مجمع عمومی 1401 سپیدار سیستم با معرفی سپیدار ابری برگزار شد

مجمع عمومی ۱۴۰۱ سپیدار سیستم با معرفی سپیدار ابری برگزار شد

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

مدیرعامل «سپیدار سیستم» در مجمع این شرکت از رشد ۶۹ درصدی درآمدی و سود عملیاتی خبر داد.

مجمع عمومی سالانه صاحبان سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا برای سال مالی ۱۴۰۱ روز دوشنبه یک خرداد ماه در سالن کنفرانس شرکت همکاران سیستم با حضور حداکثری سهام‌داران برگزار شد.

مجمع امسال براساس دستورالعمل‌های سازمان بورس هم‌زمان به‌شکل الکترونیکی و حضوری برگزار شد و در آن هیئت‌مدیره و مدیرعامل سپیدار سیستم گزارش‌های مالی سالانه، خلاصه عملکرد و استراتژی‌های سال جدید را به سهامداران ارائه کردند. 

«حمیدرضا رنجبری»، مدیرعامل سپیدار سیستم در این مجمع از رشد ۶۹ درصدی درآمد شرکت اصلی، رشد ۶۹ درصدی سود عملیاتی و رشد ۶۰ درصدی EPS در سال ۱۴۰۱ خبر داد. همچنین عرضه رسمی محصولات ابری نیز اعلام شد.

دستاوردهای سپیدار سیستم در سال ۱۴۰۱

رنجبری در ابتدا ضمن ارائه عملکرد ۱۴۰۱، اهم دستاوردهای این سال را مرور کرد.

افزایش فعالیت‌های بازاریابی هدفمند در سطح استان‌ها و ارائه محتوای به‌روز به جامعه حسابداران، توسعه کمی و کیفی شبکه نمایندگی، عرضه ۱۱ سیستم و بسته جدید نرم‌افزاری براساس نیاز و درخواست‌ بازار، افزایش کیفیت خدمات پس از فروش، توسعه همکاری‌ آموزشی با موسسات و دانشگاه‌ها، حفظ روند رو به رشد هر سهم سپیدار و آغاز عرضه محدود سپیدار ابری از عمده دستاوردهای این مجموعه بوده است.

مدیرعامل سپیدار در بخشی از سخنانش اظهار داشت پایداری در سودآوری و رشد درآمدهای عملیاتی، چشم‌انداز روشنی را برای سهام‌داران ترسیم می‌کند: «همچنین در استراتژی‌های سال ۱۴۰۲، توسعه شبکه نمایندگی با پوشش کشوری، توسعه محصولات، ارتقای خدمات و ادامه روند بازاریابی هدفمند استانی، نویدبخش ادامه موفقیت‌های سپیدار در سال آتی خواهد بود.»

سال ۱۴۰۲، آغاز توسعه کسب‌وکار سپیدار ابری

رنجبری در ادامه، از عرضه نسل جدید محصولات سپیدار مبتنی بر تکنولوژی ابری (همسو با تغییر رویکرد از محصول به خدمت) با نام تجاری «سپیدار ابری» سخن گفت که با دریافت بازخوردهای مثبت در عرضه محدود محصولات ابری، سال ۱۴۰۲ نقطه عطفی موفقیت این محصولات خواهد بود.

او اعتماد کسب‌وکارهای کوچک به برند سپیدار، انطباق تحلیل و تولید محصول با تکنولوژی روز و تکیه بر تجربه تیم متخصص سپیدار سیستم را عمده عوامل زمینه‌ساز موفقیت سپیدار ابری دانست و گفت: «سپیدار ابری آماده ارائه به کسب‌وکارهای کوچک و استارت‌اپ‌هاست. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی بیشتر با ویژگی‌های این محصول به صفحه آشنایی با سپیدار ابری مراجعه کنند.»

در انتها وی ظهار امیدواری کرد که در مجمع سال آینده با حضور سهام‌داران سپیدار، ادامه موفقیت‌های سپیدار سیستم مرور شوند.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =