هزینه تعمیر اپل واچ اولترا چقدر است؟

هزینه تعمیر اپل واچ اولترا چقدر است؟

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

طبق اطلاعات موجود در وب‌سایت اپل، تعمیر یک دستگاه اپل واچ اولترا بدون استفاده از سرویس تعمیر +AppleCare این شرکت، ۴۹۹ دلار برای مشتریان هزینه به همراه دارد. باید به این نکته اشاره کرد که خود ساعت اپل ۷۹۹ دلار قیمت دارد و این هزینه تعمیر برای دستگاهی در نظر گرفته شده که قاب تیتانیومی، نمایشگر، دکمه‌ها، سنسورها یا سایر اجزای آن آسیب دیده باشند.

البته اپل برنامه‌های تعمیر دیگری نیز برای مشتریان در نظر گرفته است. به عنوان مثال، مشتریان می‌توانند بدون توجه به اینکه دارای پوشش +AppleCare هستند یا خیر، باتری اپل واچ اولترا را با هزینه ۹۹ دلار تعویض کنند.

علاوه بر این، هزینه تعمیر اپل واچ سری ۸ بدون برنامه +AppleCare از ۲۹۹ تا ۳۹۹ دلار متغیر است، در حالی که باتری جایگزین آن ۷۹ دلار قیمت دارد. به همین ترتیب، هزینه تعمیر اپل واچ SE جدید نیز از ۱۹۹ تا ۲۲۹ دلار متغیر است.

تعمیر اپل واچ اولترا با سرویس +AppleCare

با این حال، سرویس +AppleCare برای اپل واچ اولترا نیز با قیمت ۹۹ دلار یا ۴.۹۹ دلار در ماه در دسترس است که حوادث متفاوتی را پوشش می‌دهد. مانند هر نوع پوشش بیمه‌ای، مشتریانی که این سرویس را خریداری کنند، در صورت صدمه دیدن دستگاه خود، می‌توانند آن را با هزینه کمتری تعمیر کنند.

اپل واچ ‌اولترا که برای ورزشکاران و کسانی ساخته شده که به دنبال ماجراجویی هستند، دارای بدنه‌ای ۴۹ میلی‌متری از جنس تیتانیوم و به رنگ خاکستری فضایی، نمایشگر بزرگتر با پوشش یاقوت کبود، مقاومت در برابر آب تا عمق ۱۰۰ متری، یک دکمه Action نارنجی رنگ جدید که می‌توان آن را برای عملکردهای مختلفی تنظیم کرد و موارد دیگری است. برخلاف مدل‌های معمولی اپل واچ، این دستگاه دارای یک محفظه بیرون زده برای تاج دیجیتال و دکمه کناری است.

اپل واچ اولترا از تاریخ ۱ مهر با قیمت ۷۹۹ دلار وارد بازار می‌شود.


این محتوا با حمایت اینترنت نامحدود زی‌تل تولید شده است.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + یک =