همراه با آتل آسوده خاطر زندگی کنید

یکی از محصولاتی در بازار از فروش بالایی برخودار می باشد و امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گرد تجهیزات پزشکی می باشند شما می توانید با فعالیت در این حیطه ی کاری زندگی خود را از آنچه هست تغییر دهید و شرایط خوبی از زندگی برای خود فراهم سازید برای اشنایی با این حیطه ی کاری و نمونه های پر فروش آن با ما همراه باشید.

آتل فایبرگلاس

آتل فایبرگلاس انواع بسیار مختلفی دارد که کمک می کند آسیب های ارتوپدی با سرعت العمل بالایی درمان شود و به صورت ثابت می باشد امروزه با پیشرفت بشریت اکثر پزشکان برای نگه داشتن مفاصل و استخوان های شکسته و آسیب دیده از آتل فایبرگلاس استفاده می کنند که این محصولات کاملا ضد حساسیت میباشد و وزن کمتری دارد تا بیمار بتواند به راحتی آن را استفاده کند.

قاتل فربر گلاس انواع مختلفی که برای گچ گیری عضو آسیب دیده می باشد فایبرگلاس یک نوع پلاستیک فشرده است که به شکل حلقوی تولید شده و به صورت نرم بسته بندی شده است که با رزین پلی اورتان میباشد آتل فایبر گلاس به صورت بسته های سه متری و ۵ متری تولید شده است که کاربرد های مختلفی دارد.

گاز استریل کیلویی

می توان گفت گاز استریل کیلویی، یکی از وسایل بسیار ضروری و مهم در پزشکی می باشد که کاربرد بسیار بالایی دارد و امروزه در بیمارستان ها، اتاق عمل ها، درمانگاه و حتی بیشتر خانه ها از ان استفاده می کنند گاز استریل مورد نظر از بهترین نوع پارچه و تار و پود استریل شده تشکیل شده است که بهداشتی می باشد.

از آن می توان برای استفاده در ترشحات زخم ها و همچنین پاک کردن خون در جراحی و برای پانسمان استفاده کرد گاز استریل توپی، نوع دیگر آن می باشد که عاری از هرگونه طعم و بوی است و در دندان پزشکی از این نوع پانسمان استفاده می شود گاز استریل طبی نمونه دیگر از گاز های استریل زا می باشد که برای جذب خون و همچنین ضد عفونی کردن محل زخمی و خراش استفاده می گردد.

آتل شبانه

برای خرید آتل شبانه یا هر نوع آتل دیگری ابتدا باید نوع آسیب را بدانید و اطلاع داشته باشید که برای آن قسمت از بدن چه نوع آتل دیگری می توانید مفید باشد سپس نسبت به خرید اقدام نمایید یکی از اصل های مهم در خرید آتل های شبانه یا معمولی اندازه ی آتل می باشد و شما باید نسبت به اندازه ی اندام مدنظر آتل را خریداری نمایید زیرا آتلهای کوچک باعث وارد آمدن فشار مضاعف می شوند و آتل های بزرگ نیز نمی توانند اندام ها را به درستی حفظ کنند.

در هنگام خرید آتل بهتر است که با پزشک خود مشورت نمایید و هر نوع آتلی که پزشک توصیه می کند را خریداری کنید همانطور که در قسمت بالا اشاره شد آتل ها انواع مختلفی دارند و بر اساس نوع آتل و اندازه ی آن قیمت های آنها نیز متفاوت است و به کلی آتل های خراجی گرانتر از انوع داخلی آن می باشند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =