موج استعفا در توییتر؛ برخی مدیران ارشد از این شبکه اجتماعی جدا شدند

موج استعفا در توییتر؛ برخی مدیران ارشد از این شبکه اجتماعی جدا شدند

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

ایلان ماسک پس از تصاحب توییتر، برخی از مدیران ارشد آن را اخراج کرد و حالا به نظر می‌رسد که افراد بیشتری در حال خروج از این شرکت هستند. طبق گزارش‌های منتشر شده، «یوئل راث»، رئیس بخش اعتماد و ایمنی توییتر از سمت خود استعفا داده و «رابین ویلر»، رئیس بخش فروش تبلیغات آن نیز پیش از متقاعد شدن توسط ماسک، چنین درخواستی را ارائه کرده بوده است.

در روزهای ابتدایی مدیرعاملی ایلان ماسک، هر دو مدیر ارشد توییتر کارهایی را برای کاهش نگرانی‌های کاربران انجام داده‌اند. راث بارها در توییت‌های خود تلاش کرده تا ترس و نگرانی‌های کاربران در مورد کاهش اعتدال این شبکه اجتماعی تحت هدایت ماسک و تعدیل نیروی گسترده آن را آرام کند.

با این وجود، راث اکنون بیوگرافی خود را به «رئیس سابق اعتماد و ایمنی توییتر» به‌روزرسانی کرده، که نشان می‌دهد او از سمت خود استعفا داده است.

یوئل راث

ویلر نیز این هفته با برگزاری یک اسپیس در توییتر با حضور ایلان ماسک، سعی کرد تا تبلیغ‌کنندگان نگران را درباره آینده این پلتفرم آسوده خاطر کند. پس از انتشار خبر استعفای او، ویلر در توییتی نوشت: «هنوز اینجا هستم»، اما به نظراتی که خواستار توضیح بیشتر بودند، پاسخی نداد.

«کرت واگنر» از بلومبرگ در توییتی نسبت به این موضوع نوشت: «پیچش داستانی! به من گفته شده در حالی که ویلر اوایل امروز استعفا داده، ایلان او را متقاعد کرده تا بماند.» کیسی نیوتن از نشریه Platformer نیز چنین ادعایی را تایید کرد.

رابین ویلر

خروج کارمندان ارشد توییتر

بنابراین راث جدیدترین مدیر ارشد توییتر محسوب می‌شود که پس از شروع به کار ایلان ماسک، از سمت خود استعفا داده است. ثروتمندترین فرد جهان پس از خرید این شرکت، «پاراگ آگراوال»، مدیرعامل سابق، «نگ سگال»، مدیر مالی سابق، «ویجایا گاد»، مدیر سیاست‌گذاری‌های سابق و «شان ادجت» مشاور عمومی این شرکت را برکنار کرد. «دیمین کایران»، مدیر ارشد حریم خصوصی، «لیا کیسنر»، مدیر ارشد امنیت اطلاعات و «ماریان فوگارتی»، مدیر ارشد انطباق نیز از جمله دیگر مدیران ارشدی هستند که طی روزهای گذشته استعفا خود را اعلام کرده‌اند.

همچنین روز گذشته گزارش‌هایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه ایلان ماسک به دورکاری در توییتر پایان داده است تا کارمندان برای شرایط سخت آینده آماده شوند.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =