چرا به ثروتی نامحدود رسیدم

وقتی افراد ثروتمندی را که می بینیم فکر می کنیم بدون هیچ تلاش خاصی و به دلایلی خیلی ساده انگارانه به پول هنگفتی دست پیدا کرده اند. در صورتی که این تفکر به طور کل اشتباه است و هر شخصی مانند من بسیار تلاش کرده تا به جایگاه کنونی خود برسد و در ادامه برخی از حوزه های پولساز را معرفی خواهم کرد.

کاشی شیشه ای

قیمت کاشی شیشه ای باکیفیت و ارزان را از سایت معتبر ۱ سرامیک بخواهید. اگر به دنبال تغییری زیبا در دکوراسیون منزل خود هستید این کاشی و سرامیک براق بهترین انتخاب خواهد بود. هر چه ضخامت لعاب کاشی بیشتر باشد از درخشندگی بیشتری برخوردار خواهد بود. این درخشندگی دارای عمق است که همین عمق و درخشندگی از مهمترین فاکتور‌های زیبایی و کیفیت کاشی خواهد بود.

همچینین از اصلی ترین عوامل تعیین قیمت آن ها نیز می‌باشد. پر واضح است که امکان اعمال لعاب با لایه ‌های ضخیم تر در این نوع تولید وجود ندارد. پس به همین مناسبت کاشی شیشه ای با عمق لعابی در حدود ۶ تا ۸ میلیمتر تولید شده است. این کاشی به علت عمق و درخشندگی بالا، به کاشی کریستالی نیز شهرت یافته است.

نقاشی با رنگ روغن

امروزه بسیاری از مراکز فروش وسایل نقاشی با رنگ روغن، امکان خرید اینترنتی را برای خریداران فراهم کرده اند.خریداران می توانند به راحتی در داخل منزل کاتالوگ محصولات را مشاهده کنند و بر اساس نیازی که دارند، سفارش خود را ثبت کنند. خرید اینترنتی دارای مزیت های زیادی است که از مهم ترین ان ها می توانیم به صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره کنیم.

یکی از وسایل بسیار پرکاربرد و مناسب برای نقاشان و طراحان، جعبه لوازم نقاشی رنگ روغن است که در جنس های مختلفی تولید می شود. استفاده از جعبه های چوبی بسیار متداول است و افراد بسیاری به ان علاقه دارند. این جعبه ها باعث می شوند که هنرمند تمام وسایل خود را به راحتی در ان قرار دهد. برخی از این جعبه ها به صورت دو طبقه هستند که طبقه اول ان ها دارای ۵ خانه با ابعاد متفاوت است و برای انواع تیوپ رنگ، قلمو و دیگر ابزار مناسب است. طبقه دوم این جعبه ها به صورت ساده طراحی شده است و می توان در ان ابزاری مانند مداد، خودکار، دفتر، مداد رنگی و… را جای گذاری کرد. در این جعبه ها قفل هایی تعبیه شده است که از ریختن وسایل داخل آن جلوگیری می کند.

نبشی دیوار

به طور کلی نبشی دیوار مدل ها و کاربردهای مختلفی دارند که به آن می پردازیم. نبشی پلاستیکی که در دیوار هم موجود است، یکی از انواع ان هاست. از جمله پروفیل های پرکاربرد در تجهیزات ساختمانی سازی نبشی آهنی است موارد دیگری از جمله ناودانی، سپری و… موجود است که در سازه ها کاربرد دارند.

وظیفه نبشی عمدتا اتصال دو قطعه به یکدیگر می باشد در واقع از نبشی ها برای متصل کردن پل ها به ستون ها و صفحات مورد استفاده قرار می گیرند و حتی می توان گفت نبشی برای ساخت خرپا هم می باشد. نبشی ها حتی به گونه ای ساخته می شوند که بتوان تحمل بارشان را محاسبه کرد این کار را می توان توسط فرمولی که متخصصان در این  زمینه تهیه کرده اند انجام داد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =