میلیاردر شدنم را مدیون سیب هستم

همیشه آرزو داشتم به یکی از میلیاردرهای شهر تبدیل شوم برای همین در تکاپوی این بودم که یک راهی پیدا کنم تا به این آرزو برسم بنابراین وارد دنیای تجارت شدم و تصمیم گرفتم در حوزه پر طرفداری مثل سیب خشک به فعالیت بپردازم که به لطف خدا د رمدت زمانی کوتاه و با انجام چند معامله به سود بالا رسیدم و آرزویم را محقق کردم.

سیب خشک عمده

با توجه به کیفیت و فواید بی شمار این محصول افراد زیادی وجود دارند که این محصولات را به صورت خانگی و ارگانیک تهیه کرده و می فروشند.

اما مسئله ای که پیش می آید موضوع بهداشتی بودن روش فراوری سیب خشک عمده می باشد زیرا در بسیاری از مراحل دخالت مستقیم دست وجود دارد و امکان آلودگی محصول بالاست.

باید در نظر بگیرید که هنگام خرید هر نوع محصولی سراغ فروشنده ی واجد شرایط و معتبر آن بروید.

دقت داشته باشید که محصول مورد نظر ایراد ظاهری نداشته و دچار کرم زدگی نباشد.توجه به رنگ طعم کیفیت محصول و می تواند تا حد زیادی در خرید سیب خشک عمده با کیفیت موثر باشد.

سیب خشک شده

قیمت سیب خشک شده اگر از سیب های مرغوب زرد یا طلایی رنگ تهیه شده باشند دارای مبالغ بالاتری خواهند بود.

سیب های خشک شده که از میوه های زرد و تازه تهیه شده اند به دلیل طعم لذیذ تر بافت نرم تر و عطر گیراتر دارای مرغوبیت بیشتری بوده و در نتیجه قیمت بیشتری در بازار خواهد داشت.

اما شما به راحتی می‌توانید با استفاده از یک حرارت دهنده غیرمستقیم و چند عدد سیب تازه به خشک کردن میوه و یا سیب در خانه اقدام کرده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

بازه قیمت این محصول بین ۷۰ هزار تومان الی ۲۰۰ هزار تومان می باشد که با توجه به کیفیت و تورم دارای نوسان است.شما مشتریان گرامی می‌ توانید جهت اطلاع از قیمت دقیق و خرید بی دغدغه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سیب خشک صادراتی

سیب خشک صادراتی یکی از فرآورده های مفید و طبیعی است که دارای خواص بسیار زیادی می‌ باشد.

همانطور که همه ما می دانیم ایران در جهت کشت و پرورش انواع سیب های درختی دارای رتبه بندی بالایی می باشد.

از این میوه آبدار تازه و مفید سیب خشک صادراتی تهیه می شود که دارای محبوبیت بسیار زیادی است.

سیب خشک صادراتی در کشور ایران توانسته با نمونه‌ های خارجی خود رقابت کرده و حتی از لحاظ کیفیت و مرغوبیت دارای رتبه بالاتری باشد.

کشور ایران به دلیل آب و هوای حاصل خیز و چهار فصل خود دارای میوه های مرغوب و متنوع بوده که از آنها به عنوان تنقلات و تهیه میوه های خشک استفاده می شود و این میوه های خشک سالیانه به کشورهای دیگر صادر میشوند‌.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 3 =