گارمین از ساعت های Fenix 7 Pro و Epix 2 Pro رونمایی کرد

گارمین از ساعت های Fenix 7 Pro و Epix 2 Pro رونمایی کرد

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

گارمین مدل‌های پرو ساعت‌های سری Fenix 7 و Epix 2 خود را معرفی کرد. در حالی که Epix 2 Pro با همان قیمت نسخه اصلی معرفی شده اما Fenix 7 Pro گران‌تر شده است. در ادامه مشخصات این دو دستگاه را مرور می‌کنیم.

مشخصات و ویژگی ساعت های گارمین Fenix 7 پرو و Epix 2 پرو

Garmin Fenix 7 Pro

گارمین Epix 2 پرو در سه اندازه ۴۲ میلی متری (با نمایشگر ۱.۲ اینچی)، ۴۷ میلی متری (با نمایشگر ۱.۳ اینچی) یا ۵۱ میلی متری (با نمایشگر ۱.۴ اینچی) عرضه می‌شود (نسخه اصلی فقط در اندازه ۴۷ میلی‌متری موجود بود).

از نظر قابلیت، Epix 2 Pro و Fenix 7 Pro تقریباً مشابه هستند و تفاوت اصلی آن‌ها به نمایشگر مربوط می‌شود. سری Epix دارای نمایشگر AMOLED است، در حالی که گارمین برای دستگاه‌های Fenix از نمایشگرهای Memory-In-Pixel (MIP) استفاده کرده است که مصرف انرژی بیشتری دارند (به‌ویژه در حالت همیشه روشن).

مدل‌های ۴۷ میلی‌متری Epix 2 Pro می‌توانند تا ۱۶ روز در حالت ساعت هوشمند دوام بیاورند و اگر حالت نمایشگر همیشه روشن آن فعال باشد، این میزان تا ۶ روز کاهش پیدا می‌کند. ردیابی GPS نیز باتری آن را در ۴۲ ساعت خالی می‌کند و اگر حالت چند باند آن را فعال کنید، تا ۳۲ ساعت باتری دستگاه خالی خواهد شد. از طرفی دیگر، Fenix 2 Pro عمر باتری ۲۲ روزه را ارائه می‌کند، با حالت ردیابی GPS تا ۷۳ ساعت دوام می‌آورد و فعال کردن حالت چند باند عمر باتری آن را تا ۴۸ ساعت کاهش می‌دهد.

وجود چراغ قوه از جمله قابلیت‌های جدید این ساعت‌ها است

از دیگر مشخصات این دستگاه‌ها می‌توان به ۳۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی اشاره کرد که برای نقشه‌های آفلاین و همچنین موسیقی استفاده می‌شود. به‌علاوه، تمام مدل‌های دارای GPS چند باند هستند. تغییر قابل توجه دیگر اینکه تمام مدل‌ها دارای چراغ قوه هستند، حتی مدل‌های ۴۲ میلی‌متری. چراغ قوه آن‌ها دارای دو LED سفید و یک LED قرمز است. سنسور ضربان قلب اپتیکال کاملاً جدید (Elevate V5) دیگر ویژگی مهم این دستگاه‌ها است و هرچند گارمین به‌طور رسمی این موضوع را تایید نکرده، اما شواهدی مبنی بر موجود سخت افزار ECG در آن‌ها وجود دارد.

قیمت ساعت‌های جدید گار‌مین

Garmin Epix 2 Pro

گارمین Fenix 7 پرو با قیمت پایه ۸۰۰ دلار برای مدل‌های ۴۲ میلی‌متری و ۴۷ میلی‌متری راهی بازار خواهد شد که در مقایسه با نسخه قبلی، یعنی Fenix 7/7S حدود ۱۰۰ دلار افزایش یافته است. نسخه‌های ۴۲ میلی متری و ۴۷ میلی متری گارمین Epix 2 پرو نیز با قیمت ۹۰۰ دلار و نسخه ۵۱ میلی‌متری آن با قیمت ۱۰۰۰ دلار فروخته می‌شوند که در مقایسه با نسخه غیر پرو تغییری نکرده است.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهار =