لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز 7 آذر 1401 [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از تکراتو

اولین هدف کاربرد گوشی‌های تلفن همراه، امکان برقراری ارتباط کلامی و صوتی است. با استفاده از این امکان می‌توان با هر کس در هر کجای این دنیا ارتباط برقرار کرد. مطلب زیر مجموعه‌ای از لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ است. با تکراتو همراه شوید.

نوسان نرخ دلار و ارز یکی از مشکلاتیست که همواره با آن در حال دست‌وپنجه نرم کردن هستیم. به طوری که ممکن است چیزی را که امروز تهیه می‌کنیم فردا به آن قیمت نباشد و متضرر شده یا مثلا سود کرده باشیم. البته با کمی دقت و مطالعه متوجه خواهیم شد که در بازار بی ثبات ارز، خرید ارزان‌تر سود کردن تلقی نمی‌شود تنها گذر موقتی از یک چالش همیشگی‌ست. به همین دلیل دانستن مسائلی مانند قیمت روز گوشی ، اخبار اقتصادی روز، آگاهی از قیمت روز دلار و ارز، در هنگام خرید کالایی بالاخص کالاهای وارداتی بتواند ضرر کمتری به ما جیب ما وارد کند.

در ادامه، لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید که براساس میانگین قیمت بازار در نسخه‌های مختلف رم و حافظه تعیین شده است.

بیشتر بخوانید:

لیست قیمت گوشی سامسونگ، شیائومی، آیفون و پوکو امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

قبل از پرداختن به لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ لازم به ذکر است که اگر در فهرست ذیل کمبودی دیده می‌شود یا قیمت گوشی خاصی را می‌خواهید که در این لیست نیست یا حتی در رده قیمتی خاصی نیازمند شناخت برند سامسونگ هستید، موضوع را در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. در ادامه لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید.

قیمت گوشی های پرچمدار سامسونگ

قیمت روز گوشی های پرچمدار سامسونگ
قیمت روز گوشی های پرچمدار سامسونگ

 

لیست قیمت گوشی‌های رده‌بالای سامسونگ
سامسونگ Galaxy S22 5G ۲۷.۲۸۰.۰۰۰ تا ۳۳.۷۹۸.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S22 Plus 5G ۲۹.۶۵۰.۰۰۰ تا ۳۴.۸۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S22 Ultra ۳۸.۳۹۹.۰۰۰ تا ۵۲.۴۸۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 FE 5G ۱۵.۴۲۰.۰۰۰ تا ۱۹.۹۹۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Fold 3 ۵۲.۶۵۰.۰۰۰ تا ۵۵.۵۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Flip 3 5G ۳۵.۸۰۰.۰۰۰ تا ۳۶.۴۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 5G
سامسونگ Galaxy S21 Plus 5G ۲۵.۹۹۹.۰۰۰ تا ۲۷.۸۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S21 Ultra 5G ۳۳.۲۱۰.۰۰۰ تا ۳۸.۵۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S20 FE 5G ۱۳.۲۵۰.۰۰۰ تا ۱۹.۰۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Fold 2 5G
سامسونگ Galaxy Note 20
سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra ۳۵.۴۹۹.۰۰۰ تا ۳۸.۰۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy Z Fold 4 ۵۷.۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۸.۸۸۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy S20 Plus 5G
سامسونگ Galaxy S20 Ultra 5G
سامسونگ Galaxy Z Flip 4 ۳۷.۹۰۰.۰۰۰ تا ۴۴.۹۸۰.۰۰۰

قیمت گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ

قیمت روز گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ
قیمت روز گوشی های میان رده و اقتصادی سامسونگ

 

لیست قیمت گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی سامسونگ
سامسونگ Galaxy F42 5G ۶.۱۹۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A71 ۹.۹۹۸.۰۰۰
سامسونگ Galaxy F13 ۳.۶۱۰.۰۰۰ تا ۴.۴۹۹.۰۰۰
سامسونگ  Galaxy A52  ۸.۹۹۹.۰۰۰ تا ۱۰.۹۲۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A52s 5G   ۸.۱۹۹.۰۰۰ تا ۱۳.۱۹۰.۰۰۰
سامسونگ  Galaxy A53 5G   ۹.۹۰۰.۰۰۰ تا ۱۲.۶۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A72 ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تا ۱۳.۳۹۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A73 5G ۱۲.۲۸۰.۰۰۰ تا ۱۴.۷۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A32 ۵.۹۷۰.۰۰۰ تا ۷.۰۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A33 5G ۷.۶۹۹.۰۰۰ تا ۹.۲۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A22 5G    ۴.۷۹۰.۰۰۰ تا ۶.۴۷۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A23 ۵.۱۵۰.۰۰۰ تا ۶.۷۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A13  ۴.۰۲۰.۰۰۰ تا ۵.۶۹۰.۰۰۰
سامسونگ  Galaxy M32 5G ۶.۲۵۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M33 ۵.۵۴۹.۰۰۰ تا ۷.۳۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M22 ۵.۰۹۰.۰۰۰ تا ۵.۹۹۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M23 ۵.۶۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M52 5G  ۸.۵۰۰.۰۰۰ تا ۸.۸۲۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A0 4s ۳.۳۴۰.۰۰۰ تا ۴.۷۶۹.۰۰۰
سامسونگ Galaxy M13 ۳.۵۸۰.۰۰۰ تا ۴.۸۰۰.۰۰۰
سامسونگ Galaxy A04 ۳.۱۸۰.۰۰۰ تا ۳.۷۵۰.۰۰۰

 

کمپانی سامسونگ گوشی‌های خود را در سری Z M A و S به بازار عرضه می‌کند که هرکدام از آنها بازار هدف مشخصی دارند. در ادامه، تفاوت این سری‌ها را بررسی می‌کنیم.

معرفی سری گوشی‌های سامسونگ

سری M: سامسونگ گوشی‌های سری M را برای مصرف‌کننده‌های جوان‌تر طراحی می‌کند. این گوشی‌ها از لحاظ مشخصات به گوشی‌های پایین‌رده سری A شبیه هستند. گوشی‌های سری M سامسونگ با قیمتی ارزان به فروش می‌رسند و از مشخصاتی برخوردارند که برای یک کاربر با نیازهای معمولی طراحی شده است.

سری A: سامسونگ در طراحی گوشی‌های سری A از مشخصات میان‌رده استفاده می‌کند و آنها را با قیمت مقرون‌به‌صرفه به فروش می‌رساند. این گوشی‌ها همچنین از طراحی ظاهری خوبی برخوردارند. برخی از گوشی‌‌های سری A سامسونگ در لیست پرفروش‌ترین گوشی‌های بازار جهانی قرار دارند. استقبال از این گوشی‌ها باعث شده تا سامسونگ بیشتر روی این بازار تمرکز کند.

سری Z: سری Galaxy Z جدیدترین عضو خانواده سامسونگ است. گوشی‌های تاشوی سامسونگ در سری Z دسته‌بندی می‌شوند. این گوشی‌ها از مشخصات رده‌بالا و تکنولوژی‌های پیشرفته بهره می‌برند و بدیهی است که با قیمت بالایی هم عرضه شوند. راه‌اندازی گوشی‌های تاشو باعث شده تا هیجان برای این بازار نیز بیشتر شود و شرکت‌های دیگری از جمله هواوی، شیائومی و ویوو نیز برای تصاحب این بازار تلاش می‌کنند.

سری Note: گوشی‌های سری Note سامسونگ، گوشی‌هایی رده‌بالا و پرچمدار بودند و به نسبت گوشی‌های سری S، در اندازه‌های بزرگ‌تری ساخته می‌شدند. این گوشی‌ها همچنین از قلم استایلوس S Pen پشتیبانی می‌کنند. اما به مرور زمان، بسیاری از مشخصات سری Note و S با هم ادغام شد تا اینکه سامسونگ تصمیم گرفت سری Note را کنار بگذارد. آخرین گوشی‌های سری نوت سامسونگ، گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ اولترا هستند.

سری S: گوشی‌های سری S همگی پرچمدار هستند و از جدیدترین، بهترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های سامسونگ بهره می‌برند. این گوشی‌ها رقیب اصلی گوشی‌های آیفون در بازار محسوب می‌شوند. گوشی‌های سری S در بازارهای مختلف جهانی، با دو نوع تراشه اگزینوس و اسنپدراگون به فروش می‌رسند.

سوالات متداول

قیمت گوشی‌ها از کجا استعلام می‌شود؟

محدوده قیمت بر اساس نسخه‌های متفاوت رم و حافظه است و استعلام قیمت گوشی‌ها از فروشگاه‌های آنلاین، از جمله ترب، ایمالز، ایران موبایل، دیجی‌کالا و … انجام می‌شود.

بهترین گوشی کدام است و کدام برند، بهترین گوشی را تولید می‌کند؟

انتخاب بهترین گوشی، قبل از هر چیز به نوع نیاز شما بستگی دارد. شکی نیست که در بازار امروز، گوشی‌های آیفون، سامسونگ، شیائومی،‌ هواوی و پوکو، بهترین گوشی‌ها را تولید می‌کنند. این شرکت‌ها گوشی‌های خود را به تکنولوژی‌های متنوع و کاربردی مجهز کرده و آنها را در محدوده قیمتی متنوعی عرضه می‌کنند. بهترین روش برای انتخاب بهترین گوشی، این است که نوع نیاز خود را بشناسید و سپس، مشخصات فنی گوشی‌های متناسب با نیاز خود را بررسی کنید.

مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب گوشی چیست؟

برای پاسخ به این سوال هم باید نیاز و الگوی استفاده خود را مد نظر قرار دهید. برای مثال، اگر به عکاسی علاقه ندارید و یا کمتر از قابلیت‌های دوربین استفاده می‌کنید، لازم نیست برای خرید گوشی‌هایی که روی این ویژگی بهینه‌سازی شده‌اند، هزینه کنید. اگر معمولا با چندین اپلیکیشن به‌صورت همزمان کار می‌‌کنید یا اینکه زیاد بازی می‌کنید، قطعا به گوشی نیاز دارید که تراشه قوی‌تر و رم بالاتری داشته باشد. و اگر به ویژگی‌های مولتی مدیا نیاز دارید و از گوشی خود برای تماشای محتواهای ویدیویی استفاده می‌کنید، به گوشی با نمایشگر و پردازشگر گرافیکی بهتر نیاز دارید. در مجموع، گوشی‌های رده‌بالا و پرچمدار، تمام این ویژگی‌ها را ارائه می‌کنند؛ اما برخی گوشی‌های میان‌رده در برندهای سامسونگ، هواوی، شیائومی، پوکو و برخی برندهای چینی، تنها روی بعضی از این ویژگی‌ها تمرکز می‌کنند. به‌طور کلی، برای انتخاب گوشی مناسب، باید فاکتورهایی مثل تراشه، رم و حافظه، نمایشگر، دوربین و کیفیت ساخت آن را در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره لیست قیمت گوشی سامسونگ امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

منبع تکراتو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 5 =