نخ پنبه قلاب بافی شیراز

نخ پنبه قلاب بافی شیراز

یکی از ویژگیهای بسیار عالی که می‌توان به نخ پنبه و نخ ابریشم طبیعی یزد داد این می باشد که این پارچه ها به دلیل الیافی که در آن به کار برده شده دارای منافذ ریز می باشند که باعث می شود رطوبت بدن به درستی کنترل و تنظیم شود و این خود به نوبه خود باعث می شود که تنفس پوستی آسانی صورت بگیرد به خاطر همین است که وقتی شما از لباسهای نخی استفاده می کنید نسبت به پارچه های دیگر کمتر عرق می کنید و کمتر دچار ناراحتیهایی از قبیل بوی عرق می شوید.

نخ پنبه در ملحفه و روتختی هم به کار برده شده است و از آن برای روتختی و ملحفه استفاده می شود تا افراد هنگام استفاده از آن با نرمی و لطافت روبرو شوند.

برای خرید پارچه های نخی پنبه می توانید فرم موجود در سایت آراد برندینگ را پر کنید تا برای ثبت خرید و انجام اقدامات لازم برای خرید شما کارشناسان ارتباط بگیرند و محصول ثبت شده شما را در کمترین زمان به دست شما برسانند.

به همه افراد پیشنهاد می کنیم اگر پوست حساسی دارند سعی کنند که از جنس نخ و پنبه برای تمام لباسها و حتی روتختی و ملحفه خود استفاده کنند تا با حساسیت روبرو نشوند این نوع پارچه الیاف محکمی را به خود اختصاص داده است و به دلیل جنس خوبی که دارد از زمانی که می‌خواهیم آنها را بشوییم ظاهر خود را حفظ می کند و تغییر ظاهر نمی دهند این نخها بسیار راحت بوده و خاصیت کشسانی دارند.

نخ پنبه قلاب بافی

این محصول معمولا حجمهای متفاوتی دارد که می توان از خرازی محل خود قلاب فلزی مخصوص آن را تهیه نمود و به صورت زنجیری که معمولا تعلیمات آن در اینترنت موجود می باشد را به هم می بافند و سپس این زنجیره هایی که باریک و طویل می باشند را به وسیله این قلاب به شکل گل یا دیگر تصویری که از گذشته تعیین شده است به دور یکدیگر می پیچند که در آخر دو نخ را که باز می مانند را می توان با نخ سوزن دوخت تا بر اثر شستشو الیاف آنها لنگ نزند که در این صورت مجبور به بافت دوباره آنها می شوید.

انواع روپشتیها را از نخ پنبه قلاب بافی به صورت لوزی می بافند تا از لخت بودن روی آنها جلوگیری کنند.

در سری دوزی خیاطی که معمولا روشن می باشند این محصول را استفاده می کنند که قبل از دوخت اصلی جهت چسباندن تکه های پارچه انواع لباسها به کار می برند که بعد پوشاک را زیر چرخ خیاطی جهت دوخت اصلی آن می گذارند که حتی اگر پس از مدتها پوشیدن آنها اگر درزی روی آن افتاد پاره نشود و به جایی که این محصول به لحاظ به هم متصل کردن پارچه ها به کار رفته است برسند و در مکانهای عمومی بدن و لباس زیر آنها پنهان از نظاره دیگران بماند.

بیشتر افراد برای کاور کردن میز عسلی خود از این محصول که روی پارچه های ساتن گلدوزی شده است استفاده می کنند که به محیط خانه رنگ و نقش می بخشد طوری که گویی همه وسایل تعبیه شده در فضا به سخن می آیند و از احساسات خود به افراد بازگو می کنند به خصوص در مکانهای سنتی که در برخی روستاها جهت بازدید توریستهای خارجی ساخته می شود روی تختهای چوبی از آن بافتنیها استفاده می کنند که نمونه ای از کار دست مردمین گذشته خود را جلوه می دهند.

نخ پنبه شیراز

در تولید انواع زیادی از پارچه داکرون برای دوخت انواع زیادی از لباسها از نخ پنبه شیراز استفاده می شود می خواهیم در این مقاله برای شما آنها را نام ببریم مثلاً اگر دقت کرده باشید در پوشاکهای ورزشی جنس نخ پنبه دیده می‌شود.

و لباسهای ورزشی داریم که از نخ پنبه شیراز دارای الیاف درست شده است و ورزشکاران می توانند برای راحتی خود و به دلیل تعریق زیادی که هنگام ورزش دارند از این نوع جنس استفاده کنند تا بدن‌شان در حالت راحت قرار بگیرد مورد دومین این می باشد که کودکان بدن بسیار حساسی دارند و باید لباسهایی به آنها بپوشانند که بدن آنها را اذیت نکند و در آن احساس راحتی و آرامش داشته باشند برای این منظور می‌توانید لباسهای نخی برای آنها تهیه کنید پس نتیجه می گیریم که در دوخت لباسهای کودکان هم از این نخها استفاده می کنند.

در تولید لوازم پزشکی هم از نخ پنبه بسیار استفاده می شود اگر تا به حال با گاز و باند روبرو شده باشید بر دست شما به آنها خورده باشد و جنس آنها را احساس کرده باشید متوجه می شوید که این نوع باندها از نخ پنبه تهیه شده اند.

این نوع الیاف و جنس در تولید شدن لباسهای زیر هم بسیار مورد کاربرد قرار می گیرد و از آن زیر پوش هم تهیه می کنند که افراد زیادی از آن استفاده می کنند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − نه =