لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز 21 شهریور 1401 [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از تکراتو

گوشی‌های هوشمند یکی از پرکاربردترین ابزارهایی‌ست که در طول روز از آن استفاده می‌کنیم. اهمیت گوشی‌های تلفن همراه آن را به پر فروش‌ترین کالاهای جهان تبدیل کرده است. در نوشتار زیر لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ جمع آوری شده، با تکراتو همراه باشید.

تلفن‌های همراه یکی از متنوع ترین رسانه در بین دیگر ابزارهای ارتباطی هستند. شرکت‌های تولید کننده تلفن همراه، با به روز کردن سالانه آنها، سعی در جذب مخاطب بیشتر دارند و با یکدیگر رقابت می‌کنند. شاید با خودتان فکر کنید که به دست آوردن اطلاعاتی در مورد تلفن همراه سخت باشد اما اینطور نیست. شما می‌توانید با یک کلیک ساده از بسیاری از مطالب مانند قیمت روز گوشی ، ویژگی‌هایشان، امکاناتی که به آن مجهز هستند و غیره را به راحتی جستجو کرده و به آگاهی برسید.

در ادامه، لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید که براساس میانگین قیمت بازار در نسخه‌های مختلف رم و حافظه تعیین شده است.

لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

قبل از پرداختن به لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ لازم به ذکر است که اگر در فهرست ذیل کمبودی دیده می‌شود یا قیمت گوشی خاصی را می‌خواهید که در این لیست نیست یا حتی در رده قیمتی خاصی نیازمند شناخت برند سامسونگ هستید، موضوع را در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. در ادامه لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید.

قیمت گوشی های پرچمدار سامسونگ

قیمت روز گوشی های پرچمدار سامسونگ

 

لیست قیمت گوشی‌های رده‌بالای سامسونگ
سامسونگ Galaxy S22 5G ۲۷.۹۹۰.۰۰۰ تا ۴۴.۵۹۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S22 Plus 5G ۲۸.۴۰۰.۰۰۰ تا ۳۱.۹۹۸.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S22 Ultra ۳۱.۴۹۹.۰۰۰ تا ۵۷.۸۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 FE 5G ۱۸.۸۹۹.۰۰۰ تا ۲۳.۵۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Fold 3 ۴۸.۹۰۰.۰۰۰ تا ۵۴.۷۴۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Flip 3 5G ۲۹.۷۰۰.۰۰۰ تا ۳۲.۰۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 5G ۲۵.۵۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 Plus 5G ۲۵.۵۵۰.۰۰۰ تا ۲۹.۰۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 Ultra 5G ۳۴.۹۸۰.۰۰۰ تا ۳۹.۰۷۷.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S20 FE 5G ۱۴.۲۵۰.۰۰۰ تا ۱۷.۱۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Fold 2 5G
سامسونگ Galaxy Note 20 ۲۲.۳۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra ۲۶.۹۶۹.۰۰۰ تا ۳۵.۳۵۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S20 5G
سامسونگ Galaxy S20 Plus 5G ۲۴.۵۹۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S20 Ultra 5G

قیمت گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ

قیمت روز گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ
قیمت روز گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ

 

لیست قیمت گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی سامسونگ
سامسونگ Galaxy A13 ۴.۱۳۹.۰۰۰ تا ۵.۷۱۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A71 ۹.۴۴۰.۰۰۰ تا ۹.۹۹۸.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A31 ۶.۳۸۰.۰۰۰
سامسونگ  Galaxy A52 5G   ۱۲.۱۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A52s 5G   ۵.۷۹۹.۰۰۰ تا ۱۲.۴۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A53 ۹.۳۰۰.۰۰۰ تا ۱۱.۹۰۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A72 ۱۱.۸۰۰.۰۰۰ تا ۱۳.۳۹۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A73 5G ۱۱.۸۰۰.۰۰۰ تا ۱۵.۱۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A32  ۶.۰۵۹.۰۰۰ تا ۷.۵۹۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A33 ۷.۲۹۹.۰۰۰ تا ۸.۵۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A22 5G    ۴.۵۴۰.۰۰۰ تا ۶.۸۶۵.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A23 ۵.۰۱۰.۰۰۰ تا ۶.۷۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A13  ۳.۱۳۹.۰۰۰ تا ۵.۷۱۹.۰۰۰
سامسونگ  Galaxy M32 5G  ۶.۳۰۰.۰۰۰ 
سامسونگ Galaxy M33 ۵.۷۹۸.۰۰۰ تا ۷.۸۰۰.۰۰۰ 
سامسونگ Galaxy M22  ۴.۶۸۵.۰۰۰ تا ۵.۶۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M23 ۵.۹۷۷.۰۰۰ تا ۶.۷۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M52 5G  ۸.۰۸۹.۰۰۰ تا ۸.۹۴۵.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M21 2021  ۴.۳۰۰.۰۰۰ تا ۴.۹۰۶.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M13 ۴.۰۰۰.۰۰۰ تا ۴.۸۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy F42 5G ۶.۱۹۸.۰۰۰ تا ۶.۵۰۰.۰۰۰

 

کمپانی سامسونگ گوشی‌های خود را در سری Z M A و S به بازار عرضه می‌کند که هرکدام از آنها بازار هدف مشخصی دارند. در ادامه، تفاوت این سری‌ها را بررسی می‌کنیم.

معرفی سری گوشی‌های سامسونگ

سری M: سامسونگ گوشی‌های سری M را برای مصرف‌کننده‌های جوان‌تر طراحی می‌کند. این گوشی‌ها از لحاظ مشخصات به گوشی‌های پایین‌رده سری A شبیه هستند. گوشی‌های سری M سامسونگ با قیمتی ارزان به فروش می‌رسند و از مشخصاتی برخوردارند که برای یک کاربر با نیازهای معمولی طراحی شده است.

سری A: سامسونگ در طراحی گوشی‌های سری A از مشخصات میان‌رده استفاده می‌کند و آنها را با قیمت مقرون‌به‌صرفه به فروش می‌رساند. این گوشی‌ها همچنین از طراحی ظاهری خوبی برخوردارند. برخی از گوشی‌‌های سری A سامسونگ در لیست پرفروش‌ترین گوشی‌های بازار جهانی قرار دارند. استقبال از این گوشی‌ها باعث شده تا سامسونگ بیشتر روی این بازار تمرکز کند.

سری Z: سری Galaxy Z جدیدترین عضو خانواده سامسونگ است. گوشی‌های تاشوی سامسونگ در سری Z دسته‌بندی می‌شوند. این گوشی‌ها از مشخصات رده‌بالا و تکنولوژی‌های پیشرفته بهره می‌برند و بدیهی است که با قیمت بالایی هم عرضه شوند. راه‌اندازی گوشی‌های تاشو باعث شده تا هیجان برای این بازار نیز بیشتر شود و شرکت‌های دیگری از جمله هواوی، شیائومی و ویوو نیز برای تصاحب این بازار تلاش می‌کنند.

سری Note: گوشی‌های سری Note سامسونگ، گوشی‌هایی رده‌بالا و پرچمدار بودند و به نسبت گوشی‌های سری S، در اندازه‌های بزرگ‌تری ساخته می‌شدند. این گوشی‌ها همچنین از قلم استایلوس S Pen پشتیبانی می‌کنند. اما به مرور زمان، بسیاری از مشخصات سری Note و S با هم ادغام شد تا اینکه سامسونگ تصمیم گرفت سری Note را کنار بگذارد. آخرین گوشی‌های سری نوت سامسونگ، گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ اولترا هستند.

سری S: گوشی‌های سری S همگی پرچمدار هستند و از جدیدترین، بهترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های سامسونگ بهره می‌برند. این گوشی‌ها رقیب اصلی گوشی‌های آیفون در بازار محسوب می‌شوند. گوشی‌های سری S در بازارهای مختلف جهانی، با دو نوع تراشه اگزینوس و اسنپدراگون به فروش می‌رسند.

سوالات متداول

قیمت گوشی‌ها از کجا استعلام می‌شود؟

محدوده قیمت بر اساس نسخه‌های متفاوت رم و حافظه است و استعلام قیمت گوشی‌ها از فروشگاه‌های آنلاین، از جمله ترب، ایمالز، ایران موبایل، دیجی‌کالا و … انجام می‌شود.

بهترین گوشی کدام است و کدام برند، بهترین گوشی را تولید می‌کند؟

انتخاب بهترین گوشی، قبل از هر چیز به نوع نیاز شما بستگی دارد. شکی نیست که در بازار امروز، گوشی‌های آیفون، سامسونگ، شیائومی،‌ هواوی و پوکو، بهترین گوشی‌ها را تولید می‌کنند. این شرکت‌ها گوشی‌های خود را به تکنولوژی‌های متنوع و کاربردی مجهز کرده و آنها را در محدوده قیمتی متنوعی عرضه می‌کنند. بهترین روش برای انتخاب بهترین گوشی، این است که نوع نیاز خود را بشناسید و سپس، مشخصات فنی گوشی‌های متناسب با نیاز خود را بررسی کنید.

مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب گوشی چیست؟

برای پاسخ به این سوال هم باید نیاز و الگوی استفاده خود را مد نظر قرار دهید. برای مثال، اگر به عکاسی علاقه ندارید و یا کمتر از قابلیت‌های دوربین استفاده می‌کنید، لازم نیست برای خرید گوشی‌هایی که روی این ویژگی بهینه‌سازی شده‌اند، هزینه کنید. اگر معمولا با چندین اپلیکیشن به‌صورت همزمان کار می‌‌کنید یا اینکه زیاد بازی می‌کنید، قطعا به گوشی نیاز دارید که تراشه قوی‌تر و رم بالاتری داشته باشد. و اگر به ویژگی‌های مولتی مدیا نیاز دارید و از گوشی خود برای تماشای محتواهای ویدیویی استفاده می‌کنید، به گوشی با نمایشگر و پردازشگر گرافیکی بهتر نیاز دارید. در مجموع، گوشی‌های رده‌بالا و پرچمدار، تمام این ویژگی‌ها را ارائه می‌کنند؛ اما برخی گوشی‌های میان‌رده در برندهای سامسونگ، هواوی، شیائومی، پوکو و برخی برندهای چینی، تنها روی بعضی از این ویژگی‌ها تمرکز می‌کنند. به‌طور کلی، برای انتخاب گوشی مناسب، باید فاکتورهایی مثل تراشه، رم و حافظه، نمایشگر، دوربین و کیفیت ساخت آن را در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

منبع تکراتو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =