چرخش دوران من فقیر را ثروتمند کرد

ثروتمندان همواره به دنبال پیدا کردن یک راه‌ حل جدید برای رسیدن به موفقیت می ‌گردند به همین دلیل تصمیم گرفتم خودم را به یکی از افراد ثروتمند وصل کنم تا راه و رسم آن ها را فرا بگیرم و با کشف رمز موفقیتشان کسب و کارم را بر این اساس برپا کردم و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به درآمد دلاری بسیار زیادی رسیدم.

ارده سویدا

برای تهیه کردن یک ارده سویدا کنجد جنوب با کیفیت و اصیل ابتدا باید طرز تهیه آن را یاد گرفت که در این مقاله قصد داریم طرز تهیه این محصول فوق العاده را به بهترین روش برایتان بازگو کنیم تا بتوانید خودتان در منزل ارده کنجد بی نظیری درست کنید و از خواص بی نهایت آن لذت ببرید.

برای تهیه ارده کند باید اول کنجدها را در آب بگذارید و بعد از مدتی پوست آن را جدا کنید و دانه های جدا کرده کنجد را با دستگاه چرخ کنید تا به شکل ارده در بیاید و در نهایت به ارده کنجد دست پیدا می کنید. علاوه بر این محصول روغن کنجد یا ارده هم بسیار مفید است که با گذاشتن ارده بر روی دمای بالا و تفت دادن آن بدست می آید و از طریق دیگری هم می توان روغن گرفت که آن هم با فشار دادن کنجد نیز بدست می آید.

ارده کنجد دو آتیشه

ارده های کنجد که بدون بسته بندی به بازار عرضه می شوند در دسته بندی های کیفی گوناگون قرار می‌ گیرند و هر کدام با نرخ فروش متفاوت و خاص به خود به فروش می رسند. در زمان خرید ارده کنجد دو آتیشه محصولاتی که از نوع ارگانیک هستند و از برند های شناخته شده می باشند گزینه بهتری برای خرید هستند و خرید آن ها خرید با کیفیت بالا می شود.

با تنوع در قیمت ارده کنجد دو آتیشه متقاضیان خرید این محصول با هر میزان هزینه می توانند آن را تهیه نمایند و از خواص بی نظیر این خوراکی برای بدن بهره مند شوند.

ارده ترنگ اردکان

قیمت ارده ترنگ اردکان با توجه به کیفیت کنجد استفاده شده متغیر می باشد. اگر کنجد ایرانی و تازه باشد قیمت محصول نیز بیشتر می باشد.

حوه مصرف ارده ترنگ به چه صورت است؟  می توان بصورت خام در وعده صبحانه مصرف نمود یا شیره شکر یا نبات شیرین نمود. چرا ارده ادکان معروف می باشد؟ صنعت روغن گیری در اردکان از قدمت بالایی برخوردار بوده و کیفیت بالایی دارد.

ایرانی ها و برخی دیگر از کشور های آسیایی مثل ترکیه، ارمنستان و بلغارستان از ارده کنجد برای تهیه دسر های مقوی استفاده می کنند. خوراکی هایی که با این نوع ارده پخته می‌ شوند طبخ بسیار آسانی دارند و یک گزینه عالی برای تقویت بدن هستند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شانزده =