لیست قیمت گوشی شیائومی امروز 28 آبان 1401 [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از تکراتو

پیش از ظهور تلفن‌های همراه ما برای اطلاع اخبار به سراغ رادیو، تلوزیون یا روزنامه می‌رفتیم. اما امروزه با روی کار آمدن تلفن‌های هوشمند و دیگر ابزارهای رسانه‌ای، دیگر نیازی به استفاده از ابزار قدیمی نیست. در نوشتار زیر لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ جمع‌آوری شده است. با ما همراه شوید.

نوسان نرخ دلار و ارز یکی از مشکلاتیست که همواره با آن در حال دست‌وپنجه نرم کردن هستیم. به طوری که ممکن است چیزی را که امروز تهیه می‌کنیم فردا به آن قیمت نباشد و متضرر شده یا مثلا سود کرده باشیم. البته با کمی دقت و مطالعه متوجه خواهیم شد که در بازار بی ثبات ارز، خرید ارزان‌تر سود کرن تلقی نمی‌شود تنها گذر موقتی از یک چالش همیشگی‌ست. به همین دلیل دانستن مسائلی مانند قیمت روز گوشی ، اخبار اقتصادی روز، آگاهی از قیمت روز دلار و ارز، در هنگام خرید کالایی بالاخص کالاهای وارداتی بتواند ضرر کمتری به ما جیب ما وارد کند.

در ادامه لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید که براساس میانگین قیمت بازار در نسخه‌های مختلف رم و حافظه تعیین شده است.

بیشتر بخوانید:

لیست قیمت گوشی سامسونگ، شیائومی، آیفون و پوکو امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۱

لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

قبل از پرداختن به لیست قیمت گوشی شیائومی ۲۸ آبان ۱۴۰۱ لازم به ذکر است که اگر در فهرست ذیل کمبودی دیده می‌شود یا قیمت گوشی خاصی را می‌خواهید که در این لیست نیست یا حتی در رده قیمتی خاصی نیازمند شناخت برند شیائومی هستید، موضوع را در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. در ادامه لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید.

قیمت گوشی های پرچمدار شیائومی

قیمت روز گوشی های پرچمدار شیائومی
لیست قیمت گوشی‌های رده‌بالای شیائومی
شیائومی ۱۲ ۱۷.۳۷۰.۰۰۰ تا ۱۹.۲۸۰.۰۰۰
شیائومی ۱۲X ۱۵.۶۰۰.۰۰۰ تا ۱۶.۳۹۰.۰۰۰
شیائومی ۱۲ Pro  ۲۶.۸۲۹.۰۰۰ تا ۲۷.۹۰۰.۰۰۰
شیائومی ۱۲S Ultra
شیائومی Mi 11 Pro
شیائومی Mi 11 Ultra ۲۷.۸۹۰.۰۰۰ تا ۳۶.۴۳۰.۰۰۰
شیائومی ۱۱T ۹.۶۵۰.۰۰۰ تا ۱۱.۵۰۰.۰۰۰
شیائومی ۱۲T Pro ۱۸.۸۹۰.۰۰۰ تا ۱۹.۵۳۰.۰۰۰
شیائومی ۱۱T Pro ۱۲.۸۰۰.۰۰۰ تا ۱۶.۰۰۰.۰۰۰
شیائومی Note 11 Pro Plus ۸.۹۹۰.۰۰۰ تا ۱۱.۴۰۰.۰۰۰
شیائومی K50 ۱۴.۴۵۰.۰۰۰ تا ۱۴.۸۱۰.۰۰۰
ردمی Mix Fold 2 ۶۳.۵۰۰.۰۰۰

 

قیمت گوشی های گیمینگ شیائومی

قیمت روز گوشی های گیمینگ شیائومی
قیمت روز گوشی های گیمینگ شیائومی
لیست قیمت گوشی‌های گیمینگ شیائومی
ردمی K50 Gaming ۱۴.۵۰۰.۰۰۰ تا ۱۵.۱۰۰.۰۰۰
ردمی K40 Gaming ۱۳.۰۰۰.۰۰۰ تا ۱۳.۰۹۸.۰۰۰
بلک شارک ۴ ۱۹.۰۰۰.۰۰۰ تا ۱۹.۵۶۹.۰۰۰
بلک شارک ۴ Pro
بلک شارک ۵ ۲۱.۸۰۰.۰۰۰ تا ۲۵.۹۸۰.۰۰۰
بلک شارک pro 5 ۳۱.۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۶.۹۸۰.۰۰۰

قیمت گوشی های میان رده و اقتصادی شیائومی

قیمت روز گوشی های میان رده و اقتصادی شیائومی
قیمت روز گوشی های میان رده و اقتصادی شیائومی

 

لیست قیمت گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی شیائومی
ردمی Note 11S  ۵.۸۰۰.۰۰۰ تا ۶.۶۰۰.۰۰۰
ردمی Note 11  ۴.۹۷۰.۰۰۰ تا ۵.۹۰۰.۰۰۰
ردمی Note 11 Pro 5G ۷.۸۲۰.۰۰۰ تا ۹.۱۰۰.۰۰۰
ردمی Note 11T 5G
ردمی Note 11s 5G ۵.۸۹۰.۰۰۰ تا ۷.۰۷۰.۰۰۰
شیائومی ۱۱ Lite 5G NE  ۹.۳۰۰.۰۰۰ تا ۹.۷۵۰.۰۰۰
شیائومی A1 Plus ۲.۴۲۰.۰۰۰ تا ۲.۶۹۰.۰۰۰
شیائومی ۱S  Civi
شیائومی ردمی ۱۰ ۴.۴۰۰.۰۰۰ تا ۵.۲۵۰.۰۰۰
شیائومی ردمی ۱۰A ۲.۸۷۰.۰۰۰ تا ۴.۱۹۹.۰۰۰
شیائومی ردمی ۲۰۲۲ ۱۰ ۴.۱۸۰.۰۰۰ تا ۵.۲۵۰.۰۰۰
ردمی Note 10 Lite ۷.۰۰۰.۰۰۰
ردمی Note 8
شیائومی Mi 11 Lite
شیائومی ردمی Note 10 5G ۵.۷۰۰.۰۰۰
شیائومی ردمی Note 10S  ۵.۴۰۰.۰۰۰ تا ۶.۰۰۰.۰۰۰
شیائومی ردمی Note 10 Pro  ۶.۴۹۹.۰۰۰ تا ۷.۱۳۰.۰۰۰
ردمی Note 10 Pro Max  ۶.۴۱۰.۰۰۰ تا ۶.۸۹۸.۰۰۰
ردمی K40 ۱۳.۲۰۰.۰۰۰
شیائومی Mi 10i 5G
شیائومی Mi 10T Pro 5G  ۱۲.۱۰۰.۰۰۰
شیائومی ردمی ۱۰C ۳.۴۸۹.۰۰۰ تا ۴.۶۵۰.۰۰۰
شیائومی ردمی Note 9T 5G ۵.۳۹۵.۰۵۰ تا ۵.۷۰۰.۰۰۰

معرفی برندها و زیرمجموعه‌های شیائومی

پس از امرور لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ بد نیست کمی هم به معرفی برندهای این کمپانی بپردازیم تا هنگام خرید، انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید.

Redmi: ردمی در آغاز با عرضه گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی کار خود را شروع کرد. این گوشی‌ها با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه عرضه می‌شدند و با توجه به مشخصات قابل قبولی که داشتند، در بازار با استقبال خوبی مواجه شدند. این برند به مرور زمان گوشی‌های خود را در ۳ سری راه‌اندازی کرد؛ سری اقتصادی Redmi، سری میان‌رده Note و سری رده‌بالای K. گوشی‌های سری K در حال حاضر یکی از مدعیان بازار رقابت گوشی‌های رده‌بالا محسوب می‌شوند و در عین حال،‌ با قیمتی مناسب‌تر به فروش می‌رسند.

POCO: پوکو کار خود را به‌عنوان زیربرند شیائومی آغاز کرد، اما به مرور زمان، به یک شرکت مستقل تبدیل شد؛ هرچند که هنوز جزء مجموعه‌های شرکت‌های شیائومی به‌شمار می‌رود. ارتباط پوکو با شیائومی، چیزی شبیه به ریلمی، وان پلاس و اوپو است که به‌عنوان بخشی مستقل از کمپانی بزرگ‌تر BBK فعالیت می‌کنند. POCO گوشی‌های خود را در سری C (رده‌پایین ارزان‌قیمت)، سری M (اقتصادی)، سری X (میان‌رده اقتصادی) و سری F (رده‌بالا) راه‌اندازی می‌کند.

BlackShark: کمپانی بلک شارک تکنولوژی یکی از کمپانی‌های زیرمجوعه شیائومی است که در زمینه تولید سخت‌افزار، نرم‌افزار، گجت‌ و گوشی‌ فعالیت می‌کند. تمام محصولات تولید شده توسط این کمپانی، رده بالا هستند و مخصوص گیمینگ ساخته می‌شوند. بلک شارک یک کمپانی مستقل محسوب می‌شود که شیائومی روی آن سرمایه‌گذاری کرده است.

Mi: شیائومی در سری Mi، گوشی‌های پرچمدار خود را ارائه می‌کند. این گوشی‌ها از لحاظ دوربین، مشخصات فنی و طراحی ظاهری، رده‌بالا هستند و نسبت به مدل‌های قبلی، با قیمت بیشتری عرضه می‌شوند. البته شیائومی گوشی‌های پرچمدار اخیر خود مثل شیائومی ۱۲، شیائومی ۱۲ ایکس و شیائومی ۱۲ پرو را بدون برند «می» معرفی کرده است.

سوالات متداول

قیمت گوشی‌ها از کجا استعلام می‌شود؟

محدوده قیمت بر اساس نسخه‌های متفاوت رم و حافظه است و استعلام قیمت گوشی‌ها از فروشگاه‌های آنلاین، از جمله ترب، ایمالز، ایران موبایل، دیجی‌کالا و … انجام می‌شود.

بهترین گوشی کدام است و کدام برند، بهترین گوشی را تولید می‌کند؟

انتخاب بهترین گوشی، قبل از هر چیز به نوع نیاز شما بستگی دارد. شکی نیست که در بازار امروز، گوشی‌های آیفون، سامسونگ، شیائومی،‌ هواوی و پوکو، بهترین گوشی‌ها را تولید می‌کنند. این شرکت‌ها گوشی‌های خود را به تکنولوژی‌های متنوع و کاربردی مجهز کرده و آنها را در محدوده قیمتی متنوعی عرضه می‌کنند. بهترین روش برای انتخاب بهترین گوشی، این است که نوع نیاز خود را بشناسید و سپس، مشخصات فنی گوشی‌های متناسب با نیاز خود را بررسی کنید.

مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب گوشی چیست؟

برای پاسخ به این سوال هم باید نیاز و الگوی استفاده خود را مد نظر قرار دهید. برای مثال، اگر به عکاسی علاقه ندارید و یا کمتر از قابلیت‌های دوربین استفاده می‌کنید، لازم نیست برای خرید گوشی‌هایی که روی این ویژگی بهینه‌سازی شده‌اند، هزینه کنید. اگر معمولا با چندین اپلیکیشن به‌صورت همزمان کار می‌‌کنید یا اینکه زیاد بازی می‌کنید، قطعا به گوشی نیاز دارید که تراشه قوی‌تر و رم بالاتری داشته باشد. و اگر به ویژگی‌های مولتی مدیا نیاز دارید و از گوشی خود برای تماشای محتواهای ویدیویی استفاده می‌کنید، به گوشی با نمایشگر و پردازشگر گرافیکی بهتر نیاز دارید. در مجموع، گوشی‌های رده‌بالا و پرچمدار، تمام این ویژگی‌ها را ارائه می‌کنند؛ اما برخی گوشی‌های میان‌رده در برندهای سامسونگ، هواوی، شیائومی، پوکو و برخی برندهای چینی، تنها روی بعضی از این ویژگی‌ها تمرکز می‌کنند. به‌طور کلی، برای انتخاب گوشی مناسب، باید فاکتورهایی مثل تراشه، رم و حافظه، نمایشگر، دوربین و کیفیت ساخت آن را در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص لیست قیمت گوشی شیائومی امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

منبع تکراتو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دوازده =