عامل بهبود سایت

۴ عامل بهبود سایت در گوگل

مقدمه

برای این که سایتان رتبه بهتری پیدا کند ما ۴ عامل بهبود سایت را بازگو خواهیم کرد. علاوه بر این چهار مورد محتوا و سئو هم بسیار مهم هستند، در واقع اصل کار محتوا سئو شده است و این‌ها جزئیات بهبود سایت هستند.

برای این که شما در رتبه‌های نخست گوگل قرار بگیرید باید محتوای خوبی داشته باشید و کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کنیدف برای این کار از متخصصان محتوا و کارشناسان سئو استفاده کنید. شما می‌توانید متخصصاتن مختلف را برای بهبود سایتتان به استخدام در بیاورید.

عامل بهبود سایت

۱٫تاریخ تولید محتوا و تازگی سایت

هرچه قدر محتوا شما تازه‌تر و به روز تر باشد بهتر است. از بین پست‌های مختلف بیشتر مقالاتی دیده می‌شوند که در گوگل تازه تولید شده باشند. با گذشت زمان و قدیمی شدن یک مقاله لازم است آن را به‌روزرسانی کنید.

به یاد داشته باشید که این موضوع درباره دامنه نیز صادق است در گوگل وب‌سایت‌هایی که دامنه جدید‌تری دارند سریع‌تر رشد می‌کنند ولی از طرف گوگل شدیدتر بررسی می‌شوند. این وب‌سایت‌ها به دلیل این‌که نوپا تر هستند توسط گوگل بیشتر بررسی خواهند شد. با گذشت زمان و اعتماد گوگل به یک وب‌سایت کنترل و حساسیت گوگل کاهش پیدا خواهد کرد.

عامل بهبود سایت

۳٫کاربرد HTTPS

این‌که سایت شما در چه مدت زمانی نمایش داده می‌شود بسیار مهم است. سایت‌هایی که هنوز به نام نشده‌اند باید بتوانند زیر ۳ ثانیه سایتشان نمایش داده شود. برای این کار باید به سراغ برطرف‌کردن ایرادات سایت بروید. به کمک ابزار‌های گوناگون مانند گوناگون مانند گوگل لایت هاوس(Google Lighthouse) شما می‌توانید سرعت سایت را مشاهده کنید و این ابزار به شما همچنین حجم و وقتی را که هر عکس و محتوا در سایت از شما می‌گیرد را نمایش می‌دهد.

عامل بهبود سایت

۲٫استفاده از HTTPS

استفاده از HTTPS این را نشان می‌دهد که سایت شما از لحاظ امنیتی خوب عمل می‌کند. در واقع HTTPS به معنای پروتکل امن انتقال ابر متن می‌باشد. این پروتکل بسیار کامل است.

عامل بهبود سایت

۴٫همخوانی در نسخه موبایل

باتوجه‌به این‌که وب‌سایت‌ها بیشتر و بیشتر توسط گوشی جست‌وجو می‌شوند توصیه می‌شود در هنگام تولید محتوا و طراحی سایت، به‌گونه‌ای عمل کنید که وب‌سایتتان درگوشی هم نمایش داده شود و با نسخه گوشی سازگاری داشته باشد.

مجله اینترنتی تورلو

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 8 =