پولدار شدن به روش من ساده است

برای پولدار شدن تنها کافیست که هوشمندانه انتخاب کنید و درست عمل کنید اینگونه است که می توانید ثروتمند شوید. من با فعالیت در حوزه سنگ مرمریت صلصالی طوسی و طلایی توانستم به پول برسم. در ادامه در رابطه با این سنگها گفته شده است.

سنگ مرمریت صلصالی

سنگ مرمریت صلصالی، یک انتخاب عالی برای استفاده جهت سنگ فرش کردن فضاهای داخلی ساختمان‌ها و منازل محسوب شود. علت دیگری که موجب می‌شود تا سنگ مرمریت صلصالی بیشتر برای سنگ کردن سطح سالن‌ها و یا پارکینگ‌های ساختمان‌ها مورد استفاده قرار بگیرد، مقاومت بالای این سنگ به نسبت سایر سنگ‌های مشابه است. در میان انواع مختلف سنگ مرمریت، سنگ مرمیت اسلب را می‌توان یکی از استثنائات خانواده‌ی سنگ‌های مرمریت به حساب آورد، زیرا همانطور که می‌دانید سنگ‌های مرمریت به دلیل جذب آب بسیار بالایی که دارند، قابلیت استفاده در محیط‌های بیرونی و یا مکان‌هایی مانند حمام و سرویس بهداشتی که در معرض آب و رطوبت زیادی هستند، را ندارند، اما سنگ‌های مرمریت اسلب با قابلیت جذب آب کمی که دارند یکی از انتخاب‌های خوب برای استفاده در این محل‌ها به حساب می‌آیند. طیف رنگی روشن و زیبای سنگ اسلب مصنوعی نیز یکی دیگر از دلایلی هستند که باعث می‌شوند استفاده از این سنگ‌ها در نمای بیرونی ساختمان‌ها زیبایی و جلوه‌ی بهتری پیدا کند.

سنگ مرمریت طلایی

معمولا برای دیزاین فضای داخلی در ساختمانها و پله های سنگی و سنگ مرمریت طلایی موجود در واحد های اداری و مسکونی از سنگ مرمریت خوی استفاده می گردد و این نوع سنگها از نظر ظاهری کمی شبیه به سنگهای مرمریت ازنوع بسطام می باشند به علاوه نگهداری سنگهای مرمرمیت خوی با داشتن سطحی براق و صیقل داده شده بسیار آسان است و جهت شستشو و نظافت در سنگهای مرمریت، به هیچ وجه نباید از اسید و سایر مواد شوینده ی پرقدرت استفاده کرد و درصورتی که بعد از گذشت زمانی سطوح آن تیره و کدر گردید، به کمک یک دستگاه مناسب ساب زن، همانند روزهای اول دوباره تمیز و براق می گردد. قیمت سنگ مرمریت خوی به عوامل مختلفی از جمله: میزان ضخامت سنگ و درجه سختی سنگ، شهر و مرکزخریدی که از آن سفارش می دهید و میزان کیفیت سنگ بستگی دارد و معمولا سنگهای مرمریت از معادن موجود در شهر خوی استخراج می گردند.

از عمده محصولاتی که با ظاهر جذاب خود ذهن بسیاری از مشتریان را به سوی خود متبادر نموده است، معایب سنگ مرمریت طوسی می باشد که دارای یک پس زمینه مشکی بوده و طرح عنکبوتی خاکستری رنگ را در آن شاهد می باشیم. در موارد ذیل در صدد هستیم تا مشخصه های بی نظیر سنگ مرمریت طوسی را برشمریم تا نسبت به انتخاب نوع مناسب آن اقدامی لازم نمایید.

سنگ مرمریت طوسی

یکی از ویژگیهایی که می توانیم برای سنگ مرمریت طوسی قائل شویم، میزان تراکم فراوان است که از این نظر شاهد میزان درصد خالصی بیشتری می باشیم.

اگر بخواهیم در مورد میزان ساب خوردگی سنگ مرمریت طوسی نکته ای بیان نماییم این است که محصول مذکور با این عمل موجب دوام بسیار طولانی در برابر عوامل محیطی خواهد شد.

از دیگر مشخصه های سنگ مرمریت طوسی دوام و پایداری در برابر برخورد اجسام و همچنین اصطکاک پایین آن می باشد.

در واقع سنگ مرمریت دارای رنگ بندی متنوع بوده و انتخابهای گوناگون افراد را به همراه می آورد.

و ذکر این نکته خالی از لطف نیست که سنگ مرمریت طوسی در برابر آب و سایر مایعات نفوذ ناپذیر و امکان شستشوی آن نیز بسیار آسان بوده و از این نظر شاهد از بین رفتن طرح و نقش آن نمی باشیم.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 7 =