مقایسه بسته‌ معلم خصوصی پرش با کلاس‌آنلاین پرش‌لایو

مقایسه بسته‌ معلم خصوصی پرش با کلاس‌آنلاین پرش‌لایو

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

حدوداً ۲۰ سال پیش برای درس خواندن کافی بود در ابتدا یک برنامه‌ریزی درسی اصولی طراحی کرده و سپس کتاب درسی را برداشته، خط به خط کتاب را خوانده و حفظ می‌کردید! همین روش ساده با امکانات تحصیلی کم هم می‌توانست شما را به عنوان یک دانش‌آموز، به نتایج بسیار خوبی برساند. به‌طوری که مثلاً اگر به سوالات کنکور سال ۹۰ نگاهی بیاندازید، ممکن است بدون هیچ آمادگی قبلی بتوانید پاسخ صحیح آن‌ها را انتخاب کنید! اما از آن سال به بعد، دیگر اینگونه نبوده و نمی‌توان به آسانی به سوالات کنکور پاسخ صحیح داد!

این مسئله مهر تاییدی‌ست بر مفهومی شدن روش‌های آموزش دروس؛ پس دیگر حفظ کردن و قورت دادن کتاب درسی، راه درستی برای رسیدن به موفقیت‌های تحصیلی نیست!

امروزه روش‌های زیادی برای درس خواندن وجود دارد که دو روش پرطرفدار آن‌، استفاده از بسته‌های معلم خصوصی پرش و کلاس آنلاین پرش‌لایو می‌باشد. که به دلیل وجود محبوبیت بالا بین هردوی این پلتفرم‌ها، قصد داریم به مقایسه بسته معلم خصوصی پرش با کلاس آنلاین پرش‌لایو بپردازیم، پس با ما باشید.

کدام منبع کمک آموزشی برای کنکوری درس خواندن مناسب است؟

این روزها داوطلبان کنکور نیاز دارند که در کنار کتاب درسی خود، از منابع کمک درسی هم استفاده کنند. مطالعه مفهومی و درک تک تک نکات پشت هر مبحث درسی در دوران کنکور نیازمند کمک گرفتن از منابع کمک آموزشی متعدد است. این منابع می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • کتاب‌های کمک درسی
 • فیلم‌های آموزشی
 • آموزش با کمک معلم خصوصی
 • کلاس‌های فوق برنامه حضوری
 • کلاس‌های آنلاین

گروه آموزشی پرش توانسته چند مورد از این منابع آموزشی را برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به یادگیری دروس، مهیا کند. بسته‌های معلم خصوصی پرش که شامل کتاب کمک درسی و فیلم‌های آموزشی می‌شوند از جمله این موارد هستند. این بسته‌ها به داوطلبان کنکور کمک می‌کند تا با یک تیر دو نشان بزنند!

بسته‌های معلم خصوصی کنکور پرششامل کتاب کمک درسی و ویدیوهای آموزشی می‌شوند؛ به کمک بسته‌های کنکوری پرش این امکان برای دانش‌آموز فراهم می‌شود که در کنار حل تمرین، بار دیگر مبحث درسی را از زبان اساتید باتجربه مجموعه پرش بشنود. بنابراین فرآیند یادگیری در ذهن دانش‌آموز تکمیل می‌شود و با آمادگی بیشتری سراغ تست زدن می‌رود.

در کنار این بسته‌ها مجموعه پرش کلاس‌های آنلاین را هم برای تمامی پایه‌های تحصیلی برگزار می‌کند. سر کلاس‌های آنلاین ارتباط خوبی بین دانش‌آموز و استاد برقرار می‌شود که به یادگیری بهتر دانش‌آموزان منجر می‌شود. اما شرکت در کلاس‌های آنلاین کنکور پرش‌لایو بهتر است یا خریدن بسته‌های معلم خصوصی پرش؟ کدام مورد برای دانش‌آموزان بیشتر مفید است؟

محصولات مجموعه پرش برای چه کسانی مناسب است؟

محصولات گروه آموزشی پرش با داشتن منابع آموزشی متنوع و کاربردی برای تمام دانش‌آموزان اول تا کنکور مناسب است. همچنین اگر به دنبال کنکوری درس خواندن و یا محتواهای آموزشی مفید با دسترسی ساده و ارزان، برای بدست آوردن رتبه‌های عالی هستید، کمک گرفتن از محصولات پرش، راه خوبی برای شما خواهد بود.

تمام داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون کنکور را دارند می‌توانند از بسته‌های معلم خصوصی پرش یا کلاس‌های آنلاین پرش‌لایو که برای پایه کنکور آماده شده، استفاده کنند. اما چطور باید بدانیم که استفاده از بسته معلم خصوصی پرش برای ما بهتر و مفیدتر است یا کلاس آنلاین؟

بسته معلم خصوصی یا کلاس‌های آنلاین؟

خوب است هر دانش‌آموز با توجه به شرایط و توانایی‌هایی که دارد، انتخاب مخصوص خودش را از بین این دو گزینه داشته باشد. برای این که با خیال راحت محصول مناسب را برای خود انتخاب کنید، در ادامه تمام ویژگی‌ آن‌ها را با هم مقایسه می‌کنیم:

ویژگی‌های بسته معلم خصوصی کنکور پرش

بسته‌های معلم خصوصی پرش که شامل دی‌وی‌دی‌های آموزشی و کتاب‌های درسی هستند، برای تمام پایه‌ها طراحی شده‌اند. برای استفاده از این بسته‌ها باید کتاب کمک درسی را باز کنید و همزمان با آن دی‌وی‌دی‌های آموزشی را هم پلی کنید.

مشاهده همزمان ویدیو آموزشی و حل تمرین در کتاب کمک درسی، به دانش‌آموز کمک می‌کند که در زمان تدریس با استاد تعامل داشته باشد. همین مسئله باعث می‌شود که ذهن دانش‌آموز درگیر مبحث درسی شود؛ در نتیجه یادگیری درس برای او بسیار آسان خواهد شد.

مزایای استفاده از بسته‌های آموزشی پرش برای دانش‌آموزان کنکوری

 1. خط به خط کتاب‌های درسی که جزو منابع کنکور هستند، توسط اساتید گروه آموزشی پرش به داوطلبان کنکور تدریس می‌شود.
 2. اگر در یادگیری یک درس یا قسمتی از کتاب درسی سر کلاس‌های مدرسه مشکل داشته باشید، با تدریس اساتید پرش این مشکل برای شما رفع خواهد شد.
 3. با کمک این بسته آموزشی، دانش‌آموز نمونه سوال و تمرینات بیشتری را برای آموزش کامل هر مبحث حل می‌کند.
 4. استفاده از این محصول در کنار کلاس‌های مدرسه می‌تواند یک مرور درسی جامع و کامل برای دانش‌آموز باشد.
 5. اگر دانش‌آموز در بخشی از کلاس با مشکلی مواجه شود، می‌تواند به سادگی ویدیو را به عقب برگردانده و هر چقدر که نیاز است موضوع را از زبان معلم خود بشنود تا یادگیری برای او تکمیل شود.
 6. از مزیت‌های مهم این بسته  می‌توان به در دسترس بودن آن در هر زمان و مکان اشاره کرد. این مسئله برای داوطلبان کنکور که همیشه درگیر کمبود زمان هستند اهمیت زیادی دارد.
 7. تکنیک‌های مختلف تست‌زنی برای هر درس در فیلم‌های آموزشی پرش به دانش‌آموزان یاد داده می‌شود.
 8. هزینه‌ای که برای تهیه این بسته باید بپردازید، در مقایسه با کلاس‌های حضوری و سایر نمونه‌های مشابه، بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

ویژگی‌های کلاس آنلاین کنکور پرش‌لایو

شرکت در کلاس‌های آنلاین در چند سال اخیر برای دانش‌آموزان و خانواده‌های آن‌ها اصطلاحاً جا افتاده است. به‌طوری که دانش‌آموزان می‌توانند به اساتید و نحوه تدریس آن‌ها اعتماد کرده و با خیال راحت سر کلاس‌های آنلاین خود حاضر شوند. همچنین شرکت در کلاس‌های آنلاین کنکور مزایای دیگری نیز دارد که عبارت‌اند از:

 1. اولین مزیتی که از حضور در کلاس آنلاین کنکور به ذهن می‌رسد، ساده بودن دسترسی به آن است. کافی‌ست با تبلت، تلفن همراه یا لپتاپ خود به اینترنت متصل شده؛ سپس با چند کلیک ساده می‌توانید سر کلاس خود حاضر شوید.
 2. دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور از هر شهر و روستایی سر این کلاس‌ها می‌توانند حاضر شوند. کلاس‌های آنلاین برای داوطلبان کنکور این امکان را فراهم می‌کند که بتوانند از فرصت آموزش برابر بهر‌مند شوند.
 3. حذف زمان لازم برای رفت‌وآمد بین آموزشگاه تا منزل یکی از ویژگی‌های مثبت این کلاس‌ها برای دانش‌آموزان است. داوطلبان کنکور برای مطالعه تمام دروسی که جزو منابع کنکور هستند، به زمان زیادی نیاز دارند؛ آن‌ها حتی برای نیم ساعت از روز خود هم برنامه‌ریزی دقیقی تعیین می‌کنند. بنابراین حذف کردن وقت‌های تلف شده می‌تواند کمک بزرگی برای آن‌ها باشد.
 4. گروه آموزشی پرش سعی کرده تا کلاس‌های آنلاین پرش‌لایو را با هزینه‌هایی کم و مقرون ‌به صرفه‌ برای علاقه‌مندان به تحصیل آماده کند. این کلاس‌ها با استفاده از امکانات به‌روز آموزشی برگزار می‌شوند.
 5. امکان پرسش و پاسخ از اساتید در کلاس آنلاین باعث شده که دانش‌آموزان خیلی راحت‌تر از همیشه به جواب سوالات خود برسند.
 6. تمام جزوه‌هایی که سر کلاس برای تدریس مورد استفاده قرار می‌گیرد، از طریق سایت به دست دانش‌آموزان می‌رسد.
 7. امکان مشاهده آفلاین کلاس‌ها وجود دارد و این مسئله دغدغه غیبت کردن در چند جلسه را از دانش‌آموز می‌گیرد.

کلاس آنلاین کنکور را انتخاب کنیم یا بسته معلم خصوصی پرش؟

انتخاب بین کلاس آنلاین و بسته معلم خصوصی کنکور پرش با توجه به ویژگی‌های آن‌ها و شرایطی که دانش‌آموز دارد، بسیار ساده‌تر خواهد بود. به‌طور کلی بهتر است کسانی که تمایل به پرسش و پاسخ از اساتید را دارند، از کلاس‌های آنلاین استفاده کنند. اما اگر نیاز دارید که یک مبحث را چندین بار از زبان اساتید بشنوید، گزینه مناسب برای شما فیلم‌های آموزشی بسته معلم خصوصی پرش می‌باشد.

همچنین مطالعه، تمرین و تکرار دروس اصلی پایه‌های تحصیلی، برای یادگیری هر چه بهتر دروس کنکوری اهمیت زیادی دارد. به‌خاطر داشته باشید که برای مطالعه در دوران کنکور باید حتماً برنامه‌ریزی داشته باشید. همچنین قبل از طراحی و اجرای برنامه‌درسی بهتر است به بودجه‌بندی و منابع کنکور که از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع‌رسانی می‌شود توجه کنید، تا بتوانید به خوبی تمام دروس خود را مطالعه کنید.

در نهایت

در این مقاله سعی کردیم همه ویژگی‌های مربوط به دو نوع از محصولات آموزشی پرش که در بین دانش‌آموزان طرفداران خاص خود را دارند، مورد بررسی قرار دهیم. قطعاً انتخاب بین کلاس‌های آنلاین کنکور پرش‌لایو یا بسته‌های معلم خصوصی پرش با داشتن این اطلاعات، کار ساده‌ای خواهد بود. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره از کارشناسان مجموعه پرش و دریافت جزئیات بیشتر عبارت “پرش” را در گوگل جستجو کنید.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفده =