لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز 30 شهریور 1401 [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از تکراتو

امروزه و با پیشرفت فناوری و تکنولوژی، امکاناتی که تلفن‌های همراه به آن تجهیز می‌شوند، بیشتر می‌شود. از این رو با کسب اطلاع و آگاهی از ویژگی‌هایشان می‌توانیم استفاده بهتری از آنها داشته باشیم. مطلب زیر شامل لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ و خصوصیات آنها می شود. با تکراتو همراه شوید.

از تلفن‌های هوشمند استفاده‌های مختلفی می‌شود. در گذشته برای انجام هر کاری مانند اطلاع از اخبار روز، عکس گرفتن یا حتی گوش دادن به موسیقی باید به سراغ ابزار مربوط به همان کار می‌رفتیم. اما امروز با داشتن یک تلفن همراه می‌توانیم به راحتی از اخبار و قیمت روز گوشی مطلع شویم و با دوستان خود ارتباط برقرار کنیم.

در ادامه، لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید که براساس میانگین قیمت بازار در نسخه‌های مختلف رم و حافظه تعیین شده است.

لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

قبل از پرداختن به لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ لازم به ذکر است که اگر در فهرست ذیل کمبودی دیده می‌شود یا قیمت گوشی خاصی را می‌خواهید که در این لیست نیست یا حتی در رده قیمتی خاصی نیازمند شناخت برند سامسونگ هستید، موضوع را در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. در ادامه لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید.

قیمت گوشی های پرچمدار سامسونگ

قیمت روز گوشی های پرچمدار سامسونگ
قیمت روز گوشی های پرچمدار سامسونگ

 

لیست قیمت گوشی‌های رده‌بالای سامسونگ
سامسونگ Galaxy S22 5G ۲۷.۲۰۰.۰۰۰ تا ۲۹.۵۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S22 Plus 5G ۲۷.۴۹۰.۰۰۰ تا ۳۳.۰۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S22 Ultra ۳۶.۸۵۹.۰۰۰ تا ۵۵.۰۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 FE 5G ۱۷.۴۹۹.۰۰۰ تا ۲۳.۲۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Fold 3 ۴۸.۹۰۰.۰۰۰ تا ۵۵.۷۴۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Flip 3 5G ۲۸.۱۰۰.۰۰۰ تا ۳۲.۰۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 5G
سامسونگ Galaxy S21 Plus 5G ۲۵.۷۰۰.۰۰۰ تا ۲۹.۲۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 Ultra 5G ۳۴.۱۵۰.۰۰۰ تا ۳۹.۰۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S20 FE 5G ۱۶.۷۰۰.۰۰۰ تا ۱۷.۵۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Fold 2 5G
سامسونگ Galaxy Note 20 ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ تا ۴۴.۳۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra ۳۰.۷۰۰.۰۰۰ تا ۳۳.۰۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S20 5G
سامسونگ Galaxy S20 Plus 5G
سامسونگ Galaxy S20 Ultra 5G ۲۸.۸۹۰.۰۰۰

قیمت گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ

قیمت روز گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ
قیمت روز گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ

 

لیست قیمت گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی سامسونگ
سامسونگ Galaxy A13 ۴.۱۹۹.۰۰۰ تا ۵.۶۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A71 ۹.۳۹۰.۰۰۰ تا ۹.۹۹۸.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A31 ۶.۱۹۹.۰۰۰ تا ۶.۳۸۰.۰۰۰
سامسونگ  Galaxy A52 5G  
سامسونگ Galaxy A52s 5G   ۹.۲۰۰.۰۰۰ تا ۱۲.۵۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A53 ۹.۱۵۹.۰۰۰ تا ۱۲.۲۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A72 ۱۱.۷۰۰.۰۰۰ تا ۱۳.۳۹۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A73 5G ۱۱.۸۸۹.۰۰۰ تا ۱۴.۵۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A32  ۶.۱۵۹.۰۰۰ تا ۷.۶۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A33 ۷.۱۸۰.۰۰۰ تا ۸.۶۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A22 5G    ۴.۶۹۰.۰۰۰ تا ۶.۶۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A23 ۵.۰۰۰.۰۰۰ تا ۶.۷۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A13  ۴.۱۹۹.۰۰۰ تا ۵.۶۰۰.۰۰۰
سامسونگ  Galaxy M32 5G  ۶.۳۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M33 ۶.۰۵۹.۰۰۰ تا ۷.۸۰۰.۰۰۰ 
سامسونگ Galaxy M22  ۴.۸۴۸.۰۰۰ تا ۵.۷۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M23 ۶.۱۳۹.۰۰۰ تا ۶.۷۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M52 5G  ۸.۰۹۰.۰۰۰ تا ۸.۵۷۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M21 2021 ۴.۲۷۵.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M13 ۴.۱۶۰.۰۰۰ تا ۴.۳۸۸.۰۰۰
سامسونگ Galaxy F42 5G ۶.۱۹۸.۰۰۰

 

کمپانی سامسونگ گوشی‌های خود را در سری Z M A و S به بازار عرضه می‌کند که هرکدام از آنها بازار هدف مشخصی دارند. در ادامه، تفاوت این سری‌ها را بررسی می‌کنیم.

معرفی سری گوشی‌های سامسونگ

سری M: سامسونگ گوشی‌های سری M را برای مصرف‌کننده‌های جوان‌تر طراحی می‌کند. این گوشی‌ها از لحاظ مشخصات به گوشی‌های پایین‌رده سری A شبیه هستند. گوشی‌های سری M سامسونگ با قیمتی ارزان به فروش می‌رسند و از مشخصاتی برخوردارند که برای یک کاربر با نیازهای معمولی طراحی شده است.

سری A: سامسونگ در طراحی گوشی‌های سری A از مشخصات میان‌رده استفاده می‌کند و آنها را با قیمت مقرون‌به‌صرفه به فروش می‌رساند. این گوشی‌ها همچنین از طراحی ظاهری خوبی برخوردارند. برخی از گوشی‌‌های سری A سامسونگ در لیست پرفروش‌ترین گوشی‌های بازار جهانی قرار دارند. استقبال از این گوشی‌ها باعث شده تا سامسونگ بیشتر روی این بازار تمرکز کند.

سری Z: سری Galaxy Z جدیدترین عضو خانواده سامسونگ است. گوشی‌های تاشوی سامسونگ در سری Z دسته‌بندی می‌شوند. این گوشی‌ها از مشخصات رده‌بالا و تکنولوژی‌های پیشرفته بهره می‌برند و بدیهی است که با قیمت بالایی هم عرضه شوند. راه‌اندازی گوشی‌های تاشو باعث شده تا هیجان برای این بازار نیز بیشتر شود و شرکت‌های دیگری از جمله هواوی، شیائومی و ویوو نیز برای تصاحب این بازار تلاش می‌کنند.

سری Note: گوشی‌های سری Note سامسونگ، گوشی‌هایی رده‌بالا و پرچمدار بودند و به نسبت گوشی‌های سری S، در اندازه‌های بزرگ‌تری ساخته می‌شدند. این گوشی‌ها همچنین از قلم استایلوس S Pen پشتیبانی می‌کنند. اما به مرور زمان، بسیاری از مشخصات سری Note و S با هم ادغام شد تا اینکه سامسونگ تصمیم گرفت سری Note را کنار بگذارد. آخرین گوشی‌های سری نوت سامسونگ، گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ اولترا هستند.

سری S: گوشی‌های سری S همگی پرچمدار هستند و از جدیدترین، بهترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های سامسونگ بهره می‌برند. این گوشی‌ها رقیب اصلی گوشی‌های آیفون در بازار محسوب می‌شوند. گوشی‌های سری S در بازارهای مختلف جهانی، با دو نوع تراشه اگزینوس و اسنپدراگون به فروش می‌رسند.

سوالات متداول

قیمت گوشی‌ها از کجا استعلام می‌شود؟

محدوده قیمت بر اساس نسخه‌های متفاوت رم و حافظه است و استعلام قیمت گوشی‌ها از فروشگاه‌های آنلاین، از جمله ترب، ایمالز، ایران موبایل، دیجی‌کالا و … انجام می‌شود.

بهترین گوشی کدام است و کدام برند، بهترین گوشی را تولید می‌کند؟

انتخاب بهترین گوشی، قبل از هر چیز به نوع نیاز شما بستگی دارد. شکی نیست که در بازار امروز، گوشی‌های آیفون، سامسونگ، شیائومی،‌ هواوی و پوکو، بهترین گوشی‌ها را تولید می‌کنند. این شرکت‌ها گوشی‌های خود را به تکنولوژی‌های متنوع و کاربردی مجهز کرده و آنها را در محدوده قیمتی متنوعی عرضه می‌کنند. بهترین روش برای انتخاب بهترین گوشی، این است که نوع نیاز خود را بشناسید و سپس، مشخصات فنی گوشی‌های متناسب با نیاز خود را بررسی کنید.

مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب گوشی چیست؟

برای پاسخ به این سوال هم باید نیاز و الگوی استفاده خود را مد نظر قرار دهید. برای مثال، اگر به عکاسی علاقه ندارید و یا کمتر از قابلیت‌های دوربین استفاده می‌کنید، لازم نیست برای خرید گوشی‌هایی که روی این ویژگی بهینه‌سازی شده‌اند، هزینه کنید. اگر معمولا با چندین اپلیکیشن به‌صورت همزمان کار می‌‌کنید یا اینکه زیاد بازی می‌کنید، قطعا به گوشی نیاز دارید که تراشه قوی‌تر و رم بالاتری داشته باشد. و اگر به ویژگی‌های مولتی مدیا نیاز دارید و از گوشی خود برای تماشای محتواهای ویدیویی استفاده می‌کنید، به گوشی با نمایشگر و پردازشگر گرافیکی بهتر نیاز دارید. در مجموع، گوشی‌های رده‌بالا و پرچمدار، تمام این ویژگی‌ها را ارائه می‌کنند؛ اما برخی گوشی‌های میان‌رده در برندهای سامسونگ، هواوی، شیائومی، پوکو و برخی برندهای چینی، تنها روی بعضی از این ویژگی‌ها تمرکز می‌کنند. به‌طور کلی، برای انتخاب گوشی مناسب، باید فاکتورهایی مثل تراشه، رم و حافظه، نمایشگر، دوربین و کیفیت ساخت آن را در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

منبع تکراتو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =