وضعیت مالی ام با یک انگشتر زیر و رو شد

زمانی که به دنبال راهی برای ثروتمند شدن می گشتم با یکی از دوستانم که در زمینه رکاب انگشتر فعالیت داشت مشورت کردم و او به من پیشنهاد همکاری داد. من توانستم در مدت کوتاهی در این حوزه بدرخشم و به درآمد میلیاردی برسم. در ادامه بیشتر درباره ی انواع رکاب صحبت خواهم کرد.

رکاب انگشتر زنانه

به قسمتی که نگین یا سنگ روی آن قرار میگیرد رکاب انگشتر زنانه میگویند. رکاب ها براساس شکل ظاهری آن ها دسته بندی میشوند. مدل رکاب تاثیر زیادی در زیبایی انگشتر دارد.

مدل های متنوعی برای رکاب انگشتر به خصوص انگشتر های مردانه وجود دارد که هر کدام بسته به سلیقه افراد بسیار محبوب هستند.

این رکاب ها زیبایی خاصی دارند که میتوانند به صورت ماشینی با دستگاه و یا توسط افراد ماهر به صورت دست ساز ساخته شوند.

رکاب های دست ساز به دلیل گران تر بودن معمولا برای انگشترهای نگین داربا نگین و سنگ های گران قیمت تر ساخته می شوند.

در ادامه به معرفی چندین مدل از این رکاب ها می پردازیم، با ما همراه باشید:

انگشتر با رکاب فیلی

یکی از ساده ترین و در عین حال زیباترین رکاب ها، رکاب فیلی است که میتواند برای ساخت رکاب های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

رکاب انگشتر مردانه

انگشترهای نقره مدل‌ها و انواع مختلف زیادی دارند که نام‌ بردن انواع و توصیف آن‌ها بسیار دشوار است. اما به عنوان چند مثال برای شما تعدادی از قشنگ‌ترین رکاب انگشتر مردانه را ذکر خواهیم کرد. البته ممکن است براساس سلیقه‌ی شما مدل‌های زیباتری برای انگشتر وجود داشته باشد. به طور خلاصه رکاب چنگکی، رکاب سبدی، رکاب دوچنگکی، رکاب سبدی دوبل، رکاب بافت، رکاب‌ پل‌دار، رکاب شنل و رکاب V شکل از زیباترین رکاب انگشتر هستند که در لیست انواع رکاب‌ها قرار دارند. البته در طرح رکاب انگشتر می‌توان انگشترهای ۳‌سنگی (۳-STONE) را نیز نام برد، این انگشترها دارای سه نگین یا سنگ ارزشمند در ساختار خود هستند. سبک فشن (Fashion) نیز از این دسته جدا نیستند، طراحی این انگشترها کاملا بروز و مدرنیته هستند و طرفداران زیادی نیز دارند. زیباترین رکاب‌های انگشتر نامزدی را نیز در دسته‌ی سولیتر یا تک نگین ساده و تک نگین‌های همراه با ردیفی از نگین‌های اتمی می‌توانید در نظر داشته باشید.

رکاب انگشتر نقره

یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال زیباترین طرح‌های روی رکاب انگشتر نقره هستند که از خوشه‌ی انگور، برگ و حتی گل در طراحی آن‌ها الگوبرداری می‌شود.

از انواع رکاب انگشتر می‌توان به طراحی بافت در دوطرف نگین مرکزی انگشتر اشاره کرد. پیچ‌خوردگی‌ها و ساختار سه‌شاخه بافت‌مانند در رکاب این انگشترها باعث جذابیت منحصر به فرد آن‌ها می شود.

از زیباترین رکاب‌های انگشتر زنانه می‌توان به نوع پایه‌دار اشاره کرد. در این انگشترها سر رکاب شکل داده شده و به صورت پایه بلند شده است که این پایه می‌تواند کوتاه یا بلند باشد. در این پایه نگین یا سنگ تزئینی قرار می‌گرد و باعث جلوه‌ی بیشتر انگشتر می‌شود. برای بهره‌مندی و خرید رکاب انگشتر مردانه و زنانه اصل ارزان قیمت می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

در انتخاب زیباترین انگشترها شما هستید که تصمیم می‌گید از کدام انگشتر استقبال کنید. اما براساس آماری که به دست آمده است، رکاب انگشترهای مردانه با طرح خورشیدی استقبال بیشتری داشته‌اند. البته سنگ روی این رکاب‌ها نیز تاثیر زیادی در زیبایی انگشتر دارد که در انتخاب آن‌ها سلیقه‌ی شما دخالت می‌کند. در انگشترهای زنانه نیز این مساله به وضوح دیده می‌شود. البته انگشترهای مدرن و انگشترهای تک نگین سولیتر از دسته انگشترهای پرطرفدار برای بانوان است. انتخاب انگشترهای زیبا بستگی به استایل و تیپ شخصیتی شما دارد. بهتر است برای انتخاب زیباترین انگشترها به استایل رکاب آن نیز توجه زیادی داشته باشید. می‌توانید از طرح رکاب انگشتر مد نظر خود برای سفارش انگشتر دلخواهتان کمک بگیرید.

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =