چای سیاه ماسالا

قیمت چای سیاه ماسالا

محصولی که با قابلیتهای خاص خود یعنی آرامش بخشی، عطر مناسب و طبیعی، رایحه خوش و قیمت مقرون به صرفه بتواند پر استقبال باشد، چای سیاه شکسته رفاه لاهیجان بوده که قابلیت صادراتی را داشته و در بسته های ۴۵۰ گرمی نیز به میزان فراوانی مورد استقبال قرار گرفته است.

در بازار بین المللی چای همواره مراکز بسیاری وجود دارند که اقسام متفاوتی از این محصول را که در سایت آراد برندینگ به تفصیل شرح داده شده است پخش نموده و ما نیز به عنوان یک مرجع معتبر تمام تلاش خود را نموده ایم تا بهترین نوع محصول یعنی چای سیاه شکسته صادراتی رفاه لاهیجان ۴۵۰ گرمی و سایر را روانه بازار نماییم.

چنانچه بخواهیم در مورد مزایای چای سیاه شکسته صادراتی نکاتی مطرح نماییم، قادر می باشیم به ذکر موارد ذیل بپردازیم:

ممانعت از اسهال

جلوگیری از بیماری ذات الریه

نابود کننده ویروس و برفک دهان

قابلیت آرامش بخشی

خواب آسان تر

ممانعت از ایجاد بیماری و مشکلات قلبی

اگر بخواهیم نسبت به انتخاب نوع مناسب چای سیاه شکسته مطالبی بیان نماییم، لازم است موارد ذیل را در نظر بگیریم:

در وهله اول لازم است به رنگ چای مذکور دقت نماییم تا مطمئن شویم سیاه و کمی قهوه ای باشد.

با توجه به اینکه از ساقه های گیاه بهره گرفته نمی شود، شاهد رنگدهی طولانی تر آن می باشیم.

کوچکتر بودن نسبت به سایر چایهای دیگر

ترد و شکننده بودن آن

طبیعی و بدو ضرر بودن آن

قیمت چای ماسالا

نحوه ی تهیه این ادویه هندی یعنی چای ماسالا بسیار آسان می باشد همچنین قیمت آن نیز مناسب می باشد و شما می توانید برای مصارف روزانه خود را خریداری نمایید، همان طور که می دانید چای سیاه که از گیاهان سبز دم می شود دارای رنگی سیاه می باشد ولی چای ماسالا بعد از دم شدن آن به رنگ قهوه ای تبدیل می شود و رنگ آن با چای سیاه و چای سبز متفاوت می باشد.

چای ماسالا به راحتی آماده می شود و نیازی به داشتن مهارت خاصی برای درست کردن آن نمی باشد و آن به این صورت می باشد شما مقداری از پودر ماسالا را خریداری نموده و آن را به همراه شیر بجوشانید و سپس میل نمایید.

البته مواد دیگر نیز می توانید به همراه آن مثل دمنوش زنجبیل اضافه نمایید تا طعم و مزه بی بهتری داشته باشد که در قیمت چای ماسالا بی تاثیر است.

این چای دارای تاریخچه ای بسیار قدیمی می باشد به طوری تاریخ شناسان قدمت این محصول را که حدود ۴ سال پیش در در هندوستان بر آورد کرده اند.

اما در حال حاضر این چای در تمام دنیا گشترش یافته است و در کشورهای اروپایی و نیز در امریکا از چای ماسالا به شدت استفاده می گردد.

قیمت چای سیاه

با اینکه خیلی از کشورها چای را تولیئ مصرف هم می کنند ایراننیان بعد از تولید آن سعی می کنن از بین چاای سیاه و سبز بیشتر چای سیاه را مصرف کنند و قیمت چای سیاه در بازار متغیر است.

انواع مختلفی ندارد با اینکه چای سبز یکی از پر خاصیت ترین چایهای موجود باازار و همچننینن نوشیدنیهاست اما باز مصرف پایینی نسبت به چای سیاه دارد زیرا تقریبا می شود گفت که چای سیاه را بیشتر ایرانیان می پسندند.

و همین طور به آن عادت کرده اند با مصرف چای سبز مشکلاتی را تجربه می کنند که می تواند برایشان مفید باشد  اما تحمل آن سخت است و از خوردن چای سبز اجتناب می کنند و بیشتر چای سبز را به عنوان نوشیدنی محبوبشان مصرف می کنند شاید این توجه بیش از حد و بی اختیار ایرانیان باعث شده است که تولیدات انبوهی از چای ایرانی در ایران شکل بگیرد.

برای اینکه کیفیت بسیار بالایی در تولید ایجاد شود سعی کنید چای سیاهی را که از فروشندگان می خرید هرچند که در قیمت چای سیاه تاثیرگذار است اما برند باشد یا اگر برند نیست از آدم مطمئن و با تجربه ای خرید کنید زیرا هر چیزی در این عالم نیاز به تخصص و تجربه دارد.

و هر کسی در تولید چای سیاه ایرانی نمی تواند الگو قرار بگیرد و نیاز مصرفی چای مشتریان را تامین کند و در برخی موارد مشکلاتی را ایجاد می کند که غیرا از هزینه بر بودن سلامتی انسان را هم به خطر می اندازد پس سعی کنید در خرید چای سیاه کمی دقت خود را بالا ببرید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =