ویجیاتو سینما: نقد انیمیشن Ice Age Adventures Of Buck [تماشا کنید]

نقد انیمیشن Ice Age Adventures Of Buck [تماشا کنید]

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

انیمیشن عصر یخبندان Ice Age همیشه بین هواداران محبوب بوده و بعد از اینکه پنج شماره از آن ساخته شد، پرونده‌اش در سال ۲۰۱۶ تقریبا بسته شده بود و آینده آن نامشخص بود. با خریده شدن استودیو فاکس (مالک این اثٰر) توسط دیزنی، فرنچایز عصر یخبندان نیز به دست دیزنی افتاد.

دیزنی استودیو سازنده این انیمیشن‌ها یعنی استودیو بلواسکای (سازنده آثاری چون سری عصر یخ و سری ریو) را تعطیل کرد و حالا خودش آستین بالا زده و دست به کار شده و یک عنوان جدید از سری عصر یخبندان تولید و در شبکه دیزنی پلاس (و نه در سینماها) منتشر کرده است.

انیمیشن Ice Age Adventures Of Buck ما را بار دیگر به دنیای دوست داشتنی یخ زده مندی و دیه‌گو و… می‌برد و این بار قرار است داستان یک شخصیت فرعی از این سری را برایمان بازگو کند؛ با این وجود حضور برخی کاراکترهای پیشین همچنان پایدار بوده و می‌توان با برخی از این شخصیت‌های محبوب تجدید دیدار کرد، هرچند صداپیشگان نود و نه درصد آنها تغییر یافته و صداهای جدید برای هواداران این سری می‌تواند ناخوشایند باشد.

آیا اولین رویارویی دیزنی با سری محبوب عصر یخبندان کاری کارستان بوده و توانسته این سری انیمیشنی را به دوران اوج و طلایی خودش برگرداند یا اینکه سیاست‌های دیزنی باعث شده که اثر جدید از این سری تبدیل به یک اثر شکست خورده بشود؟ اسپین آف جدید عصر یخبندان که ماجراهای شخصیت باک (همان سمور یک چشم از قسمت سوم) را روایت می‌کند در نهایت چطور از آب در آمده و هواداران نسبت به آن چه واکنشی داشتند؟

در این قسمت از ویجیاتو سینما سراغ این پرسش‌ها رفتیم و ششمین انیمیشن سینمایی بلند ساخته شده از سری عصر یخبندان را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم. این شما و این نقد انیمیشن Ice Age Adventures Of Buck از جدیدترین برنامه ویجیاتو سینما.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =