کاهش قیمت دلار و یورو 26 شهریور 1402

کاهش قیمت دلار و یورو ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از سایت طلا

به گزارش سایت طلا،قیمت انواع ارز در معاملات امروز (۲۶ شهریورماه) مرکز مبادله ایران اعلام شد و بر اساس آخرین نرخ ثبت شده برای هر دلار آمریکا به صورت اسکناس و حواله به ترتیب ۴۱ هزار و ۲۷۹ تومان و ۳۷ هزار و ۵۲۷ تومان است اعلام شد.

همچنین هر درهم اسکناس نیز ۱۱ هزار و ۲۴۰ تومان قیمت‌گذاری شد و هر درهم حواله به ۱۰ هزار و ۲۱۸ تومان رسید.

هر یورو نیز به صورت اسکناس ۴۴ هزار و ۱۸ تومان و حواله آن ۴۰ هزار و ۱۶ تومان قیمت‌گذاری شد

قیمت ارز توافقی

سایت کانون صرافان از ۱۴ شهریور ماه تا به امروز همچنان از دسترس خارج است و بررسی تغییرات نرخ انواع ارز و انواع سکه بر مبنای قیمت‌های اعلامی این مرجع امکان‌پذیر نیست. اما قیمت دلار امروز ‌در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری نسبت به مرکز مبادله ارز و طلا قرار دارد؛ قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۸ هزار تومانی در کانال ۴۹ هزار تومان قرار دارد.

قیمت ارز خدماتی

قیمت دلار خدماتی امروز یکشنبه ۲۶ شهریور طبق اعلام مرکز مبادله ارز و طلا تا ساعت ۱۱ و نیم ۴۱ هزار و ۲۸۰ تومان به ثبت رسید. درمقایسه با چهارشنبه هفته قبل قیمت دلار خدماتی پنج تومان تقلیل پیدا کرده و همزمان قیمت یورو خدماتی امروز با افت ۲۶۰ تومانی به ۴۴ هزار و ۲۰ تومان رسیده است.

کاهش نرخ رسمی ۲۸ ارز

بانک مرکزی امروز یکشنبه، نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۸ ارز افزایش و نرخ ۲۸ ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارز‌ها ثابت ماند.

بانک مرکزی امروز یکشنبه (۲۶شهریور)، نرخ هر پوند را ۵۲ هزار و ۱۰ ریال و یورو را ۴۴ هزار و ۷۸۶ ریال اعلام کرد.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید

منبع طلا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − یک =