مسیر موفقیت و ثروتمندی را با تسلیم نشدن کشف کردم

دنیای اطراف ما از فرصت های طلایی پر شده است. فقط کافیست چشم دل را باز کنیم و قلب اقتصادمان را جانی دوباره ببخشیم. در سال گذشته و همواره از نظر من بهترین مسیر کسب در آمد و پیشرفت اقتصادی تجارت کردن است. امروز من به شکر الهی یکی از تاجرین موفق هستم و در ادامه قصد دارم شما را با محصولاتم آشنا کنم.

ترمه ابریشمی یزد

ترمه ابریشمی یزد یکی از بهترین نمونه های پرطرفدار پارچه محسوب می شود که دارای تنوع قیمت زیادی است که به طور کامل بررسی می شود. ترمه ابریشمی یزد از انواع محصولات صادراتی محبوب می باشد که باعث ارز آوری در کشور شده است. از مهمترین مشخصات ترمه ابریشمی یزد می توان به این اشاره کرد که در انواع نقوش و رنگ بندی ها بافته شده است. ترمه ها با توجه به نوع الیافی که دارند تولید می شوند و در ۱۲ رنگ در بازار موجود می باشند.

ترمه ابراهیمی یزد

ترمه ابراهیمی یزد نقوش زیادی را بر روی خود جای داده است. معروف ترین نقش ترمه، بته جقه می باشد که در آیین زرتشت نماد فروتنی در برابر خداوند است. امروزه در تهیه مبلمان، کیف، کفش، کوسن، پشتی و … از پارچه ترمه استفاده می شود. هنگام خرید ترمه ابراهیمی یزد باید به کیفیت الیاف، ثبات رنگ، دوام پارچه و طرح استفاده شده در ترمه دقت فرمایید. بعضی از مردم بر این باورند که گذشته این پارچه به دوره صفویه بر می گردد.

ترمه ابریشم اصل

ترمه ابریشم اصل یک نوع از نقوش سنتی بسیار قدیمی است. نقش و طرح ترمه در زیبایی آن تاثیر زیادی دارد، طرح های ترمه را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد، ترمه ساده و همچنین ترمه قابدار. ترمه ساده، همان ترمه های است که پر از طرح های ترنج و بته جقه هستند و با همان ترکیب در بافت تکرار می شوند. ترمه قابدار حاشیه ای مانند قالیچه دارد و‌ در وسط کار نقشی کشیده شده و دور کار قاب و حاشیه دارد. این روزها طرح های حاشیه دار بیشتر خرید و فروش می شوند، این طرح ها حداقل دارای ۴ رنگ بوده و بعضا تا ۱۶رنگ هم در بازار به فروش می رسد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 3 =