محدود نکردن ذهن خلاق عامل موثر موفقیت

اینکه شما در نظر دارید تا ذهن و فکر خودتان را محدود کنید و مثل دیگران فکر کنید هیچ گاه شما را موفق نخواهد کرد، پس به ذهنتان اجازه دهید تا خلاق فکر کند.

عدس ایرانی

خرید و مصرف حبوباتی همچون عدس ایرانی و خارجی در کشور ما ایران بسیار بالا است چرا که اغلب غذا های طبخ شده وابسته به حبوبات است از این رو حبوبات جایگاه ویژه ای در مواد غذایی ما دارند. عدس دارای خواص و فواید بسیاری است که برای سلامتی مفید است.

سبزی خشک جعفری

این گیاه سبز معطر را هم به صورت ادویه و هم به صورت سبزی خوردن استفاده می کنند، بعضی از افراد سبزی جعفری و رازیانه تازه را خشک کرده و بعضی دیگر سبزی خشک جعفری تازه را ترجیح می دهند. استفاده از ین سبزی معطر راحت به دو هزار سال قبل بر می گردد که از آن به منظور چاشنی و همنطور به منظور دارو از آن استفاده شد و در یونان قدیم از این سبزی به عنوان گیاه مقدس در تزئین مقبره ها استفاده می شد.

قیمت پسته کال

مغز پسته کال از با کیفیت ترین انواع مغز پسته است و قیمت پسته کال از آن جهت که به صورت نارس چیده شده است، افلاتوکسین( یا همان آلودگی محیطی) پایین تری دارد و خوب این ویژگی این محصول را از مابقی محصولات متمایز می کند. مناطق گرمسیر که آب و هوای گرم و خشک دارند مکان مناسبی برای پرورش و رشد درختان پسته همچون پسته کله قوچی هستند و به همین دلیل مراکز اصلی تولید مغز پسته شامل [دامغان، رفسنجان، زرند، سیرجان، بوئین زهرا، انار، نی ریز] هستند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =