لیست قیمت گوشی شیائومی امروز 16 تیر 1401

لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از تکراتو

قیمت‌ گوشی‌های تلفن همراه در بازار مدام در حال تغییر است. عدم اطلاع از قیمت این محصولات، انتخاب را سخت کرده و شما را سردرگم می‌کند. بهترین راه مقابله با این موضوع اطلاع و آگاهی از قیمت روز گوشی‌هاست. جدول زیر لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ است. برای آگاهی از قیمت گوشی‌های شیائومی موجود در بازار با تکراتو همراه باشید.

یکی از ابزارهایی که لازمه زندگی مدرن امروزیست،  تلفن‌های هوشمند است. تلفن‌های هوشمند که در همه جای زندگی ما دیده می‌شوند کاربردهای فراوانی دارند. کمپانی‌های تولید تلفن‌های همراه، با قرار دادن امکانات متفاوت همواره در حال رقابت برای جذب مشتری بیشتر هستند. با ویژگی و قیمت محصولات شیائومی در مطلب زیر آشنا شوید.

در ادامه لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید که براساس میانگین قیمت بازار در نسخه‌های مختلف رم و حافظه تعیین شده است.

لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱

قبل از پرداختن به لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ لازم به ذکر است که اگر در فهرست ذیل کمبودی دیده می‌شود یا قیمت گوشی خاصی را می‌خواهید که در این لیست نیست یا حتی در رده قیمتی خاصی نیازمند شناخت برند شیائومی هستید، موضوع را در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. در ادامه لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید:

لیست قیمت گوشی‌های رده‌بالای شیائومی
شیائومی ۱۲ ۱۸.۲۰۰.۰۰۰ تا ۲۱.۶۰۰.۰۰۰
شیائومی ۱۲X ۱۴.۰۰۰.۰۰۰  تا ۱۵.۸۹۰.۰۰۰
شیائومی ۱۲ Pro  ۲۴.۵۴۰.۰۰۰ تا ۲۵.۹۹۰.۰۰۰
شیائومی Mi 11 ۱۲.۹۹۹.۰۰۰
شیائومی Mi 11 Pro
شیائومی Mi 11 Ultra ۳۳.۴۹۹.۰۰۰ تا ۳۵.۰۹۰.۰۰۰
شیائومی Mi 11X
شیائومی Mi 11X Pro
شیائومی Mi 11i ۱۴.۹۰۰.۰۰۰ تا ۱۵.۰۰۰.۰۰۰
شیائومی ۱۱T ۸.۳۴۰.۰۰۰ تا ۱۱.۸۸۰.۰۰۰
شیائومی ۱۱T Pro ۱۱.۸۴۹.۰۰۰ تا ۱۵.۴۲۰.۰۰۰
ردمی Note 11 Pro Plus ۹.۱۰۰.۰۰۰ تا ۱۱.۵۰۰.۰۰۰
ردمی K40 Pro ۱۲.۰۰۰.۰۰۰
ردمی K40 Pro Plus

 

لیست قیمت گوشی‌های گیمینگ شیائومی
ردمی K50 Gaming ۱۳.۱۹۹.۰۰۰
بلک شارک ۴S
بلک شارک ۴S Pro
ردمی K40 Gaming ۱۱.۹۰۰.۰۰۰ تا ۱۲.۵۹۹.۰۰۰
بلک شارک ۴ ۱۹.۰۰۰.۰۰۰
بلک شارک ۴ Pro ۲۶.۹۸۰.۰۰۰
بلک شارک ۵ ۲۷.۹۸۰.۰۰۰
بلک شارک pro 5 ۳۳.۰۰۰.۰۰۰

 

لیست قیمت گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی شیائومی
ردمی Note 11S ۵.۴۷۵.۰۰۰ تا ۶.۵۷۹.۰۰۰
ردمی Note 11 ۴.۳۱۰.۰۰۰ تا ۵.۸۵۰.۰۰۰
ردمی Note 11 Pro 5G ۷.۰۴۹.۰۰۰ تا ۸.۱۰۰.۰۰۰
ردمی Note 11T 5G
ردمی Note 10 Lite
شیائومی ۱۱ Lite 5G NE ۶.۹۸۰.۰۰۰ تا ۹.۴۰۰.۰۰۰
شیائومی Civi ۱۱.۲۹۹.۰۰۰
شیائومی ۱S  Civi
شیائومی ردمی ۱۰ ۳.۸۴۹.۰۰۰ تا ۵.۳۰۰.۰۰۰
شیائومی ردمی ۱۰A ۳.۰۵۰.۰۰۰ تا ۳.۴۸۰.۰۰۰
شیائومی ردمی ۲۰۲۲ ۱۰
ردمی Note 10T 5G
ردمی Note 8 ۴.۶۸۰.۰۰۰ تا ۵.۰۱۰.۰۰۰
شیائومی Mi 11 Lite ۷.۵۴۰.۰۰۰ تا ۱۰.۵۵۰.۰۰۰
شیائومی ردمی Note 10 ۴.۲۴۹.۰۰۰ تا ۶.۴۷۰.۰۰۰
شیائومی ردمی Note 10S ۴.۹۴۹.۰۰۰ تا ۵.۹۰۰.۰۰۰
شیائومی ردمی Note 10 Pro ۵.۹۹۰.۰۰۰ تا ۷.۱۳۸.۸۳۱
ردمی Note 10 Pro Max ۶.۷۹۰.۰۰۰ تا ۷.۰۰۰.۰۰۰
ردمی K40 ۱۱.۹۰۰.۰۰۰
شیائومی Mi 10i 5G
شیائومی Mi 10T Pro 5G ۱۲.۵۰۰.۰۰۰ تا ۱۴.۲۰۰.۰۰۰
شیائومی ردمی ۱۰C ۳.۵۹۰.۰۰۰ تا ۴.۱۵۵.۰۰۰
شیائومی ردمی Note 9T 5G ۵.۵۸۹.۰۰۰

معرفی برندها و زیرمجموعه‌های شیائومی

پس از امرور لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ بد نیست کمی هم به معرفی برندهای این کمپانی بپردازیم تا هنگام خرید، انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید.

Redmi: ردمی در آغاز با عرضه گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی کار خود را شروع کرد. این گوشی‌ها با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه عرضه می‌شدند و با توجه به مشخصات قابل قبولی که داشتند، در بازار با استقبال خوبی مواجه شدند. این برند به مرور زمان گوشی‌های خود را در ۳ سری راه‌اندازی کرد؛ سری اقتصادی Redmi، سری میان‌رده Note و سری رده‌بالای K. گوشی‌های سری K در حال حاضر یکی از مدعیان بازار رقابت گوشی‌های رده‌بالا محسوب می‌شوند و در عین حال،‌ با قیمتی مناسب‌تر به فروش می‌رسند.

POCO: پوکو کار خود را به‌عنوان زیربرند شیائومی آغاز کرد، اما به مرور زمان، به یک شرکت مستقل تبدیل شد؛ هرچند که هنوز جزء مجموعه‌های شرکت‌های شیائومی به‌شمار می‌رود. ارتباط پوکو با شیائومی، چیزی شبیه به ریلمی، وان پلاس و اوپو است که به‌عنوان بخشی مستقل از کمپانی بزرگ‌تر BBK فعالیت می‌کنند. POCO گوشی‌های خود را در سری C (رده‌پایین ارزان‌قیمت)، سری M (اقتصادی)، سری X (میان‌رده اقتصادی) و سری F (رده‌بالا) راه‌اندازی می‌کند.

BlackShark: کمپانی بلک شارک تکنولوژی یکی از کمپانی‌های زیرمجوعه شیائومی است که در زمینه تولید سخت‌افزار، نرم‌افزار، گجت‌ و گوشی‌ فعالیت می‌کند. تمام محصولات تولید شده توسط این کمپانی، رده بالا هستند و مخصوص گیمینگ ساخته می‌شوند. بلک شارک یک کمپانی مستقل محسوب می‌شود که شیائومی روی آن سرمایه‌گذاری کرده است.

Mi: شیائومی در سری Mi، گوشی‌های پرچمدار خود را ارائه می‌کند. این گوشی‌ها از لحاظ دوربین، مشخصات فنی و طراحی ظاهری، رده‌بالا هستند و نسبت به مدل‌های قبلی، با قیمت بیشتری عرضه می‌شوند. البته شیائومی گوشی‌های پرچمدار اخیر خود مثل شیائومی ۱۲، شیائومی ۱۲ ایکس و شیائومی ۱۲ پرو را بدون برند «می» معرفی کرده است.

سوالات متداول

قیمت گوشی‌ها از کجا استعلام می‌شود؟

محدوده قیمت بر اساس نسخه‌های متفاوت رم و حافظه است و استعلام قیمت گوشی‌ها از فروشگاه‌های آنلاین، از جمله ترب، ایمالز، ایران موبایل، دیجی‌کالا و … انجام می‌شود.

بهترین گوشی کدام است و کدام برند، بهترین گوشی را تولید می‌کند؟

انتخاب بهترین گوشی، قبل از هر چیز به نوع نیاز شما بستگی دارد. شکی نیست که در بازار امروز، گوشی‌های آیفون، سامسونگ، شیائومی،‌ هواوی و پوکو، بهترین گوشی‌ها را تولید می‌کنند. این شرکت‌ها گوشی‌های خود را به تکنولوژی‌های متنوع و کاربردی مجهز کرده و آنها را در محدوده قیمتی متنوعی عرضه می‌کنند. بهترین روش برای انتخاب بهترین گوشی، این است که نوع نیاز خود را بشناسید و سپس، مشخصات فنی گوشی‌های متناسب با نیاز خود را بررسی کنید.

مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب گوشی چیست؟

برای پاسخ به این سوال هم باید نیاز و الگوی استفاده خود را مد نظر قرار دهید. برای مثال، اگر به عکاسی علاقه ندارید و یا کمتر از قابلیت‌های دوربین استفاده می‌کنید، لازم نیست برای خرید گوشی‌هایی که روی این ویژگی بهینه‌سازی شده‌اند، هزینه کنید. اگر معمولا با چندین اپلیکیشن به‌صورت همزمان کار می‌‌کنید یا اینکه زیاد بازی می‌کنید، قطعا به گوشی نیاز دارید که تراشه قوی‌تر و رم بالاتری داشته باشد. و اگر به ویژگی‌های مولتی مدیا نیاز دارید و از گوشی خود برای تماشای محتواهای ویدیویی استفاده می‌کنید، به گوشی با نمایشگر و پردازشگر گرافیکی بهتر نیاز دارید. در مجموع، گوشی‌های رده‌بالا و پرچمدار، تمام این ویژگی‌ها را ارائه می‌کنند؛ اما برخی گوشی‌های میان‌رده در برندهای سامسونگ، هواوی، شیائومی، پوکو و برخی برندهای چینی، تنها روی بعضی از این ویژگی‌ها تمرکز می‌کنند. به‌طور کلی، برای انتخاب گوشی مناسب، باید فاکتورهایی مثل تراشه، رم و حافظه، نمایشگر، دوربین و کیفیت ساخت آن را در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

منبع تکراتو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − شش =