پله های موفقیت را با آباژور یک شبه طی کردم

پولدار شدن رویایی است که همه ما تلاش می کنیم تا بتوانیم به آن برسیم، من به جای سرمایه گذاری در دلار و یا بورس، اندک سرمایه خود را در حوزه آباژور وارد کردم و توانستم کسب و کار خود را رونق ببخشم.

آباژور

برای تکمیل نورپردازی در فضای نشیمن استفاده از آباژور ایستاده بهترین گزینه است البته آباژورهای رومیزی هم انتخاب خوبی هستند اما آباژورهای ایستاده کنار سالنی چوبی برای فضاهای مختلف مناسب می باشند و می توانید به عنوان منبع نور در محیط‌های گوناگون آنها را استفاده نمایید همچنین با انتخاب طرح مناسب آنها با دکور منزل خود، اختلاف طرح‌ها و رنگ‌ها در محیط را کمتر کنید.

در دکوراسیون مدرن ابعاد این نوع آباژورها متفاوت می گردند، معمولا طراحان داخلی در دکوراسیون مدرن برای تهیه آباژور کنار سالنی چوبی آنها را با ارتفاع بلند تر انتخاب می کنند، این افراد در دکوراسیون‌هایی که رنگ‌های تیره بیشتری دارند آباژورهای کنار سالنی را با رنگهای روشن انتخاب می کنند،  آباژورهای کنار سالنی رنگ روشن بهترین ترکیب در منازلی با محیط تیره هستند که علاوه بر تامین میزان نور فضا به هماهنگی رنگ‌ها در محیط هم کمک می‌ کنند و فضا را شادتر می نمایند.

آباژور چوبی مدرن

به منظور تهیه آباژور چوبی مدرن ابتدا به خانه خود در همه جهات بنگرید و جایی که نور آفتاب به راحتی می تابد و یا چراغ تیر برق بیرون از پنجره آنجا را روشن می کند نیازی به این محصول نیست و یا اگر هم مشتاق به گذاشتن این محصول در آن قسمت می باشید یک آباژور کم نور و کوچک بخرید، به طوری که فقط همان نقطه زیر خود را نورانی کند. همچنین قبل از خرید آن جای آن را مشخص کنید زیرا اگر عجولانه آن را تهیه کنید و در منزل ندانید کجا بگذارید پشیمان خواهید شد.

امروزه کارخانه جات آباژور چوبی ایکیا مدرن در طرح و نقشهای پایه دار و گرد تولید می کنند. این محصول را می توان در کنار تختخواب اتاق خود قرار دهید تا شبانه که از تاریکی مطلق می ترسید آن را روشن کنید و همچنین اگر قرصی را که پزشکتان برای مصرف نصف شب شما تعیین کرده است را با خیال راحت و بدون اینکه از جای خود بلند شوید آباژور بغل دست خود را روشن کنید و داروی خود را بخورید.

آباژور رومیزی کلاسیک

دریافت قیمت آباژور رومیزی کلاسیک را می توانید از طریق وبسایت مجموعه ما استعلام بگیرید و مدل ارکید یک از پرفروشترین آباژور در بازار می باشد. آباژور در مدلهای مختلف تولید می شود که معمولا از جنس چوب و فلز یا پلاستیک می باشد که بنا به سلیقه افراد می تواند در طرحهای گوناگون تولید شود و با دارا بودن رنگبندی مختلف هنگام استفاده در کنار مبلمان منزل می تواند زیبایی خاصی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اکثر آباژور بصورت رومیزی بوده که در میز عسلی اتاق خواب استفاد می شود و برای اتاق پذیرایی در کنار میز کنار مبل بیشتر کارایی دارد. معمولا بصورت رومیزی بوده که برخی از مدلها با ارتفاع بیشتر بصورت ایستاده بکار می روند و روی زمین قرار می گیرند و برخی دیگر بصورت دیواری بوده و در دیواره ها نصب می گردند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + چهار =