیچی، درب بازکن، پیچ گوشتی، موچین و غیره اشاره نمود.

چاقوهای شکاری دارای انواع مختلف تیغه هستند مثل: تیغه ی خنجری، تیغه ی قطره ای، تیغه ی سوزنی، تیغه ی دندانه دار، تیغه نیزه ای و غیره. خوب است بدانید که چاقوهای کربنی از عمر بیشتر برخوردار بوده و تیغه ی آن بسیار تیز تر می باشد.

چاقو شکاری کلمبیا

معمولا در ساخت چاقو شکاری گربر کلمبیا ازمتریال درجه یک استفاده می شود که ازهمین رو کیفیت این محصولات بسیار بالا بوده و از محبوبیت بالایی در ما بین متقاضیان این محصول برخوردار است.

این چاقوها درانواع مختلف ضامن دار و بی ضامن در بازارهای مورد نظر وجود دارند نوع ضامن دار این چاقوها به دلیل زیبایی و اشغال کردن فضای کمتر به طوری که به راحتی در جیب جای می گیرند از بازار خوبی در مقابل نوع بی ضامن و معمولی برخوردار است.

۱۵

لازم به ذکراست که استفاده از چاقو شکاری در کوهنوردی های چند روزه بسیار حائزاهمیت است از این روتهیه این چاقو برای افرادی که به ورزش کوهنوردی علاقه دارند یک امر حیاتی است که علاوه بر کاربردهای مختلف درکوهنوردی می تواند در هنگام حمله نا گهانی حیوانات وحشی از این چاقو استفاده کنید و جان سالم به در ببرید.

درخصوص قیمت چاقوی شکاری کلمبیا باید عرض شود خدمتتان که به دلیل نوسانات موجود در بازار چاقوها قیمت این محصول متغیر می باشد و قیمت پایه ای را نمی توان برای این چاقو تعیین کرد از سویی هم قیمت آن با توجه به کیفیت ساخت متفاوت می باشد.

لازم به توضیح است که شما با مراجعه به وب سایت پیش رو می توانید از قیمت دقیق انواع چاقوهای شکاری مطلع شوید و بعداز کسب اطلاعات کامل بهترین نوع از چاقو ها را خریداری نمائید.

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =