قیمت کپسول آتش نشانی تبریز

قیمت کپسول آتش نشانی تبریز

یکی از وسایلی که به منظور خاموش نمودن حریق مورد استفاده قرار می گیرد کپسول آتشنشانی می باشد که قیمت کپسول آتش نشانی کف ۳ کیلویی با توجه به فضای مورد نظر و کاربردی که دارد متغیر می باشد همچنین موادی که در داخل کپسولهای آتش نشانی قرار دارند ممکن است به حالتهای گاز، جامد و یا مایع باشند که موجب خاموش نمودن آتش سوزی می گردند.

و انواع نمونه های کپسولهای آتش نشانی را بر اساس موادی که برای تولید آن استفاده می نمایند تقسیم بندی می کنند و در انواع مختلف نظیر خاموش کننده هایی با آب، کپسولهای خاموش کننده ی حاوی پودر خشک، پودرهای شیمیایی، فوم و کپسولهای خاموش کننده با محتویاتی از گاز تولید می گردند.

جهت هرگونه مشاوره و راهنمایی برای خرید کپسولهای آتش نشانی کف ۳ کیلویی و شیوه ی ثبت سفارش می توانید با مشاوارن پویا و با تجربه ی آراد برندینگ که به صورت شبانه روزی پاسخگوی تمامی سوالات شما مشتریان عزیز می باشند ارتباط برقرار نمایید.

کپسولهای خاموش کننده ای که با محتویاتی از آب تشکیل می شوند دارای سه نوع خاموش کننده های سودا اسید، خاموش کننده های ویژه ی آب و هوایی و خاموش کننده های مخصوص آب و گاز برای فروش وجود دارند و خاموش کننده هایی که با محتویات فوم می باشند در دو نوع فومهای مکانیکی و نمونه های فوم شیمیایی قابل خریداری هستند و فومها  از لحاظ درجه ی انبساط بسیار متفاوت هستند و در کپسولهای آتش نشانی از نمونه فومهایی که دارای بالاترین میزان انبساط می باشند استفاده می نمایند.

قیمت کپسول آتش نشانی کف

جالب است بدانید کپسولهای آتش نشانی کف به حالت نوعی مایع می باشند که همانند سیستم اعلام حریق برای خاموش نمودن هرگونه حریق کاربرد دارند و علت استفاده از ماده ی کف این می باشد که مایعات دارای قابلیت اشتعال با جرم حجمی کمتری در مقایسه با آب می باشند و در هنگام مشتعل شدن و خاموش نمودن آنها به کمک آب به دلیل دارا بودن ساختاری  سبک به راحتی بر روی سطح آب قرار می گیرند و در نتیجه گسترش می یابند که این عمل موجب افزایش میزان حریق می گردد.

وزن انواع مختلفی از کپسولهای آتش نشانی که حاوی پودر و یا گاز می باشند طبق استانداردهایی مشخص می شوند و بر قیمت کپسول آتش نشانی کف تاثیر می گذارند و کفهایی که برای رفع حریق مورد استفاده قرار می گیرند به حالت مایع می باشد که بر روی تمامی موادی که در معرض اشتعال قرار گرفته اند را به طور کامل می پوشانند و از پراکندگی گاز جلوگیری می نمایند و مانع از رسیدن ذره ای از اکسیژن به اطرف ٖآتش می گردد.

با توجه به انواع حریق، نمونه های مواد قابل اشتعال و میزان آتش گرفتگی انواع مختلف خاموش کننده ها به صورت کپسولهای آتش نشانی  با توجه به موقعیتهای متفاوتی طراحی می گردند و محتویات داخلی این کپسولها بیانگر میزان تناسب انواع خاموش کننده ها با نوع خاص آتش می باشند و شرکتی که به تولید این کپسولهای ٖآتش نشانی می پردازد وظیفه دارد تا تمامی اطلاعات مورد نیاز و ضروری را روی سطح کپسول به طور کامل درج نماید.

قیمت کپسول آتش نشانی بیوورسال

از جمله بهترین شهر تولید کنندگان انواع کپسولهای آتش نشانی می توان به شهر تبریز اشاره کرد. حریق معمولا به چهار مدل اصلی تقسیم می شود، که به مدلهای A،B ،C  و D مشهور هستند، نوع اول با سوختن مواد خشک و مواد جامد به وجود می ایند و به سرعت در صورت وجود داشتن مواد قابل اشتعال دیگر افزایش پیدا می کند.

شما برای اطفاء حریق حتما می تواند از آب هم استفاده کنید ولی استفاده از کپسول آتش نشانی تبریز اتقاع حریق و یا فوم گزینه های بسیار بهتری به نسبت روشهای دیگر می باشد و همچنین به سرعت و خطر بسیار کمتری این کار را انجام می دهند.

نوع دوم سوختن مواد سوختی مانند بنزین و نفت می باشد به جرعت می توان گفت که تاثیر زیادی را اب بر روی حریقی که با بنزین درست شده باشد نمی گذارد پس بهتر است برای امنیت نسبت به این حریقها از بهترین محصول در دسترس که همان کپسولهای آتش نشانی  می باشند استفاده می کنید.

نوع سوم حریق یا همان مدل سی به حریقهایی گفته می شود که با برق به وجود می ایند نکته بسیار مهمی که در این نوع حریقها باید به ان توجه کنید ان است که به هیچ عنوان نباید بر روی این حریقها اب ریخته شود زیرا ممکن است به خشک شدن و مرگ شما منجر شود این حریقها معمولا با اتصالی کردن برق به وجود می ایند و در بسیاری از مواقع ان برق که باعث حادثه شده است به محل حادثه متصل می باشد و اب ریختن به دلیل ان که اب رسانا می باشد می تواند به معنی وصل شدن برق به بدن شما باشد اصلا مناسب نیست و حتی بسیار خطر افرین است، در این نوع از حریق به مانند دیگر مدلها حتی از فومهای اتفاع حریق هم به دلیل مایع بودن نمی شود استفاده کرد و تنها راه صحیح و اصولی استفاده از کپسولهای آتش نشانی می باشد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 14 =