کلید موفقیت را در دستان خود گرفتم

موفقیت در اثر تجربه و اشتیاق رقم میخورد. زندگی فقط گذشت زمان نیست. زندگی جمع آوری تجربیات و تکثیر آن ها است. تجارت این بینش را به من هدیه داد و از این طریق مرا به حس خوشبختی بی نظیر و ثروت بی نهایت هدایت کرد. در ادامه دوست دارم شما را با محصولات درجه یک خود آشنا کنم.

مستربچ بژ

مستربچ بژ، نوعی دیگر از رنگدانه های پلیمری است که برای تولید انواع محصولات در صنعت پلاستیک و پلیمر مورد استفاده و بهره برداری قرار میگیرد.

مستربچ بژ،نوعی از رنگدانه های پلیمری است که در رنگ آمیزی پلیمر های خام در حین تولید بکار گرفته می شود.

مستربچ کالر بژ از درصد بالایی از پیگمنت ها تولید می گردد و همچنین از یکی از معروفترین و تخصصی ترین محصولات این فرایند محسوب می شود.

در تولید مستربچ با کالر بژ از بهترین و جدیدترین ماشین های ساخت کشور آلمان و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ساخت کشور های اروپایی بهره می گیرند.

از مستربچ با کالر بژ در تولید محصولات پلیمری مانند، ظروف یکبار مصرف و ظروف بادی روغن موتور، انواع مختلف فیلم های با جنس پلی اتیلنی، ظروفiml و ورقه هایpp وps استفاده می کنند.

مستربچ بوگیر

از مشخصات بارز مستربچ بوگیر، این نکته است که دارای غلظت زیادی بوده و به همین علت پخش رنگ آن به صورت یکنواخت و سرتاسری است.

ویژگی مهم دیگر در مورد این نوع مستر بچ سهولت آن در هنگام جا به جایی است که به علت حالت گرانولی آن می باشد.

و مهمترین مشخصه این مستربچ عدم پخش پیگمنت ها در هوا می باشد که این امر باعث شده تا سبب ایجاد آلاینده ها در هوا نشود و در نتیجه برای سلامتی کارکنان زیان آور نباشد.

همچنین شفافیت رنگ و وضوح کامل پخش رنگدانه در محصول که باعث جلوگیری از کدری آن می شود، از ویژگی های مهم این نوع از مستربچ در اثر گذاری رنگ محصولات می باشد که از ویژگی های بسیار مهم مستر بچ با کالر بژ محسوب می گردد.

 

مستربچ پاستیلی

از نکات بسیار مهم که باید در خرید مستربچ پاستیلی مورد بررسی قراردهید. ابتدا قابلیت استحکام و مقاومت بالا در برابر احتراق و حرارت است که سبب شده تا گزینه مناسبی برای خرید شما باشد.

نکته مهم دیگر برچسب استاندارد جهانی و کیفیت محصول از مسائلی است که قبل از خرید باید به آن دقت فرمایید.

مستربچ ها یا به صورت بسته بندی شده و یا کیلویی به فروش می‌رسد و شما میتوانید که مقدار لازم را که متناسب با نیازتان است را خریداری نمایید.

توجه داشته باشید دانه های گرانول مستر بچ  پاستیلی بصورت تیکه های پلاستیک سفت شده هستند و هیچ چسبندگی و رنگ پس زده گی در بین آن نباید مشاهده کنید که اگر غیر از این باشد نباید اقدام به خریداری کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + نه =