نسخه کمپر جک سانری آرین دیزل معرفی شد؛ خودروی مسافرتی قانونی دارای مجوز اتوکمپینگ

کمپر دارای مجوز اتوکمپینگ براساس جک سان ری آرین دیزل

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

بازار خودروهای مسافرتی و اصطلاحا کمپر که از قابلیت های تامین نیازهای حداقلی در سفرهای جاده ای برخوردارند طی سال های اخیر رو به بزرگ شدن بوده است و در همین راستا نیز اخیرا شرکت های بزرگ سازنده خودروهای کار و تجاری، نسبت به عرضه محصولات خود در این بخش از بازار ترغیب شده اند. آرین دیزل، عرضه کننده محصولات تجاری JAC در ایران در تازه ترین اقدام، نسبت به تجهیز نسخه های پلاک سفید از ون SUNRAY اقدام کرده است که یکی از معدود خودروهای کمپر دارای مجوز قانونی اتوکمپینگ در کشور محسوب می شود.

جک سانری در حدود یکسال است که در بازار خودرو کشور حضور دارد و در دو نسخه کارگو (با قابلیت تبدیل به کمپر) و مدل شانزده نفره با پلاک عمومی (به عنوان میدی باس) و با قیمتی در حدود ۱ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان عرضه می شود.

جک SUNRAY کمپر

یک موتور ۲.۷ لیتری توربو دیزل به قدرت ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر نیرو بخش این ون سایز بزرگ است که از نظر ابعاد و اندازه، بزرگترین ون موجود در بازار خودرو کشور محسوب می شود.

جک SUNRAY کمپر

آرین دیزل قصد دارد تا امکان سفارشی سازی این کمپر را برای مشتریان خود فراهم آورد و بسته به سطح تجهیزات و امکانات سفارشی مشتریان، مدت زمان تحویل و قیمت خودروهای ثبت نامی نیز متفاوت خواهد بود.

جک SUNRAY کمپر

خودرو معرفی شده سان ری توسط آرین دیزل، به سفارش مشتری به پنل خورشیدی بر روی سقف، سایه بان برقی، موتور برقی، آب گرمکن، یخچال، سیستم صوتی و تصویری و تهویه مطبوع دو منطقه ای مجهز شده و قیمتی در حدود ۴۸۰ میلیون تومان بیشتر از قیمت اصلی خودرو دارد که البته این نرخ ها مربوط به زمستان ۱۴۰۰ است.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =