محدودیت گفت‌وگوی روزانه با چت‌بات بینگ به 120 پیام رسید

محدودیت گفت‌وگوی روزانه با چت‌بات بینگ به ۱۲۰ پیام رسید

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

مایکروسافت به مرور زمان درحال کاهش محدودیت‌های چت‌بات بینگ است و حالا تصمیم گرفته تعداد پیام‌های روزانه آن را از ۱۰۰ پیام، به ۱۲۰ پیام افزایش دهد تا کاربران بیشتر قادر به گفت‌وگو با آن باشند.

مایکروسافت به‌خاطر پاسخ‌های نامناسب چت‌بات بینگ، تصمیم گرفت تعداد تعاملات کاربران با آن را کاهش دهد. این محدودیت ابتدا ۵۰ پیام در روز، سپس ۶۰ پیام در روز و پس از مدتی به ۱۰۰ پیام در روز رسید، اما حالا این محدودیت کمتر شده و به ۱۲۰ پیام در روز رسیده است.

افزایش تعاملات روزانه با چت‌بات بینگ

«میخائیل پاراخین»، مدیر بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، در توییتی افزایش تعاملات روزانه با بینگ چت تا ۱۲۰ پیام در روز را اعلام کرده است. پاراخین همچنین به این موضوع اشاره کرده که بینگ چت برای مدتی در هر جلسه تنها به ۶ سؤال پاسخ می‌داده و اما حالا دوباره این محدودیت به ۸ پیام برای هر جلسه کاهش یافته است. به گفته این مدیر مایکروسافت، محدودیت‌ها به‌زودی کاهش می‌یابند.

مایکروسافت سعی کرده است در چند هفته اخیر به‌طور پیوسته محدودیت‌های چت‌بات بینگ را کاهش دهد. با توجه به اینکه به مرور زمان کاربران بیشتری به بینگ چت دسترسی پیدا می‌کنند، این موضوع اهمیت بالایی دارد.

در کنار کاهش محدودیت‌ها، ردموندی‌ها شخصیت‌های متفاوتی را هم به چت‌بات خود اضافه کرده‌اند که هر کدام با سبکی متفاوت به سؤالات کاربران پاسخ می‌دهند. علاوه‌براین، بینگ جدید یک حالت مخفی Celebrity هم دارد که رفتار سلبریتی‌های معروف را تقلید می‌کند. احتمالاً این حالت به‌زودی به بینگ اضافه می‌شود تا دیگر یک شخصیت مخفی نباشد.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =