لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز 29 اسفند 1401 [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از تکراتو

عرصه علم و پیشرفت تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است. در این بین کمپانی‌های بزرگ تولید گوشی‌های تلفن همراه، هر روزامکانات و ویژگی‌های بیشتری به تولیداتشان اضافه می‌کنند و سعی دارند گوی رقابت را از دیگر شرکت‌های رقیب بربایند و بازار و مخاطبان را مال خود کنند. آگاهی از محصولات جدید و ویژگی‌های آنها جذاب خواهد بود. در این نوشته  لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ قرار گرفته است. با ما همراه باشید.

نوسان نرخ دلار و ارز یکی از مشکلاتیست که همواره با آن در حال دست‌وپنجه نرم کردن هستیم. به طوری که ممکن است چیزی را که امروز تهیه می‌کنیم فردا به آن قیمت نباشد و متضرر شده یا مثلا سود کرده باشیم. البته با کمی دقت و مطالعه متوجه خواهیم شد که در بازار بی ثبات ارز، خرید ارزان‌تر سود کردن تلقی نمی‌شود تنها گذر موقتی از یک چالش همیشگی‌ست. به همین دلیل دانستن مسائلی مانند قیمت روز گوشی ، اخبار اقتصادی روز، آگاهی از قیمت روز دلار و ارز، در هنگام خرید کالایی بالاخص کالاهای وارداتی ممکن است بتواند ضرر کمتری به ما جیب ما وارد کند.

در ادامه، لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید که براساس میانگین قیمت بازار در نسخه‌های مختلف رم و حافظه تعیین شده است.

بیشتر بخوانید:

لیست قیمت گوشی سامسونگ، شیائومی، آیفون و پوکو امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

قبل از پرداختن به لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ لازم به ذکر است، اگر در فهرست ذیل کمبودی دیده می‌شود یا قیمت گوشی سامسونگ خاصی را می‌خواهید که در این لیست نیست یا حتی در رده قیمتی خاصی نیازمند شناخت برند سامسونگ هستید، موضوع را در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. در ادامه لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید.

قیمت گوشی های پرچمدار سامسونگ

قیمت روز گوشی های پرچمدار سامسونگ
لیست قیمت گوشی‌های رده‌بالای سامسونگ
سامسونگ Galaxy S22 5G ۳۲.۰۹۹.۰۰۰ تا ۴۰.۸۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S22 Plus 5G ۴۴.۲۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S22 Ultra ۵۰.۷۰۰.۰۰۰ تا ۶۲.۵۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 FE 5G ۱۷.۷۵۰.۰۰۰ تا ۲۲.۵۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Fold 3 ۵۴.۲۰۰.۰۰۰ تا ۶۱.۷۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Flip 3 5G ۴۳.۲۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 5G ۲۳.۹۹۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 Plus 5G ۳۲.۵۵۰.۰۰۰ تا ۳۳.۹۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 Ultra 5G ۴۴.۸۰۰.۰۰۰ تا ۴۵.۲۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S20 FE 5G ۱۶.۶۰۰.۰۰۰ تا ۱۸.۲۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Fold 2 5G ۵۱.۵۶۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Note 20 ۳۴.۹۹۹.۰۰۰ تا ۳۴.۳۴۸.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra ۴۵.۹۹۹.۰۰۰ تا ۴۶.۸۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Fold 4 ۶۹.۸۹۹.۰۰۰ تا ۷۹.۴۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S20 Plus 5G
سامسونگ Galaxy S20 Ultra 5G
سامسونگ Galaxy Z Flip 4 ۳۹.۵۰۰.۰۰۰ تا ۴۵.۹۸۹.۰۰۰

قیمت گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ

قیمت روز گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ
قیمت روز گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ
لیست قیمت گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی سامسونگ
سامسونگ Galaxy F42 5G ۷.۲۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A04e ۳.۴۵۰.۰۰۰ تا ۴.۷۲۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy F13 ۵.۶۶۰.۰۰۰ تا ۷.۳۰۰.۰۰۰
سامسونگ  Galaxy A52  ۱۴.۷۳۰.۰۰۰ تا ۱۵.۸۲۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A52s 5G   ۱۴.۳۰۰.۰۰۰ تا ۱۸.۵۰۰.۰۰۰
سامسونگ  Galaxy A53 5G   ۱۴.۰۰۰.۰۰۰ تا ۱۹.۵۱۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A72 ۱۵.۲۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A73 5G ۱۵.۴۹۹.۰۰۰ تا ۱۹.۱۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A32 ۱۰.۱۱۹.۰۰۰ تا ۱۲.۰۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A33 5G ۸.۷۷۹.۰۰۰ تا ۱۳.۵۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A22 5G   ۷.۴۷۴.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A23 ۶.۱۹۹.۰۰۰ تا ۱۰.۲۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A13  ۵.۷۵۹.۰۰۰ تا ۸.۱۵۰.۰۰۰
سامسونگ  Galaxy M32 5G ۵.۲۹۹.۰۰۰ تا ۸.۹۸۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M33 ۸.۱۶۰.۰۰۰ تا ۱۰.۹۴۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M22 ۷.۸۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M23 ۵.۹۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M52 5G  ۱۳.۴۰۰.۰۰۰ تا ۱۳.۷۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A04s ۴.۴۶۵.۰۰۰ تا ۶.۷۴۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M13 ۵.۴۵۰.۰۰۰ تا ۷.۹۸۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A04 ۳.۵۳۰.۰۰۰ تا ۵.۰۵۰.۰۰۰

کمپانی سامسونگ گوشی‌های خود را در سری Z M A و S به بازار عرضه می‌کند که هرکدام از آنها بازار هدف مشخصی دارند. در ادامه، تفاوت این سری‌ها را بررسی می‌کنیم.

معرفی سری گوشی‌های سامسونگ

سری M: سامسونگ گوشی‌های سری M را برای مصرف‌کننده‌های جوان‌تر طراحی می‌کند. این گوشی‌ها از لحاظ مشخصات به گوشی‌های پایین‌رده سری A شبیه هستند. گوشی‌های سری M سامسونگ با قیمتی ارزان به فروش می‌رسند و از مشخصاتی برخوردارند که برای یک کاربر با نیازهای معمولی طراحی شده است.

سری A: سامسونگ در طراحی گوشی‌های سری A از مشخصات میان‌رده استفاده می‌کند و آنها را با قیمت مقرون‌به‌صرفه به فروش می‌رساند. این گوشی‌ها همچنین از طراحی ظاهری خوبی برخوردارند. برخی از گوشی‌‌های سری A سامسونگ در لیست پرفروش‌ترین گوشی‌های بازار جهانی قرار دارند. استقبال از این گوشی‌ها باعث شده تا سامسونگ بیشتر روی این بازار تمرکز کند.

سری Z: سری Galaxy Z جدیدترین عضو خانواده سامسونگ است. گوشی‌های تاشوی سامسونگ در سری Z دسته‌بندی می‌شوند. این گوشی‌ها از مشخصات رده‌بالا و تکنولوژی‌های پیشرفته بهره می‌برند و بدیهی است که با قیمت بالایی هم عرضه شوند. راه‌اندازی گوشی‌های تاشو باعث شده تا هیجان برای این بازار نیز بیشتر شود و شرکت‌های دیگری از جمله هواوی، شیائومی و ویوو نیز برای تصاحب این بازار تلاش می‌کنند.

سری Note: گوشی‌های سری Note سامسونگ، گوشی‌هایی رده‌بالا و پرچمدار بودند و به نسبت گوشی‌های سری S، در اندازه‌های بزرگ‌تری ساخته می‌شدند. این گوشی‌ها همچنین از قلم استایلوس S Pen پشتیبانی می‌کنند. اما به مرور زمان، بسیاری از مشخصات سری Note و S با هم ادغام شد تا اینکه سامسونگ تصمیم گرفت سری Note را کنار بگذارد. آخرین گوشی‌های سری نوت سامسونگ، گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ اولترا هستند.

سری S: گوشی‌های سری S همگی پرچمدار هستند و از جدیدترین، بهترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های سامسونگ بهره می‌برند. این گوشی‌ها رقیب اصلی گوشی‌های آیفون در بازار محسوب می‌شوند. گوشی‌های سری S در بازارهای مختلف جهانی، با دو نوع تراشه اگزینوس و اسنپدراگون به فروش می‌رسند.

سوالات متداول

قیمت گوشی‌ها از کجا استعلام می‌شود؟

محدوده قیمت بر اساس نسخه‌های متفاوت رم و حافظه است و استعلام قیمت گوشی‌ها از فروشگاه‌های آنلاین، از جمله ترب، ایمالز، ایران موبایل، دیجی‌کالا و … انجام می‌شود.

بهترین گوشی کدام است و کدام برند، بهترین گوشی را تولید می‌کند؟

انتخاب بهترین گوشی، قبل از هر چیز به نوع نیاز شما بستگی دارد. شکی نیست که در بازار امروز، گوشی‌های آیفون، سامسونگ، شیائومی،‌ هواوی و پوکو، بهترین گوشی‌ها را تولید می‌کنند. این شرکت‌ها گوشی‌های خود را به تکنولوژی‌های متنوع و کاربردی مجهز کرده و آنها را در محدوده قیمتی متنوعی عرضه می‌کنند. بهترین روش برای انتخاب بهترین گوشی، این است که نوع نیاز خود را بشناسید و سپس، مشخصات فنی گوشی‌های متناسب با نیاز خود را بررسی کنید.

مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب گوشی چیست؟

برای پاسخ به این سوال هم باید نیاز و الگوی استفاده خود را مد نظر قرار دهید. برای مثال، اگر به عکاسی علاقه ندارید و یا کمتر از قابلیت‌های دوربین استفاده می‌کنید، لازم نیست برای خرید گوشی‌هایی که روی این ویژگی بهینه‌سازی شده‌اند، هزینه کنید. اگر معمولا با چندین اپلیکیشن به‌صورت همزمان کار می‌‌کنید یا اینکه زیاد بازی می‌کنید، قطعا به گوشی نیاز دارید که تراشه قوی‌تر و رم بالاتری داشته باشد. و اگر به ویژگی‌های مولتی مدیا نیاز دارید و از گوشی خود برای تماشای محتواهای ویدیویی استفاده می‌کنید، به گوشی با نمایشگر و پردازشگر گرافیکی بهتر نیاز دارید. در مجموع، گوشی‌های رده‌بالا و پرچمدار، تمام این ویژگی‌ها را ارائه می‌کنند؛ اما برخی گوشی‌های میان‌رده در برندهای سامسونگ، هواوی، شیائومی، پوکو و برخی برندهای چینی، تنها روی بعضی از این ویژگی‌ها تمرکز می‌کنند. به‌طور کلی، برای انتخاب گوشی مناسب، باید فاکتورهایی مثل تراشه، رم و حافظه، نمایشگر، دوربین و کیفیت ساخت آن را در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

منبع تکراتو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + دوازده =