مرورگر اینترنت سامسونگ برای ویندوز منتشر شد

مرورگر اینترنت سامسونگ برای ویندوز منتشر شد

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

اپلیکیشن سامسونگ اینترنت یکی از بهترین مرورگرهای موجود برای دستگاه‌های اندرویدی است که حتی در برخی زمینه‌ها از گوگل کروم نیز بهتر عمل می‌کند. این مرورگر سرعت بالا و ویژگی‌های متنوعی دارد، اما تاکنون نداشتن نسخه دسکتاپ ضعف آن تلقی می‌شد. اکنون سامسونگ این مرورگر را در مایکروسافت استور برای این سیستم عامل منتشر کرده است.

نسخه ویندوز مرورگر سامسونگ اینترنت اکنون در ویندوز استور در دسترس قرار گرفته است. به احتمال زیاد اگر از کاربران دستگاه‌های سامسونگ گلکسی هستید، از سامسونگ اینترنت که از قبل روی دستگاه شما نصب شده است، استفاده کرده‌اید. اگر به اکوسیستم گوگل وابسته نباشید، سامسونگ اینترنت مرورگری خوب با محیط کاربری ساده‌ای است.

مرورگر اینترنت سامسونگ در ویندوز استور

اکنون می‌توانید با سیستم عامل ویندوزی خود این مرورگر را به صورت رایگان دریافت کنید. این اولین‌بار است که سامسونگ اینترنت برای کاربران رایانه شخصی در دسترس قرار گرفته است. اگر می‌خواهید وارد حساب کاربری فعلی سامسونگ خود شوید، باید برنامه دیگری را نیز دانلود کنید و به راحتی نمی‌توان از طریق مرورگر وارد حساب کاربری شد.

متأسفانه، سامسونگ هنوز پشتیبانی کامل از سینک‌کردن حساب‌ها را اجرا نکرده است. درحالی که می‌توانید با حساب سامسونگ خود وارد شوید، فقط تاریخچه مرورگر، بوکمارک‌ها، صفحات ذخیره‌شده و برگه‌های باز را می‌توان سینک کرد. هنوز رمز عبورهای ذخیره‌شده در دسترس نیست.

مرورگر سامسونگ اینترنت

سامسونگ اینترنت در ویندوز، از نظر طراحی شباهت زیادی به گوگل کروم دارد. در قسمت بالایی مرورگر نوار آدرس و در سمت راست بوکمارک‌‌ها و افزونه‌ها را می‌بینیم. گزینه‌های حساب کاربری و تنظیمات نیز تقریباً در همان جای مشابه گوگل کروم قرار دارند.

اولین باری که اینترنت سامسونگ را روی ویندوز اجرا می‌کنید، می‌توانید تاریخچه مرورگر خود را از مرورگرهای دیگر، از جمله گوگل کروم و مایکروسافت اج به این برنامه وارد کنید. همچنین می‌توانید بوکمارک‌ها را با استفاده از یک فایل HTML به مروگر جدید خود بیاورید.

با اینکه تمام مرورگرهای حال‌حاضر تقریباً ظاهر و عملکرد مشابهی دارند، سامسونگ اینترنت، به طور کلی، از اکثر مرورگرها کمی متمایز است؛ و اگر به دنبال جایگزین‌کردن کروم هستید، سامسونگ اینترنت یک مرورگر ساده و کاربردی است که تجربه سریعی را در دسکتاپ ارائه می‌دهد.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 9 =