میلیونر شدن را با خرما در دست گرفتم

زمانی که در حوزه خرما شروع به کار کردم ،در بسیاری از مواقع و موقعیت های مختلف در این مسیر توانایی نه گفتن به بسیاری از دخل و خرج های اضافی را نداشتم؛ اما با گذر زمان و سرمایه گذاری بسیاری از درآمد خود، جرئت نه گفتن را پیدا کردم و موفقیت خود را در این راه کسب کردم.

خرما خشک

به دلیل کیفیت بسیار ایده آل خرما خشک تولید شده در ایران، امروزه شاهد وجود این محصولات در بستر بازار بین الملل نیز هستیم و علاوه بر بازار داخل، بازار بین الملل نیز از انواع خرمای تولید شده در کشورمان استقبال کرده است. قیمت خرما خشک به عوامل مختلفی در تجارت و صادرات آن بستگی دارد که در ادامه به آن می پردازیم. از طریق صادرات خرما خشک، سود مالی بسیار ایده آلی برای اقتصاد کشور ما به ارمغان می آید و اگر از این محصولات با کیفیت استقبال شود، قطعا می توان به رشد و شکوفایی اقتصادی بیش از پیش فکر کرد.

خرما ربی

در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را درباره ی مشخصات و قیمت خرما ربی در اختیار شما قرار دهیم. با کسب آگاهی درست از بهترین خرمای صادراتی ایران، قطعا شما می توانید مرغوب ترین نوع این محصولات را تهیه کرده و از خواص فوق العاده آن بهره مند شوید. مشخصات نوع با کیفیت خرما مضافتی به شرح زیر می باشد: خرما مضافتی با کیفیت از رنگ سیاه یا قهوه ای تیره برخوردار می باشد و شما از تهیه خرماهایی که دارای لکه یا دانه های سفید هستند، باید اجتناب فرمایید. خرماهای با کیفیت مضافتی از رایحه بسیار مطبوع و مطلوبی برخوردار هستند و بوی این خرماها کمی شیرین می باشد. از تهیه خرمایی که دارای بوی ترشیدگی می باشد، باید اجتناب کرد. خرمای صادراتی با کیفیت دارای طعم فوق العاده ایده آل و شیرین می باشد و از تهیه خرماهایی که دارای طعم ترشیدگی است، باید اجتناب فرمایید.

خرما رطب

اگر شما برای خرید خرما رطب، نسبت به تهیه این محصولات به شکل بسته بندی اقدام کنید، بی شک از بابت کیفیت آنها آسوده خاطر خواهید بود. برای اطلاع از قیمت خرما رطب در مدل های مختلف آن تا ادامه مطلب همراه ما باشید. زیرا شما می توانید مشخصات شرکت تولید کننده و لوگوی سازمان غذا دارو را بر روی بسته بندی این محصولات مشاهده فرمایید و از بابت کیفیت آن کاملا اطمینان حاصل کنید. اگر تمایل داشته باشیم که شرایط صادرات خرما رطب در کشورمان بهبود بیشتری پیدا کند، باید فکری به حال سر و سامان گرفتن بازار ارز کنیم. قطعا مستحضر هستید که صادرات با وضعیت بازار ارز ارتباط مستقیم دارد و با شرایط کنونی نمی توان انتظار افزایش سرانه صادرات را داشت.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − 1 =