۷ ایده جالب برای کسب و کارهای لاکچری و لوکس

خیلی ها دوست دارند پول زیادی بدست آورند و در کوتاه مدت، شهرت و اعتباری کسب کنند، اگر چه این قانون کسب و کار است که درآمد بالا و شهرت زیاد، نیاز به صبوری و کار و تلاش خستگی ناپذیر دارد.

قیمت یخچال اسنوا

همان طور که مستحضر هستید قیمت یخچال اسنوا یا یخچال جنرال الکتریک دو قلو ۱۸۰۰ ۴۰ فوت در تمامی مراکز سراسر کشور متفاوت است. این یخچال از امکانات و کارایی بالایی برخوردار است و با توجه به پیشرفته بودن آن، متقاضیان برای تهیه این محصول اقدام می نمایند چرا که کیفیت برای آنها بسیار اهمیت دارد.

قیمت دستکش لاتکس جدید

قیمت دستکش لاتکس جدید مناسب بوده است و از مواد طبیعی تولید شده و دارای کشسانی بالایی بوده واز آنجایی که این دستکش ضخیم نمی باشد و جراحانی که در کار خود نیازی به لامسه بالایی هستند مورد استفاده قرار می گیرد و این نوع دستکش به خاطر مواد طبیعی که در تولید آن به کار رفته است، در هنگام استفاده از آن دست دچار حساسیت و خارش می گردد.

عایق صدا تضمینی

پشم سنگ یک نوع عایق حرارتی و صوتی می باشد که از انتقال حرارت جلوگیری می کند و مانع از انتقال صدا نیز می‌ شود در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش اتلاف انرژی می گردد و عایق صدا تضمینی پشم سنگ انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربردهای گوناگونی دارد و این عایق به جهت اینکه عایق خوبی در برابر صدا و حرارت می باشد و در صنعت ساختمان سازی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد همچنین در ضخامتهایی مختلفی تولید می شود.

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =