مسیر خود را برای  رسیدن به ثروت هموار کنید

صداقت و درست کاری ضروری ترین موارد برای موفقیت در تمام زندگی هستند. خبر خوب این است که هر دوی اینها قابل رشد و تکامل هستند. خداوند ثروتهایی پنهان در گوشه گوشه زندگی ما قرار داده است اما ما آن قدر درگیر زندگی و افکار منفی خود هستیم که متوجه نمی شویم، من با ورود به دنیای تجارت با برخی از این نعمات در قالب محصولاتی درجه یک آشنا شدم و در ادامه دوست دارم شما را با محصولاتم بیشتر آشنا کنم.

کیف گردنی

برای تعیین قیمت کیف گردنی باید مواردی مانند نوع پارچه، کیفیت دوخت، وزن و سایز را در نظر گرفت زیرا نرخ و هزینه موارد ذکر شده رابطه مستقیمی با قیمت این محصول دارند.

از دیگر مواردی که قیمت این کالا را با نوسان مواجه کرده میزان نرخ تورم است که تمامی بازار را تحت تاثیر قرار داده.

البته اگر کیف گردنی از نوع دستبافت باشد، قطعاً قیمت آن نسبت به طرح های ماشینی بیشتر است.

ناگفته نماند که در برخی از موارد استفاده از جزئیات و هنری اصیل، می تواند شرایط دیگری از یک طیف قیمتی برای این محصول به وجود بیاورد.

کیف لی

کیف لی مدلی از کیف هایی است که در کنار داشتن طراحی کلاسیک ایرانی، می‌ تواند تطابق بالایی را با سلیقه برخی از اشخاص داشته باشد.

کیف یکی از بخش‌ هایی است که باید بیشترین تناسب را با تیپ و استایل شما داشته باشد تا زمانی که از آن استفاده می کنید، همخوانی درست و اصولی بین ظاهر و کیف شما شکل بگیرد.

امروزه مدل های مختلفی از کیف در بازار وجود دارد اما در بین تمامی طراحی های جدید کیف های لی  یک مدل خاص و منحصر به فرد محسوب می‌ شوند که نظر بسیاری از خانم ها را به خود جلب کرده اند.

این کیف ها به دو دسته تقسیم می شوند، دسته اول آن ها مستقیم از لی تهیه و تولید می شوند و دسته دیگر طرحی از الگوهای لی هستند که ظاهر زیبایی را مانند این محصول دارا می باشند.

کیف گلیمی

استفاده از یک روش دوخت منحصر به فرد، می‌ تواند اصلی ترین ویژگی درباره کیف گلیمی باشد که با گذشت زمان مقاومت اولیه خود را حفظ می کنند.

این مدل از کیف ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تهیه و تولید می شوند که کوچکترین سایز آن ها، کیف های دستی هستند و بزرگترین آن ها، شامل کیف های بند دار می باشند

کیف گلیمی از طرح های متنوعی برخوردار هستند که عمدتاً تمامی این طرح ها در حوزه گلیم و نقوش آن خلاصه می شود.

این محصول زیبا و منحصر به فرد، جزء صنایع دستی کشور ما محسوب می‌ شود و همین عامل نشان دهنده فرهنگ و آداب و رسوم کلی کشور ما نیز است.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 7 =