پردرآمدترین شغل را در انگشتر پیدا کردم

در دنیای امروز افراد می ‌توانند رویاهایشان را دنبال کنند و به ثروت برسند. از نظر من پیوستن به گروه میلیاردرها کار دشواری نیست زیرا من در مدت زمان اندکی کسب و کار خود را در زمینه انگشتر شروع کردم و توانستم به درآمد میلیاردی برسم.

انگشتر عقیق مردانه

در روایات و احادیث مختلف دین اسلام اشاره های خیلی زیادی به خواص انگشتر عقیق مردانه و زنانه یمنی شده است و امامان معصوم شیعه نیز توصیه های فراوانی نیز به استفاده از این سنگ قیمتی و انگشترهایی که با استفاده از آن ساخته شده اند کرده اند.

بر همین اساس مردم مسلمان دنیا از جمله کشور ما علاقه خیلی زیادی به انگشترهای عقیق یمنی اصل نشان می دهند و از آنها در موقعیتهای مختلف به ویژه در زمان دعا و نیایشهای خود استفاده می کنند چون در روایات آمده است که برای اجابت هر چه زودتر و بهتر دعاها بهتر است که انگشتر عقیق در دست داشته باشید چون این انگشتر باعث می شود که دعاهای شما زودتر به اجابت خداوند برسند.

بر اساس روایتهای اسلامی سنگ عقیق یمنی به عنوان مومن ترین سنگ قیمتی شناخته می شود و شاید همین موضوع علت اصلی تاثیر آن در به اجابت رسیدن دعاها باشد و به طور کلی ثواب و آثار خیلی زیادی برای به همراه داشتند این نگین به ویژه در داخل انگشتر در نظر گرفته شده است.

انگشتر جواهر یاقوت

در بین انواع انگشترهای موجود در بازار انگشتر جواهر یاقوت کبود در انواع مدل و طرحها از محبوب ترینها می باشند و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده اند.

همچنین قابل ذکر است که علاوه بر خواص این سنگ یاقوت از خواص درمانی نیز برخوردار می باشد که این خواص درمانی عبارتند از: افسردگی، تیروئید، حساسیتهای پوستی و جوش صورت، لکنت زبان، سرگیجه، شوره سر، خونریزی، گردش خون، بیماریهای قلبی، مغز اعصاب، کلیه ها، بینایی، استخوانها، چشمها، عضلات و دستگاه گوارش از نمونه خواص درمانی سنگ یاقوت می باشند. برای شارژ سنگ یاقوت کافی است که آن را در آب جاری یک یا دو بار در ماه بشویید تا از این طریق انرژیهای منفی به آب انتقال می یابد و بعد از شستشو آن را حدود یک ساعت در زیر نور خورشید قرار دهید و بگذارید تا انرژی مثبت مجددا به آن بر گردد.

انگشتر یاقوت کبود

دستان شما با استفاده از انگشتر یاقوت کبود فاخر زیباتر می شود و هر کسی که خواص بی نظیر آن را می داند دوست دارد تا آن را بر دستانش بگذارد. بر اثر یک سری از کارها ممکن است بیماریهایی به سراغ ما بیلیند و ما نمی دانیم که راه درمان آنها به چه صورت می باشد. راه حل مناسبی که از گذشته در بین مردم رایج بوده است استفاده از خواص انرژی درمانی و طب سنتی و دیگر موارد بوده است که هر کدام از آنها دم دست تر بود به کار می رفت.

زیبایی کار اینجا خودش را نشان می دهد که فرد با رنگ چشم نواز آن مواجهه می شود و نمی تواند چشم از آن بردارد و این موضوع در کمتر سنگی وجود دارد و هر مدلی که به وجود می آید باید این خاصیت را با خود داشته باشد.

در علم امروزه درست که که مواد دارویی فراوانی کشف شده است که می توانند دردها و مشکلات ما را در عرض چند ساعت بر طرف کنند ولی افرادی هستند که بر خلاف استفاده از مواد شیمیایی دوست دارند به روش طبیعی این کار را انجام بدهند ولی داروی مناسب این کار را پیدا نمی کنند.

 

 

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =