کدام خودروسازان در نمایشگاه خودرو شیراز حضور خواهند داشت؟

بیست‌و‌یکمین نمایشگاه خودرو شیراز از روز ۲۲ خردادماه ۱۴۰۳، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. نمایشگاه خودرو شیراز طی روزهای ۲۲ الی ۲۵ خردادماه ۱۴۰۳، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز فعال خواهد بود. این نمایشگاه به عنوان یکی از نخستین رویدادهای خودرویی سال ۱۴۰۳ شناخته می‌شود. همچنین به دلیل محبوبیت خودروهای سنگین در استان فارس و منطقه جنوب کشور، انتظار داریم تا شرکت‌های تولید خودروهای تجاری حضور چشمگیری در این رویداد داشته باشند. در ادامه نگاهی به برخی از شرکت‌ها و خودروهایی خواهیم داشت که طی روزهای ۲۲ تا ۲۵ خردادماه ۱۴۰۳، در رویداد خودرویی شیراز حاضر خواهند شد.

اسامی برخی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه خودرو شیراز

براساس آن‌چه خبرگزاری‌های داخلی گزارش داده‌اند، تاکنون ۲۰ شرکت برای حضور در نمایشگاه خودرو شیراز اعلام آمادگی کرده‌اند. از بین تمامی این شرکت‌ها، چند برند نیز با محصولات جدید خود در شیراز حاضر خواهند شد. یکی از جذاب‌ترین محصولات این رویداد، نسل جدید میتسوبیشی اوتلندر خواهد بود که توسط آرین موتور و به‌صورت وارداتی در کشورمان عرضه خواهد شد. این خودرو طی دوره‌های پیشین واردات نیز توسط آرین موتور به ایران وارد شده بود. همچنین زیرشاخه تجاری این شرکت یعنی آرین دیزل نیز با تنوع کاملی از کشنده‌ها و کامیون‌های برند شکموتو در شیراز حاضر خواهد بود. همچنین محصولات مونتاژی این شرکت با برند لاماری را نیز در نمایشگاه شیراز خواهیم دید.

دیگر شرکت حاضر در نمایشگاه خودرو شیراز، گروه بهمن و زیرمجموعه‌های آن هستند. این شرکت به همراه بهمن موتور، بهمن دیزل، سیباموتور، بی‌ام کارز و ایران دوچرخ در شیراز حاضر خواهد شد. مدیران خودرو نیز با سه برند اکستریم، فونیکس و ام‌وی‌ام به شیراز خواهد آمد. گروه کرمان خودرو شامل کرمان موتور، خودروسازان بم و KTL نیز در شیراز حضور خواهند داشت.

منتظر خودروهای سنگین جذاب باشید

همان‌طور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، شرکت‌های تولیدکننده خودروهای تجاری سنگین و نیمه‌سنگین حضور چشمگیری در نمایشگاه خودرو شیراز خواهند داشت. برندهایی همچون دیما، مایان دیزل، ویرا دیزل و شایان دیزل را در این رویداد خواهیم دید. همچنین زامیاد و سایپادیزل نیز در رویداد شیراز حضور دارند.

شرکت پرشیاخودرو که با واردات خودروهای بی‌ام‌و به کشورمان شناخته شده است، با محصول جدید و مونتاژی خود یعنی مایان ترا به این رویداد خواهد آمد. همچنین ممکن است برخی نسخه‌های وارداتی بی‌ام‌و که توسط این شرکت ثبت‌سفارش شده‌اند در شیراز حضور داشته باشند. تیگارد موتور، آمیکو و صنایع خودروسازی پادرا نیز با نمایندگان محلی خود در این رویداد حاضر خواهند شد. هنوز حضور ایران‌خودرو و زیرمجموعه‌های آن در این رویداد قطعی نشده است، بااین‌حال انتظار داریم حداقل در سطح نمایندگی شاهد حضور محصولات ایران‌خودرو باشیم.

<دیجیاتو / منبع

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =