معماری شگفت انگیز این خانه 20 متری شما را متحیر می کند+ تصاویر

معماری شگفت انگیز این خانه ۲۰ متری شما را متحیر می کند+ تصاویر

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از سایت طلا

به گزارش سایت طلا، به رغم مساحت ۲۰ متر مربعی خود، این خانه دو طبقه جمع و جور دارای آشپزخانه، اتاق غذاخوری، یک فضای نشیمن، حمام، انباری و فضای خواب است و می‌تواند تا پنج نفر را میزبانی کند.

پنهان در میان درختان و بوته‌های باغی در Longueil، نرماندی، فرانسه، این خانه کوچک چوبی توسط شرکت معماری اربا (arba) طراحی شده است.

این خانه جمع و جور که در نزدیکی دریا قرار دارد، یک مداخله معماری ساده است که استفاده حداکثری از فضای یک باغ زیبا را دنبال می‌کند.

این پروژه توسط شرکت معماری اربا به عنوان مکانی برای سکونت در محوطه یک باغ به روشی راحت و در عین حال پویا طراحی شده است. به رغم مساحت ۲۰ متر مربعی خود، این ساختمان دو طبقه جمع و جور دارای آشپزخانه، اتاق غذاخوری، یک فضای نشیمن، حمام، انباری و فضای خواب است و می‌تواند تا پنج نفر را میزبانی کند.

پنجره‌های کشویی که در پشت دیوار‌ها ناپدید می‌شوند، یک پنجره بزرگ برای قاب کردن منظره دریا، و یک تراس بزرگ برای لذت بردن از غذا خوردن در فضای باز و مشاهده مناظر زیبای اطراف حس سکونت در باغ را برای افراد حاضر در این خانه کوچک ایجاد می‌کنند.

برای ترکیب شدن در فضای سبز اطراف، چوب صنوبر شمالی سیاه شده در ساخت این خانه به کار گرفته شده است. همچنین، در ساخت و ساز آن از بلوک‌های بتنی، آهن، پلی کربنات، و چوب کاج اروپایی استفاده شده است.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید

منبع طلا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + نه =