پول و ثروت به سمت من سرازیر شد

زمانی که پول و ثروت را در جایگاه اصلی ذهن خود قرار دهید، می‌توانید تمام زمان خود را برای آن گذاشته و فعالیتی قدرتمند را آغاز نمایید تا به موضوعی که در ذهن شما است دست پیدا نمایید. در همین راستا فعالیت خود را در حوزه تجیهزات پزشکی آغاز نموده و پس از مدتی ثروتمند شدم. در اینجا سه نمونه از این تجهیزات را به شما معرفی می نمایم.

دستگاه لیپوساکشن

لیپوساکشن قدرتی یا لیپوساکشن با روش پال یکی از روش های نوین جراحی پیکرتراشی است که باعث حذف چربی های موضعی و ایجاد تناسب ظاهری می شود. این روش دارای ویژگی هایی است که در این مقاله به آن ها می‌پردازیم. این کار با دستگاه لیپوساکشن این بستر را فراهم می ‌کند که جراح کنترل بیشتری روی عمل داشته و چربی ها را دقیق ‌تر و با ظرافت بیشتری استخراج کند. لیپوساکشن با روش پال تفاوت‌ های زیادی با لیپوساکشن معمولی دارد.

عمل لیپوساکشن به این گونه است که جراح با استفاده از قدرت دست و حرکت دادن کانولا در بافت به تخریب چربی می پردازد. طبیعی است که این روش ایمنی کمتر و دقت پایین تری به همراه داشته باشد، زیرا باعث خستگی جراح و کاهش دقت جراحی او می شود. قبل از اینکه به بیان لیپوساکشن قدرتی بپردازیم باید درباره لیپوساکشن کلاسیک توضیحاتی را ارائه دهیم.

دستگاه الکترولیز مو

یکی از دستگاه های پیشرفته که در ایران است دستگاه الکترولیز مو است که می توانید دستگاه الکترولیز در تهران را به راحتی تهیه نمایید. این دستگاه با کیفیت موهای سفید و سیاه را کاملا به مرور زمان از بین می برد و موجب سفید شدن پوست نیز می شود.

این وسیله بسیار کاربردی می باشد و می توانید موهای زائد را طی مدت کوتاهی از بین ببرید این دستگاه با برق کار می کند می توانید از آن در مکانهای مختلف نیز استفاده نمایند دستگاه الکترولیز در تهران به خاطر اینکه تنوع بسیار بالایی دارد.

همچنین در اندازه های کوچک و بزرگ ارائه داده می شود فروش بیشتری در تهران دارد دستگاه الکترولیز سلولهای مرده پوست را کاملاً از بین می برد و  همچون صابون خرچنگ باعث شفاف سازی پوست صورت نیز می گردد این دستگاه از چروک شدن پوست نیز جلوگیری می کند و با مصرف آن می توانید از افتادگی پوست نیز جلوگیری کنید.

دستگاه اتوکلاو

برای خرید دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی دسته بندی های مختلفی وجود دارد و تعداد شرکتهای سازنده می تواند شرایط متفاوتی را برایتان ایجاد کند و ما همیشه سعی در ارائه بهترین تجهیزات استریل در مدلهای مختلف داریم و در این مسیر از بهترین سازندگان تجهیزات استریل به شما خدمات ارائه می دهیم.

در اینجا توجه شما را به دو شرکت تولید دستگاه اتوکلاو جلب می کنیم: ۱. اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید ۲. اتوکلاو آزمایشگاهی مگا بر اساس گزارش موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، شرکت ایران تولید، تولیدکننده انواع اتوکلاو های درجه یک آزمایشگاهی به عنوان واحد نمونه طی سالهای ۷۹، ۸۰، ۸۱ و ۸۵ شناخته شد و تجهیزاتی که در این شرکت تولید می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =