مقابله درست با شکست راه اصلی کسب موفقیت

اینکه چطور با شکست های خودمان برخورد می کنیم، می تواند مهم ترین پیش زمینه یک موفقیت بزرگ در زندگی مان را رقم بزند و از این مورد نباید بگذریم.

غذای ماهی اسپیرولینا

همانطور که در متن فوق ذکر شد غذای ماهی از اهمیت بالایی برخوردار است و غذای ماهی اسپیرولینا، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد که از مزیت مهم این محصول بشمار می رود. این محصول، یک غذای ایده آل برای ماهیها می باشد که افراد از آن به خوبی استفاده می نمایند و نتایج مثبت حاصل شده از آن بسیار برایشان لذت بخش است.

انگشتر مردانه

بسیاری از آقایان و پسران جوان به دنبال خرید زیور آلات هستند که نمای زیبایی به دستهای خود بدهند انگشتر مردانه یکی از نمونه های پر طرفدار بوده که در تهران، مشهد و شیراز به دلیل زیبایی و ظاهری جذاب دارای طرفدارانی بوده که مدلهای مختلف آن را خریداری می کنند. در گذشته افراد پولدار و متمول برای نشان دادن داراییهای خود این زیور را خریداری کرده و استفاده می کردند و با گذشت زمان این وسیله برای نشان دادن تاهل به کار برده می شود.

نقره تبریز

فلزاتی که در هنر قلم زنی تبریز برای ظروف استفاده‌ می کنند و در روی آن نقش برجسته ایجاد می کنند نقره تبریز مانند: طلا، مس، نقره و برنج بوده است که در زمان دیربازان از مس به دلیل نرمی و قابلیت شکل پذیری که دارد در این هنر استفاده می کردند. هنر نقره کاری یا ظروف مسی در ایران طرفداران بسیاری را دارد که اشیاء و ظروف نقره کاری شده در شهرهای شیراز، قزوین، تبریز و اصفهان محبوبیت و شهرت زیادی را دارد

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =