معرفی مشاغل و کسب و کارهای پردرآمد در ایران

مشاغل های بسیار زیادی هستند که می توانید درآمد بالایی از آن کسب کنید یکی از این مشاغل کسب و کار در حوزه کیف می باشد، کیف به علت این که در تمامی سنین و در انواع تنوع مورد احتیاج مردم می باشد از سود قابل توجهی برخوردار است بیاییم با هم دیگر به بررسی انواع کیف بپردازیم.

کیف چرم

یکی از صنعتهای مهم امروز کیف چرم ترکیه می باشد این محصول با طرح و رنگ بی نظیر در استحکام بالا توانسته مورد توجه بسیاری از خریداران قرار بگیرید و در سالهای اخیر مردمان با توجه به شغل و رده سنی از کیفهای مختلف از جمله کیف چرم اداری مردانه خریداری می کنند. از ویژگی مهم که برای تهیه کیف چرم باید دقت داشته باشید شامل موارد زیر می باشد:

  • رنگ: قهوه ای، سفید، مشکی و غیره.
  • جنس: با توجه به بالا بودن قیمت لوازم چرم شما باید به جنس و کیفیت آن حتما دقت داشته باشید اصولا محصولات چرمی از کروم تولید شده اند این محصولات از جنس دباغی یا کروم ارزان تر هستند.
  • دوام و دوخت: همانطور که می دانید همه کیفهای چرم بادوام نیستند و دوام یک کیف بستگی به دوخت آن دارد بدین رو باید به دوخت محصول توجه کنید مخصوصا در دوخت کیف نباید از چسب بکار برود به این نکات حتما توجه کنید.
  • یراق آلات: قبل خریداری کیف حتما به این نکته توجه کنید که سگگ، قفل، زیپ کیف سالم باشد همچنین اتصال بندها و دسته های کیف را چک کنید.

کیف کمری

مواد تولیدی جهت کیف کمری مش می باشد، مش یک پارچه بافته شده یا الگوی بافندگی شده از مواد گره دار می باشد که سوراخهای باز بین پارچه را پر می کند این ماده متنوع و استحکام بالایی دارد و می‌توان آن را از بافتهای مختلف از جمله پنبه، نایلون یا پیوندهای رشته ای ساخت.

در تولیدکیف کمری جنش مش، سبک و نرم بودن در اولویت قرار دارد که افراد با توجه به سلیقه خود می توانند آن را انتخاب کنند و اگر برای مصارف روزمره و یا در کنار سواحل و پارکها را در نظر دارید با توجه به رنگ بندیهای زیاد و ظاهری زیبا گزینه مناسبی می باشد. یکی از انواع دیگر که به عنوان کیفهای خاص محسوب می‌شود.

کیف و کفش

برخی از اقلام پوشیدنی اگر با هم هماهنگ باشند خیلی بهتر می باشد و جلوه بسیار خوب و زیبایی ارائه خواهد نمود. به عنوان مثال اگر کیف و کفش و کمربند شما هر سه از جنس مثلا پوست سالامبور و هر سه از یک طرح باشد جذابیت خاصی برای شما می سازد و البته شخصیت شما را هم یک فرد متفاوت نشان خواهد داد. ما به شما خرید کیف و کفش از جنس سالامبور را پیشنهاد می کنیم پس شاید بهتر باشد بدانید سالامبور از چه طریقی بدست می آید و چگونه ساخته می شود. مراحل تولید سالامبور بسیار سخت و تخصصی می باشد و برای تبدیل پوست گاو به یک سالامبور با کیفیت باید کارهای زیادی صورت بگیرد. به طور کلی می توان گفت سالامبور از ۳ مرحله تشکیل می شود که شامل دباغی، آماده کردن پوست و کراستینگ نمودن آن می باشد. این مراحل برای همه پوستها و چرمها انجام می شود ولی برخی از پوست با توجه به نوع خاص آنها مراحل بسیار زیادی را باید تجربه کنند که کمی متفاوت تر است.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یازده =