کسب و کار اینترنتی که ثروت را به من چسباند

کسب و کار اینترنتی مختلفی در جامعه  وجود دارد که هر کدام دارای تفاوت هایی هستند در این مقاله به کسب و کار اینترنتی در حوزه چسب پرداخته شده است که به دلیل استفاده های بسیار زیادی از این محصول در همه صنف ها می شود از سود قابل توجه ای برخوردار است.

چسب آهن

یکی از مهمترین ملزومات برای اتصالات فلزات گوناگون چسب آهن می باشد که دارای کیفیت بی نظیر می باشد از این رو اغلب در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، قیمت چسب آهن با توجه به مواردی مانند: اندازه بزرگ یا کوچک، داشتن بسته بندی تیوپی یا قوطی، برند و شرکت سازنده و سایر موارد تعیین می گردد.

چسب آهن با استفاده از موادی چون رزین وهاردنر تولید شده و سبب پیوند ناگسستنی و مستحکم می گردند از این رو در بازسازی، تعمیر و پر کردن سطوح مختلف فلزی به کار برده می‌ شود و با پرداخت هزینه کم و به راحتی می توان به تعمیر آن ها پرداخت.

چسب بلوک

هبلکس نوعی ساختمان پیش ساخته است که امروزه در اجرای ساختمان سازی بسیار کاربرد دارد و از به روزترین مصالح ساختمان یاد شده است. چسب بلوک سبک هبلکس باید قوی و درجه یک باشد تا در هنگام چسباندن بلوکها به هم کارایی خوبی داشته باشد.

این نوع چسب در اصل نوعی ملات خشک است که البته می توان در اجرای این بلوک در جهت ساختمان سازی از ملات دیگر هم استفاده نمود اما استفاده از چسب بهتر است زیرا هم ارزان تر و به صرفه می باشد و محیط را کثیف نمی کند و هم اینکه سرعت کاررا بالا می برد و کیفیت خوبی نیز دارد. چسب هبلکس و چسب بلوک رضوی اغلب از سیمان، ماسه، آب و دو نوع چسب پلیمری تولید می شود که در بازار با حجمهای زیاد به فروش می رسد و معمولا در کیسه های ۲۰ کیلویی و بیشتر تولید و به بازار ارائه می شود.

چسب چوب

یکی از موارد کاربردی که در صنعت چوب بری به کار می رود چسب چوب است اگر بخواهیم به چگونه گی درست کردن چسب چوب اشاره کنیم و بگوییم که چیست باید این مطلب را تکمیل کنیم که بسیار سخت و البته مقرون به صرفه تر است. اما قطع به یقین استفاده از این نوع چسب چوب بسیار بسیار بی کیفیت خواهد بود.

چرا که نمونه های بهتر و قوی تر وجود دارد که از مشتقات نفتی و شیمیایی و ترکیباتی که عمدتا شده در قسمتهای کنترل کیفیت کارخانه ها و استانداردهای لازم در خصوص خروجیهای مناسب و چسبندگیهایی که انتظار می رود از این نوع چسب داشته باشد تا دریافت می کنند. چسب چوب در رنگها و طرحهای دیگری وجود دارد و در گذشته رنگ آن عمدتاً سفید بوده است.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =